O czym chcesz poczytać na blogach?

Symulator jazdy 2

Gry z serii Ton'ego Hawk'a

Księga gości
 
<< Kwiecień 2012
PonWt

Komentarzy: 2 Symulatory jazdy na deskorolkę (PC) 2007-03-23

Witam na blogu który jest w.

Gry za darmo online - Dobre darmowe gry flash

Część świetnego symulatora wędkarskiego który wyróżnia się realizmem oraz wciągającą rozgrywką. Postaraj się złowić jak najwięcej ryb łowiąc je w jeziorze pełnym dużych okazów. Im więcej ryb uda ci się złapać tym więcej punktów zdobędziesz. A więc odpręż się, usiądź i zarzuć spławik! Miłej gry!
Graj teraz w Symulator Wędkarski
Wyrusz na przejażdżkę wraz z Hulkiem i pokonaj trudny teren prowadzący przez miasta i okoliczne wzgórza. Postaraj się balansować swoim kładem tak aby Hulk się nie przewrócił. Dojedź do końca każdego z poziomów i odblokuj kolejne trasy. Miłej gry!
Graj teraz w Jazda Quadem
następne

Wyjście z mroku

brak
Kategoria:
  • Polityka
Autor(ka):
andy_lighter
Czas publikacji:
wtorek, 16 listopada 2010 20:43

Opcje

Pilotów. Pojawiają się te głowy, oczywiście w kontekście wyszkolenia pilotów 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego i katastrofy smoleńskiej. M.in. płk Tomasz Pietrzak narzekał na brak szkoleń w symulatorach, spowodowanych oszczędnościami, itd. I zadaję sobie pytanie: czy przypadkiem nie stawia się sprawy na głowie.

Dojść do absurdu, pt. uprawnienia na „każdy model” z osobna. Gdybym spowodował wypadek samochodowy Mercedesem, mógłbym się bronić krzycząc: „Chwilę, Wysoki Sądzie! Naukę jazdy trenowałem na Skodzie, albo Moskwiczu, na Mercedesie nie ćwiczyłem!”. Mógłbym? Mógłbym, jeśli pilotów broni się nielataniem na tym modelu: „Oni latali na.

[slawko]

Które mi się podobają, a pisoenki znajdujące się tam najdłużej będą wędrować do kosza :o) Na górze listy najnowsze, a na dole najstarsze :o) Proste? Mam nadzieję, że tak.

Ostatnio mam jazdę na stare piosenki...

Dzisiaj wpadłem na pomysł założenia kanału na ircu... zobaczycie! Tylko niech mi troche czasu przybedzie...

Tyle nowości, teraz idę spać. Dobranoc!
Czyżby to... znowu.... nieeeeeeeee.... HUBERT.... on wrócił... mmmmmmmmooojjjaaaa gggggłłłowwwwaaaaa....... AAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!


... to napisałem ja, [slawko] dnia 2003-03-10 o godzinie 18:20:33
-->skomentuj (5)
.: źef... :.

tjaaa...
skończyłem pisać ten symulator... to znaczy powiedziałem sobie dość... bo jak wiemy każdy program można udoskonalać w nieskończoność i nie ma dla niego takiej postaci, która byłaby idealna... kwestia skończenia programu.