O czym chcesz poczytać na blogach?

Sylwester w górach

ap blog

Też herbatek z prądem piłam trochę i nic nie pomagało. Nasz pokój był nawet fajnie ogrzany, ale wychodząc z niego odczuwało się różnicę temperatur w innych pomieszczeniach 3krotnie bardziej.Ale nie ma co! Zima w górach, Sylwester w Górach to piękne sprawy! A raczej- pikne! Przygotowania wczoraj zaczęliśmy wcześnie. Nadmuchałam wystarczająco dużo balonów by się zapowietrzyć. Gdy ok 18ej wszystko było gotowe stwierdziliśmy, że nie ma.

lubisie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

.

leocadie blog

Zastanawiacie się dlaczego Małysz przestał wygrywać? Może znudziło mu się bycie najlepszym? hmmm...
Obstawiam, że winna jest telewizja. Zdradzili Niemcom sposób na wygrywanie, do którego prawa autorskie ma Małysz. Tak, tak... sama widziałam w tv: "bułka z bananem". Hannawald obejrzał i widzicie co wyprawia? Schmitt chyba nie lubi bananów... Sama bułka nie wystarcza i jeden skok miał.

Widzieliście w TV ogromniaste zaspy śniegu i sznurki samochodów stojących w śnieżnych korkach w nocy z 2/3 stycznia?
Ja musiałam stać w takim korku.
Zachciało mi się sylwestra w górach ehhhh
Powrót ze Słowacji zajął mi 30 godzin. Po 24 godzinach stania w korkach udało nam się dotrzeć do Warszawy. Później autokarem do Ostrowia Mazowieckiego, potem PKSem do Małkinii (tam przynajmniej mają.

I`m still working to be a psycho bitch :/ - Onet.pl Blog

Gdzie jestem. A jak wracałam, to jakiś pijany koleś złożył mi życzenia, całkiem miło :)
Natomiast dzisiaj, umarłam. Nie było wódki po jedzeniu i mój żołądek próbuje oddać rybę. Solennie obiecuje, że nie tknę więcej żadnej rybki, ale to żadnej.

Zuzu
skomentuj
Grudnia 2008
Zjazdy, wyjazdy i wódka.
Wyjazd jutro. Czy chcę? Szczerze, to jakoś Sylwester w górach to nie jest to, co tygrysy lubią nie tyle najbardziej, co w ogóle. Jak teraz na to patrze, to pomysł spędzenia go przed TV podoba mi się bardziej. Więc czemu? Bo przyjaciele jadą. Zatem wzięli i mnie. Osobę, która.