O czym chcesz poczytać na blogach?

Swiss air

S.P.O.R.T. - Onet.pl Blog


22 grudnia 2006
Swiss Air :D

Nie wiem o czym pisać. ME w pływaniu dawno się skonczyły - Polacy zdobyli 12 medali. PLS się rozpoczęła. Skra i Olsztyn wygrały 3:0, Jastrzębie 3:1, a Częstochowa i Resovia 3:2. Dzisiaj kolejna kolejka. Była też LM - najpierw Skra wygrała z Maceratą 3:1, a.

cekiny Jamesa Browna

Od Iraza.Pudelko wielkosci ,powiem 10X10,juz tradycyjnie zapakowane w papier toaletowy (tak jakos od czasow "kryzysu toaletowego"-ktory to nawiasem mowiac  prawie zniszczyl nasza przyjazn-surowiec ten jest nasza ulubiona ozdoba),lekkie,niepozorne.
Otwieram a tam....
Kaseta z gola baba na okladce w pozycji iscie fakirskiej
oraz 2 bilety lini Swiss Air.
Patrze na Iraza on nic nie mowi wiec zaczynam ja:

 "tej iraz, co jest.rozumiem motyw z kaseta.sentyment i w ogole pamietales,ale co to sa kurde za bilety?moze tak jak w filmie "Mis" kupiles z Orbisu zuzyte?"

Iraz:
 "tak jak w Misiu to mozemy wegiel krasc!Pamietasz co chcielismy od zawsze  miec?"

Flying. Swiss made.

METARy, TAFy, NOTOC i Slot Info

Na zakończenie jeszcze jedno zdjęcie, ‘bardziej lotnicze’:

Bardzo lubię takie sprzyjające wiatry w "plecy"... 1011 km/h (względem ziemi)

Flying. Swiss made.

Piotr

“It’s always better to be down on the ground wishing you were up in the air than up in the air wishing you were down on the ground. “

Z prasy - Port Lotniczy Zielona Góra - Kampania Instytutu Liberalnego

Rynku


W czwartek Urząd Lotnictwa Cywilnego przedstawił raport o naszym rynku lotniczym za ub.r. W gronie dziesięciu największych linii lotniczych w Polsce aż pięć to tani przewoźnicy - a pojawili się ledwie półtora roku temu!

Z pierwszej dziesiątki największych linii w Polsce wypadli tacy potentaci, jak: Air France, Alitalia, Austrian Airlines, Swiss czy Aerofłot. Ich miejsca zajęli ci, których jeszcze dwa lata temu nikt na polskich lotniskach nie znał: Wizz Air, Centralwings, Sky Europe, easyJet, Ryanair.

Pierwszą pozycję na polskim niebie nadal ma LOT - porty lotnicze w Polsce odprawiły w ub.r. ponad 4,5 mln jego pasażerów, czyli ponad 43 proc. wszystkich, którzy z i do Polski.