O czym chcesz poczytać na blogach?

Symulator farmy

Nowe Gry Farmy - Zagraj w gry farmerskie w przeglądarce!

Czas publikacji:
wtorek, 16 sierpnia 2011 12:58

Opcje

  • Przejdź do wpisu „Farmland - Gra Symulator Farmy - Gry Farmerskie Online”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Farmland - Gra Symulator Farmy - Gry Farmerskie Online”
.

bloguś - bloog.pl

Kliknij i graj
Komentarze
:: Gra Symulator farmy::
Kliknij i graj
Komentarze


adopt your own virtual pet!

Słodki blog - Onet.pl Blog

Na uruchomienie gry. Powiedz znajomym o tej grze, jest super!!!

 

Farma

  

Zostań Farmerem lub Farmerką. Symulator farmy. Musicie iść do miasteczka i kupić ziarna-najlepiej kupić taki worek z literką. Potem musicie opiekować się swoimi roślinkami.

 

Blog zygo1988

Seria Settlers I, II, III - gra o małych pracowitych ludkach, które wylądowały po rozbiciu statku na zamieszkałych przez innych lub bezludnych wyspach. Gracz buduje od początku swoje imperium zaczynając od drwala, kamieniarza kończąc na farmach, budynkach militarnych oraz świątyniach dla swojego Boga, gdzie składają ofiary (w części trzeciej). Z całą pewnością mogę uznać ten cykl za największe dzieło strategiczne wszechczasów!

Istnieją także strategie turowe:

Cywilizacja.Grafika wprost bajkowa, dialogi ciekawe, które wprowadzają do historii planety o którą walczysz. Polecam ją najmłodszym, trochę starszym i zupełnie starym :) !!!

Gry sportowe

Cóż, nie ma jak dobre ćwiczenie na komputerze. Istnieją symulatory wielu dyscyplin sportu, poczynając od piłki nożnej, kończąc na wędkarstwie oraz golfie:

FIFA 99 - wspaniała symulacja popularnej ,,nogi'', wiele drużyn świetna grafika i animacja zawodników. Jeśli nie masz FIFY 99 (wydaje mi się, że jest o.