O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Swiss

Flying. Swiss made.

Loty, jeden każdego dnia, a mam w sumie dwa dni ‘wolnego’ – cały dzień przed wieczornym lotem, oraz następny po przylocie.

Przyjemny jest ostatni lot miesiąca: wyjdę rano z domu, z powrotem ląduję już o 9.50 czyli będę w domu ok. 10.30… już po pracy – swoisty rekord krótkiego dnia pracy .

Czeka mnie także (ponownie) nauka: check w symulatorze (ten co ma miejsce co pół roku) – jak szybko ten czas minął od ostatniego checku – oraz tzw. RGC czyli odświeżenie procedur awaryjnych naziemnych jak np. ewakuacja samolotu, gaszenie pożaru itp…

A jak minął luty – zacząłem miło, gdyż po raz pierwszy poleciałem do Warszawy, kilka dni później także do Budapesztu, siedziałem w holdingu (czyli kręciliśmy pętle nad lotniskiem) ponad 90 minut czekając na poprawę pogody w Prisztinie, znów kilka razy lądował komputer, gdyż pogoda była poniżej wymaganych parametrów dla lądowania ręcznego (np. gęsta mgła w Paryżu)…
innymi słowy kolejny ciekawy miesiąc, a mi przybyło  ok. 60 godzin…

Flying. Swiss made.

Piotr

Punkxtr

Spadać na szprychy, więc chcąc nie chcąc należało zacząć butowanie. Idąc przez okoliczne wioski napotykałem oczywiście olbrzymie ilości autochtonów, jak to w niedzielę. Mój ryj w jakiś cudowny sposób działa na ludzi, bo każdy chciał ze mną zamienić choćby słówko...

(Przenosimy się teraz na OIOM, gdzie na stole operacyjnym leży przerzutka XTR RD-M951, a wokół niej krążą długonogie pielęgniarki w króciutkich spódniczkach. Oj, chyba upadł skalpel na podłogę...)

-Siostro, proszę podać imbusa 3 mm!

-Ależ panie dokto...

-Bez gadania!

Kółka Swiss Comp zostają odseparowane od reszty. Miarowe pikanie na monitorze pozwala wierzyć w skuteczność prowadzonych kroków.

-Siostro, imbus "czwórka", szczypce, płaski śrubokręt, Brunox Deo i wyjałowiona szmatka! Natychmiast!

Siedzę w poczekalni cały w nerwach aż w końcu otwierają się drzwi i wychodzi spocony lekarz, ocierając czoło dłonią w gumowej rękawiczce upaćkanej smarem Dura Ace. Za nim cichutko stąpa seksowna pielęgniarka. Puszcza do mnie oko i mówi, że stan XTR-a jest stabilny; za pół godziny wybudzi się z narkozy. Nie znam się na tej medycznej terminologii ale.

Twój tytuł

Rozdział 2: Turecka organizacja gorsza niż włoska... 2009-02-05 19:36:32

Ktoś słyszał może cytat:
"Heaven is where the police are British, the cooks are French, the mechanics are German, the lovers are Italian and it's all organized by the Swiss. Hell is where the police are German, the cooks are English, the mechanics are French, the lovers are Swiss and it's all organized by the Italians"?
No więc według mnie to piekło to chyba jest pod zarządem Turków.. ale po kolei..
Wstałam wczoraj o 3 rano, a Doris z tatą przyjechali koło 4. No więc ruszyliśmy do Stolycy.. nie dość, że sobie w połowie drogi przypomniałam, że nie wzięłam zdjęcia do wizy to jeszcze jak na złość na miejscu fotografa nie mogłyśmy znaleźć.. Na szczęście coś tam było otwarte, ale na owym zdjęciu wyszłam tak, źe pozosostałe chyba.

Blog Yoyo20006

Liczba osób które wpisały sie do Ksiegi Gosci:
 
0
Lara Croft- biografia
Młodość.
Już jako nastolatka Lara była samodzielna i zawsze wolała zajęcia i sporty indywidualne, niż grupowe. Podczas nauki w Gordonstoun przechodziła samą siebie w wspinaczce, kajakarstwie, jeździe konnej i łucznictwie. Odkryła pasję do broni palnej, do której jednak była zniechęcana przez szkolne organy władzy. Później w Swiss finishing school rozwijała swoje niebezpieczne zainteresowania przez udanie się na szkolenie Swiss Armed Forces, gdzie udowadniała, że jest naturalnym i wykwalifikowanym wojownikiem. Potem pokochała szybkie pojazdy oraz wiele innych ekstremalnych sportów.

Jak odnalazła swoje powołanie.
Jako córka Lorda Henshingly Croft, Lara była przyzwyczajona do ochrony, towarzyszącej zwykle ludziom z arystokratycznych sfer. Można było przewidzieć, że będzie się buntowała przeciwko bardziej ograniczającym aspektom jej wychowania, ale dopiero gdy przeprowadziła się do.

In snooker success is 90% of the mind... - Onet.pl Blog


 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2006
 Grudzień
 Listopad
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Lipiec
 Czerwiec
 Maj
 Kwiecień
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2005
 Grudzień
 Listopad
 Październik
 Wrzesień


29 listopada 2005
Swiss Open 2005

 

W dniach 25-27 listopada w Zofingen w Szwajcarii odbył się turniej Swiss Open. Wzięli w nim udział zarówno zawodowcy z Main Touru (Ken Doherty, Stephen Lee, Ian.

Swiss air

Flying. Swiss made.

METARy, TAFy, NOTOC i Slot Info

Na zakończenie jeszcze jedno zdjęcie, ‘bardziej lotnicze’:

Bardzo lubię takie sprzyjające wiatry w "plecy"... 1011 km/h (względem ziemi)

Flying. Swiss made.

Piotr

“It’s always better to be down on the ground wishing you were up in the air than up in the air wishing you were down on the ground. “

cekiny Jamesa Browna

Od Iraza.Pudelko wielkosci ,powiem 10X10,juz tradycyjnie zapakowane w papier toaletowy (tak jakos od czasow "kryzysu toaletowego"-ktory to nawiasem mowiac  prawie zniszczyl nasza przyjazn-surowiec ten jest nasza ulubiona ozdoba),lekkie,niepozorne.
Otwieram a tam....
Kaseta z gola baba na okladce w pozycji iscie fakirskiej
oraz 2 bilety lini Swiss Air.
Patrze na Iraza on nic nie mowi wiec zaczynam ja:

 "tej iraz, co jest.rozumiem motyw z kaseta.sentyment i w ogole pamietales,ale co to sa kurde za bilety?moze tak jak w filmie "Mis" kupiles z Orbisu zuzyte?"

Iraz:
 "tak jak w Misiu to mozemy wegiel krasc!Pamietasz co chcielismy od zawsze  miec?"

Swiss re

...

W kłębie. Proporcja długości czaszki do długości kufy jak 3 do 2.

ZACHOWANIE/TEMPERAMENT: Pies bardzo inteligentny, nie pozbawiony urody; jego wyraz oddaje obydwie te cechy. Naturalny, spokojny, oddany właścicielowi, pełen godności, w obliczu zagrożenia, które stanowić mogą dzikie zwierzęta lub nieznani ludzie, reaguje bez wahania i niezawodnie broni obejścia i stada. Z jego zachowania widać wyraźnie, że w pełni zdaje sobie
sprawę ze swej nieprzeciętnej siły, i korzysta z niej stosownie do rodzaju zagrożenia.

GŁOWA: Duża, mocna, kształtu stożkowatej piramidy. Czaszka i kufa, oglądane z góry, musza być graniaste, a.

Duży szwajcarski pies pasterski - II grupa FCI: Pinczery i sznaucery, molosy, szwajcarskie psy górskie i do bydła, pozostałe rasy

czwartek, 12.stycznia.2012, 07:59


DUŻY SZWAJCARSKI PIES PASTERSKI
(Grosser Schweizer Sennenhund, Great Swiss Mountain Dog)

Kraj pochodzenia: Szwajcaria

Data publikacji obowiązującego wzorca: 25.05.2003

Przeznaczenie: Początkowo pies stróżujący i pociągowy. Obecnie również towarzyszący, obrończy i rodzinny.

Klasyfikacja:

pitt.72@poczta.onet.pl - Onet.pl Blog

W przyszłym życiu muszę być bokserem ! Giętkim, z supermacho wyglądem, poobijany, ze skupieniem na powłoce tylko. Nic poza biciem nie będzie się liczyło.

Boks mnie podnieca ! To najczystsza forma konfrontacji z innym życiem. To najczystsza forma sprawdzianu cech ukochanych - szybkości, na nogach pracy, refleksu, tańca, gibkości, wytrzymałości..

Lać będę po mordach za ułomność życia, za okowy związkowe, za zawiść, za niemożność, za głupotę, za banał..

Byle wyryć teraz gdzieś w serca kąciku pamięć, by jako małolat zajrzeć na blog ten, z przeszłego życia i wrócić do zapisu bokserskiego..

***

Religię.


03 May 2011
Donald mąż stanu Tusk

Ze swoim er, nazwiskiem kości słoniowej, imieniem sympatycznem, budową, oczyma, pochodzeniem, uśmiechem, szybkością reakcji, prawdą o budowaniu i pozytywizmie, niecieszeniem się ze śmierci Osamy a ulgą..

jest prawdziwym stanu mężem.

 

I BĘDĘ na Niego głosował.

 

Dziś był squash i gitara i kryzysowa narzeczona i smoke on the swiss water..

 

Było wszystko..tak jak trzeba.