O czym chcesz poczytać na blogach?

Sympatia

Kunoichi-love-shinobi bohaterowie... - Onet.pl Blog

Shikamaru Nara
Wiek: 16
Ranga: jounin
Team: 10
Kekei-genkei: ---
Techniki: każdy zna
Sympatia: Ino
Stan: ma dziewczynę
Pochodzenie: klan Nara
Rodzina: ojciec Shikaku, matka Yosino
Opis: Chłopak bardzo leniwy, z IQ powyżej 200. Jego ulubionym zajęciem jest patrzenie w chmury i spotkania z przyjaciółmi (team 7, 8 i 9). Jeden z najlepszych ninja z Wioski Liścia.
Ino Yamanaka
Wiek: 16
Ranga: jounin
Team: 10
Kekei-genkei: ---
Techniki: każdy zna
Sympatia: Shikamaru
Stan: ma chłopaka
Pochodzenie: klan Yamanaka
Rodzina: ojciec Isei, matka Mitsu
Opis: Piękna, utalentowana młoda kunoichi. Po odejściu Sasuke momentalnie się w nim odkochała i pogodziła się z Sakurą. Najbardziej lubi spotykać się z przyjaciółmi (team 7, 8 i 9) i siedzieć przed lustrem. Jedna z najlepszych kunoichi swojej wioski.
Naruto Uzumaki
Wiek: 16
Ranga: jounin
Team: 7
Kekei-genkei: ---

Sympatia i Ty


OD MARTA Z MILOSCI ! | (Kocham życie) – Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.

Uległym. Ktoś przyzwyczajony do roztaczania opieki nad bliskimi, zrealizuje się w związku z mało samodzielną osobą, która w życiu polega na pomocy innych. Chcesz sprawować pieczę nad rodziną i domem? Dobrze, jeśli twój partner zajmie się karierą zawodową i zadba o wasze bezpieczeństwo finansowe. Przeciwne potrzeby pozwalają na ich zaspokojenie z obopólną korzyścią – wilk syty i owca cała. Przykłady uzupełniania się celów można mnożyć w nieskończoność. Jedne są bardziej stereotypowe, drugie mniej. Ważne, żeby dany układ dobrze funkcjonował w waszym związku.

Im częściej masz z kimś kontakt, tym większa sympatia

Shutterstock

 Zakochać się w sąsiedzie czy sąsiadce? Według naukowców jest to dosyć prawdopodobne. Ponoć, im mniejsza odległość między waszymi drzwiami wejściowymi, tym większa szansa na przyjaźń, a nawet romans. Dowiedziono, że z sąsiadami, od których dzieli nas mniej niż 7 metrów, mamy zdecydowanie bliższe relacje. Czar pryska, gdy sąsiad ulokowany jest w odległości większej niż 27 metrów. Z czego wynikają sąsiedzkie zażyłości? Badacze wskazują, że nie tyle chodzi o magiczne właściwości dzielącej ludzi przestrzeni, co o częstość kontaktów. Po prostu bardziej lubimy tych,.

milosc vizarda i shinigami - Onet.pl Blog


Statystyka
3696 Pustych na świecie
a tylko 29 zdołało zdjąc swoją maskę
Hisagi Shuunhei
Imię:Hisagi
Nazwisko:Shuunhei
Wiek:19Lat (jako shinigami 172)
Zawód:Shinigami
Ranga:Vice-kapitan 9-tego oddziału
Sympatia:Nanami