O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Sylwester

Pocałunek Klimta - Onet.pl Blog

Dawno nie widzianej Milence :), zdrowia, szczęścia, prezentów w postaci ogromnej góry, super atmosfery i SZALONEGO, NIEZAPOMNIANEGO SYLWESTRA!!! :*

Poczciwemu Dzikiemu Pikusiowi, mniej trosk, więcej uśmiechu, mnóstwa sukcesów, prezentów od rodziny, przyjaciół i losu, cieplutkiej atmosfery, szalonego sylwestra i więcej spotkań ze starym Lynxem! :*

Drogiemu Fancie, dużo radości, miłości, wiernych przyjaciół zawsze przy Tobie, dużo radości z Maciusiem hiehie ;)), szalonego do sześcianu Sylwestra i wspaniałego Nowego Roku!!! (no i prezentów, ma się rozumieć ;))

Mojemu ojcu, czyli Fiukanderowi, oby ten Sylwester nie upłynął Ci na pilnowaniu rodzeństwa, oby te święta wniosły wiele ciepła do Twojego serca i oby suchar był z Tobą w każdy czas, oby prezenty sypały się z nieba jak deszcz i oby ten rok był jednym z najbardziej udanych w Twoim życiu! :))

Drogiemu duetowi Ewie D. i Magdzie J., radości, szalonego Sylwestra, po którym mam nadzieję, nie będziecie nieprzytomnie wpatrywać się w okno na korytarzu dwójki ;), mnóstwo prezentów, świetnej atmosfery i więcej takich zdjęć na gronie xDDD, no i żeby zawsze kwadracik i kółko równało się trójkąt! :* I żeby w Kurzycę piorun strzelił i rykoszetem trafił w Zboralską-Słupińską ;P. MERRY CHRISTMAS AND A.

Mieć czy być? - Onet.pl Blog

Imprezy sylwestrowe, niechciany pocałunek, szukanie ciepła...
Jak to dobrze,że został jeszcze tylko tydzień chodzenia do szkoły... Ja na szczęście mam już wszystko dopięte na ostatni guzik z ocenami:P Zadnej trói, czwórki, piątki i jedna szóstka z biologii;D (oczywiście na koniec semestru).
 Uświadamiam:
-Do Wigilii pozostało 13 dni,
- Do Sylwestra 20 dni...
Tyle też mam czasu, aby zdecydować z kim go spędzić;p Najlepiej gdybym kogoś poznał, ale to chyba graniczy z cudem... Ostatecznie zapewne wszyscy geje i tak spotkają się na Rynku, bo wielu ma taki sylwester w planach:P
Mam najnowsze informacje co do Sylwestra z Dwójką : Oprócz wykonawców takich jak : Shaun Baker, Pachanga, Arrival, Bajm, Doda, Gosia Andrzejewicz, Steczkowska, Stachursky, Modern Talking, Lady Pank, Formacja Nieżywych Schabuff, Kaszmir, kabaretu Paranienormalni, wystąpią też, jak się dziś dowiedziałem (ale nieoficjalne) Big Cyc i Danny, znany z hitów "If only You" i "Tokyo".
W Warszawie zagrają m.in. : Abbacapella, Węgorzewska, Bjorn Again, Blue Cafe, Boys, Bracia, Edyta Górniak, Finta i Zagrobelny, Golec UOrkiestra, Kayah, Kombi, Kukiz, Sami oraz uczestnicy Fabryki Gwiazd.
W Krakowie - kobiecy sylwester, albowiem wystąpią same wokalistki: Kate Ryan, Kowalska,.

Magia kryje się głęboko w nas... A niektórzy umieją jeszcze czarować... - Malakador - książka - bloog.pl

Było wyrobem deszczopodobnym, który odbijam sie od ziemii i wracał do chmury i tak od nowa.
Dla Sylwestra, który niedawno przybył do Malakadoru było to szczególnie irytujące.
Nawet nie dało się porządnie zmoknąć.
Do Malakadoru prędzej czy później trafiwał każdy czarodziej.Świat przypominał tamten zwykły, w którym żyjemy. Były tam szkoły, sklepy, parki... tyle, że wszystko było magiczne. Czasami zdarzało się, że niemagiczne rzeczy trafiały do tego świata i wariowały. Już od wielu tygodni krążyły plotki o czarodzieju, który gonił swoje buty.
Sylwester nie był pewien, czemu tam trafił. Musiał być jakiś powód, ale na pewno nie był taki, jak u wszystkich. Sylwester nie władał żadną mocą. No i przez to nie mógł  się tam odnaleźć. Najgorzej było z noclegiem. Czerodzieje od razu po przyjściu otrzymywali dom lub mieszkanie. Co gorsza intuicja mu podpowiadała, że brak jakiejkolwiek magii może mu zaszkodzić.
Wędrował już dwa dni po mieście w poszukiwaniu czegoś dla siebie, a wraz z nim brązowy, sfatygowany plecak.
I intuicja go nie zawiodła. Była już szósta wieczór, gdy usłyszał za sobą szybkie kroki. Ktoś go gonił. Paru ktosiów. Odwrócił się. To była Malakadorowa policja.
-Łapać go i za kratki z nim! Musiał się tu jakoś dostać, ten niemagiczny!! - usłyszał, gdy zaczął uciekać.
I nim się.

Sylwester 2010/2011

Od dobrej organizacji wypadu. Rezerwacja miejsc powinna mieć miejsce dobre kilka miesięcy przed końcem roku. W grudniu wolne pokoje zostają tylko w miejscach bardzo drogich, albo w takich, które najzwyczajniej nie cieszą się ( z różnych względów) powodzeniem. Jeśli nasze miejsce pobytu znajduje się wysoko w górze, konieczne jest zabranie ze sobą łańcuchów na koła (jeśli jedziemy samochodem), lub wygodnych, ciepłych butów (jeśli dojeżdżamy autokarem/pociągiem). Najważniejsze z ważnych spraw podczas wypadu na Sylwestra w rejony Wisły jest towarzystwo, z którym będziemy się bawić.

To zwykle ludzie, a nie miejsce, decydują o jakości zabawy i ilości cudownych wspomnień. Sylwester w Wiśle to niezapomniane przeżycie. A pokaz petard, które strzelają wkoło, wśród wszechogarniającej bieli to wydarzenie, które na długo zapada w pamięć.

minus 15 kilo w dwa wakacyjne miesiące - Onet.pl Blog

Sylwester (20:56)

27 lipca 2008
7 godzin spaceru
23 kilometry to dla nas za mało, więc jeszcze pochodziliśmy z półtorej godziny. Dzień bardzo udany.

27 lipca
waga: 99,6 kg.
menu:
musli
duży jogurt
duża zupka
bułka
powerade (120 kcal)
Sylwester (19:57)
Poniżej 100
Daję wpis z rana, by pochwalić się czymś, co nadejść w końcu musiało. Waga spadła poniżej 100 kilogramów i wynosi na dzień dzisiejszy 99,6 kg. Teraz wychodzę na spacer (23 km.), właściwy wpis wieczorem.
Sylwester (09:34)

Zyczenia sms-owe ,które można przesyłać znajomym.Dobra bramka sms na WWW.SMS.IKP.PL - bloog.pl


czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli śniegu napada.
*
Kiedy świąteczny stół się ugina,
śpiewa kolędy cała rodzina,
na niebie pierwsza gwiazdka już świeci
niech Cię bogaty Mikołaj odwiedzi.
*
Wiary co góry przenosi,
nadziei, która nie gaśnie,
miłości w każdej ilości
- od Bożej Dzieciny życzy...
*
W te piękne Święta niech każdy pamięta
z głębi serca płynące życzenia:
zdróweczka, marzeń spełnienia, iskierek radości
i dużo miłości, życzy...
*
Przemiłej chwili podczas Wigilii,
marzeń spełnienia w dniu Bożego Narodzenia
wrażeń moc w Sylwestrową noc,
dużo uroku w Nowym 2006 Roku.
*
W Wigilijna noc,
gdy śniegu napada moc
niech Mikołaj Święty
przyniesie prezenty,
a na Nowy Rok
same wspaniałości - może miłości
życzy...
*
Na scyńści na zdrowie
na to Boże Narodzyni
Cobyście byli zdrowi weseli
jako w niebie janieli
Cobyście mieli pełno gosci
jako na gałonzce łości
Cobyście mieli pełne łobory pełne pudła
coby wom gospodyni przy piecu nie schudła
Coby sie Wom darzyło kopiło
dyślem do stodoły łobruciło
Tak Wom Boze dej
HEJ HEJ HEJ
*
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
Przyniesie Ci spokój i.

Sylwester 2011

chicajoven.blog

Chwil z nim spędzonych. Mogli godzinami rozmawiać, leżeć na podłodze czy łóżku z zamkniętymi oczami i słuchać muzyki, tańczyć...Był  jej przyjacielem i chłopakiem w jednym. I tak zanim się spostrzegli, minął prawie rok... Razem spędzili sylwestra, powitali nowy rok. I tak czas mijał jak szalony. Nawet się nie spostrzegli, kiedy nadeszły wakacje.  Chcieli, żeby były wyjątkowe. Wujek miał domek w górach, a że sam z żoną postanowił wyjechać na urlop za granice, udostępnił nam domek na.

Że gdyby przed wyjazdem wiedziała jak potoczy się nasze wspólne losy i gdyby wiedziała, że się rozstaną to zgodziłaby się. Bo nie żałuję, że to właśnie z nim straciła  po raz drugi niewinność- jest dumna, że stało się to z osobą, którą bardzo kochała i której ufała. Przyznał się, że już od paru miesięcy czytuje je. W trakcie przeglądania owych pism natrafiła na opowiadanie, które bardzo Ją zaintrygowało. 

Tagi: kinga

skomentuj (0)

Blog FansTH17

Szukaj:

 
Archiwum
.
Rok 2012
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczen
Rok 2011
Grudzień
Listopad
 01.01.07r

  Mam na imie Weronika i mam 10 lat.Założyłam ten blog z myślą o Was i o zespole TokioHotel.
 Zacznijmy od początku. Mamy już 2007 rok z pewnością dobrze się bawiliście na Sylwestrze,ale napewno jeszcze lepiej będziecie się bawić na koncercie Tokio Hotel 05.04.07r. Zachęcam Was do obejrzenia tego blogu, bo możecie tu znaleść: fotki TH,opisy o Tokio Hotel,linki itp....
 Zapraszam także młodych fanów.

czy naprawdę nic nie dzieje się bez powodu? - Onet.pl Blog

malinowaheroina
[dodaj komentarz]

17 grudnia 2010
dziękuję. za każde słowo.

Się, że to jednak nie było to. a najgorsze jest to, że palę za sobą wszystkie mosty.     jeśli sylwester, to taki prywatny. przy kilogramach popcornu, kilku lampkach wina i litrach szampana. przy dobrych filmach i wyjątkowej osobie. o taki mi się marzy!
2012
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2011
 Grudzień
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień

camins, que ara s'esvaeixen. camins que hem de fer sols.

Va ser tan divertit parlar sense dir res.

119 // dolor?

quan?: 2011-05-24 01:08:41
Uczę się przeżywać ból.

Nie wiem dlaczego czuję, jakby to był koniec wszystkiego. Narazie nie mam sensu, nie mam żadnego celu, konkretnej drogi. Świat, który dotąd był tak różnorodny zlepił się w jednorodną, szarą.
Więcej rozmów, zwierzenia, przyjaźń, więcej wspólnych znajomych, wspólne gotowanie, wspólne jedzenie w restauracji na Montparnasse, w KFC, mrożone pizze z mikrofalówki, chodzimy po: Primarku szukając ubrań dla niego (przekonuję), Miró, po Fnacu, wspólny Sylwester, wspólne wakacje, wspólne życie...

Nie rozczulam się już. Jest tak jak miało być a jedynym lekarstwem na wszystko jest spokój.
Jestem spokojna. Robię co do mnie należy. Wstaję do pracy, jadę do pracy, siedzę na Sants i piszę.

Sylwester 2012

Kredyty bez bik - szybki kredyt pozabankowy dla zadłużonych

Na klienta, który pożycza niewiele i szybko spłaca pożyczone pieniądze.

Pożyczka gotówkowa na sylwestra

Nowy Rok to nie tylko obiecywanie sobie zmiany naszego postępowania, ogólnej poprawy, ale i związane z nim świętowanie. Najczęściej zresztą powiązane z jakimś wyjazdem, imprezą ze znajomymi. Sa tacy,.

91011»...Last »

Dyskusja

  • Urszula on Pożyczki pozabankowe bez opłat wstępnych
  • beata on Jak wybrnąć z kłopotów finansowych?
  • Daniel on Pożyczki pozabankowe bez opłat wstępnych
  • Leontyna on Jak wybrnąć z kłopotów finansowych?
  • henruk on Kredyt bez.

My Blog, My Dream, My Life

Wszystko załatwię przed świętami. Dopięłam swego, ale cena była spora. Na szczęście to już za mną i już nic tylko święta:) Kochani obyśmy wszyscy zaznali ciepła i radości :* Prócz tego to spotkałam się z Tomkiem no opowiadał o swoich planach na sylwestra, miał problem, ale myślę, że już dobrze i że pojedzie do Rafała spędzić z nim tego sylwestra. Z Marcinem teraz razem występujemy, mamy taki nasz duecik . Chodzimy na próby i jak narazie już wszystko jest ok między nami. Choć ja no od.
Weronika
Misiowy Pamiętnik
Baw60
Finezyjka
Adam
Natlee
Arkadiaaa
Alena77
Pamela
Kosmiczna Zahirka
Boska
Bellatrix
Było
Rok 2012
Kwiecień
Marzec

Sylwester kraków

Drugi Zero Trzeci - Onet.pl Blog

Co zobaczyłabym w minioną sobotę i jak świetnie bawiłabym się w zeszłą sobotę... Gdybym przyszła oczywiście, a nie przyszłam. Więc nie poznałam, nie widziałam i nie bawiłam się świetnie :) A było podobno lepiej niż Organizator pamięta ;P Wieczór udany, zdecydowanie. Przedświąteczny Kraków jest moim ulubionym, a w tym roku jest wyjątkowo po mojemu:) Najgorsze jest tylko to, że pół wsi widziało mnie z mężczyzną stojącym na przystanku z kuflem piwa w ręce:/ Rozmawiałam z nim i się uśmiechałam. Z kim Ona się zadaje do cholery?! :)

Swoją.

Od nas, swoich dzieci, to podłoga w kuchni oraz szafki w przedpokoju są nieumyte. Związek przyczynowo-skutkowy, wiadomo ;)

 

Sobota minęła po mojemu, dzień zaczęłam od parady w szpilkach i sukience w ramach próby generalnej przed Sylwestrem. Jak słowo daje, szpilki czynią czuda, nogi jak żyrafa no i tak być powinno:) Żałuję, że nie mogę się rozdwoić, bo chętnie byłabym swoją osobą towarzyszącą podczas imprezy noworocznej:) Tegoroczny motyw sylwestrowy to Disco Divy, naczytały się dziewczyny "Ps.I love you" i.

Blog nieszczęśliwie zakochanej

Mówiłyśmy jakim ten Maciek jest idiotą.Doszłyśmy do wniosku,że już sie nie odezwiemy do niego bo to nie ma sensu..Tylko jednego nie da sie zmienić !! 
A mianowicie,chodzimy z nim na bierzmowanie i będziemy zmuszone oglądać jego osobę co tydzień !! Dodatkowo nie moge iść na sylwestra do Magdy,ponieważ moi rodzice sie o mnie strasznie boją.Szlak by to trafił.. A już miałam tak wszystko poustalane (buty,fryzura,makijaż i wogóle),no ale cóż.. rodziców sie nie wybiera :( Mimo tego życze wszystkim moim koleżankom udanej.


O mnie
Kuzynka2
Kraków
Słówko o mnie

Soul Eater

2006, 19:39:19


WOŚP

Nie byłam wolontariuszką, choć chciałam, nie moja wina, że Binczycka mi nie pozwoliła. Ale byłam, rozdawałam "serduszka" i jestem z tego dumna. Od 9:19 do 20.45 byłam w Krakowie. Zchodziłam z Vampem, Wesołym i Glenem Kraków (do geanta, multikina, obi - do plazy - na rynek) praktycznie cały dzień. Z wyjątkiem w plazie, przerwa na mcdonald (propagujący masowe zabijanie zwierząt... aggggrrr.. ale głodna byłam i pożywiłam się frytkami - może miały a może nie uczucia. hihi).

Vamp w swojej puszce.
Paproszek
Rozjechany jeż nocą na autostradzie
Chcesz więcej
Chcesz więcej niż ja mogę tobie dać
Pieprzone więcej!
Powiem więcej:
WIĘCEJ NIE MAMniedziela, 1 stycznia 2006, 22:23:53

sylwester.

zgon ot co.O mnie

Profil Księga gości Dodaj wpis do księgi Dodaj do ulubionych Podlinkuj

Znajomi

Podlinkowani

Linki

Blogi
komercyjna kurwa
Sylwusia
boli ;)
krushynka
talaga
nelv