O czym chcesz poczytać na blogach?

Symulator jazdy samochodem

Opowiadania o Cullenach - Onet.pl Blog

Już nie bałam się rozwijać dużych prędkości. Nauczyłam się tak jeździć.
     Po piętnastu minutach jazdy zaczęłam się nudzić. Usłyszałam, że telefon mi dzwoni. Wyjęłam go szybko i wcisnęłam zieloną słuchawkę. Włączyłam głośno mówiący, by mieć wolne ręce.
Podwyższony głos Jaspera:
-Na okrągło spędzasz z nią czas! Ze mną nawet słowa nie wymienisz! Kupujesz dla niej samochody! Ja też tu jestem! Kocham cię Alice, ale długo tak nie wytrzymam! Potrzebuję cię! Zawsze mnie wspierałaś! Wiedziałaś jak jest mi trudno w wegetariaństwie!.
Strachu.
-Uczyłaś się już kiedyś prowadzić?-spytała Alice.-Jeździsz wyjątkowo dobrze.
       Pokręciłam głową.
-Grałam tylko w symulatory na komputerze. Nic wielkiego.-odpowiedziałam.-Po prostu wyczułam to auto i muszę przyznać, że jest niezłe. Podoba mi się.
      .

...I killed myself from the inside out...

Jest zajebista zabawa!! Byłysmy na "wild mouse", w domu strachów, na takiej fajnej czerwonej :), w gabinecie luster, na torze przeszkód, na takiej malutkiej ale była wporzo, w symulatorze (z moją babcią!!) Donaud Jump > taka świetna wodna!! I oczywiście na koniec ... mini-golf!! Widzieliśmy jak jeden gościu miał skoczyć na bangi i spękał!!.Sie dlaczego pani dziwnie sie na mnie patrzyła a przy okazji śmiała :/
Nie któych rzeczy wprost nie da sie opisać... np. jak Karcia w drodze powrotnej oparła sie o drzwi samochodu i otworzyła okno =) to trzeba było zobaczyć. Nakręciłyśmy z moim tatą świetny film i doszłyśmy do wniosku, ze Jackass to przy tym pikuś. Mianowicie...
.Pojechałyśmy do Centrum na Wileńskiej bo po coś tam nas jej mama prosiła. Tramuś wiec skorzystałą i poszła do sklepu w nadziei na zakup spodni. Tradycyjne słowo ... były jazdy!! Chciałam sie jej dyskretnie spytać czy posiada włąsnie na sobie stringi pokazując jej to migowo. A Olka oczywiście... Musiała zrobić przypał. Podeszłam do niej i.

Świat w wersji alfa

Wertepy tez się znalazły ale do "safari" to jeszcze tej imprezie sporo brakuje.
Ogólnie jednak całość wypada pozytywnie. Sporo śmiechu, czasem pisku, samochody momentami ostro w dupę dostają. Trasa przejazdu to okrążenie "Zielonego Kanionu" czyli jeziora powstałego w wyniku budowy tamy. Najpierw punkt widokowy,.

Odsłonach tej serii, wkurzanie gliniarstwa a potem uciekanie przed nim, stanowiło nową jakość gry. [kolejny wpis dla malkontentów: Tak, oczywiście, jak tylko będe miał prawo jazdy i samochód to na 100% będe piratem drogowym polującym na staruszki na przejściach dla pieszych.]

Co nam jeszcze zostało? A tak. GTA.

O ile pierwsze wersje były... No. Cudem techniki to one nie były.  Od GTA 3 wszystko sie zmieniło. Ze zwykłej gierki stała się symulatorem dresiarza z bejzbolem. Ach... Co to była za radocha wywlec kogos za wszarz z samochodu, wskoczyc na jego miejsce i pojeździc po okolicy. A tak. Dodatkowy plus za.

Gry symulatory na PC - filmiki i wiadomości

 • Symulator lotu samolotem f16

  Jak obiecałem w kolejnym poście miałem dodać symulator lotu i odnalazłem bardzo realną gierkę w którą możecie zagrać na moim blogu i zasiąść za sterami samolotu f16. Zobacz czy uda Ci się pokonać wszystkich wrogów.

  • Blogi

   • Blog symulatory
  • Inne symulatory

   • Gry dla dzieci
   • Symulator lotu samolotem
   • Symulator prawa jazdy
  • Polecane symulatory

   • Symulator jazdy samochodem
   • Symulator pociągów

  Kanał.