O czym chcesz poczytać na blogach?

Swift

Minuty szczęścia są krótsze niż minuty cierpienia... - Onet.pl Blog

Jej uczuciami. Tak bardzo bała się wyniku testu, przecież ma dopiero 17 lat! Jak wychowywałaby dziecko, planowała przecież kontynuować naukę. Do tego maluch miałby za ojca brutalnego przestępcę, który już dawno powinien znaleźć się za kratkami. Swoja drogą, dlaczego te poszukiwania tak długo trwają?
  Z rozmyślań życiowych wyrwał Selenę dzwonek do drzwi. Westchnęła i wpuściła zrozpaczonego gościa do środka. Zmierzyła przybysza spojrzeniem, nie kryjąc swego zdumienia. Już nie była to pewna siebie, złośliwa blondynka. Wyglądała jak tysiąc nieszczęść. Tak, to była Swift. Poplamiona sukienka, nieuczesane włosy, twarz bez makijażu, niezadbana i w dodatku załzawiona. Gomez nie mogła uwierzyć własnym oczom, nigdy nie widziała kuzynki w tym stanie.
- Sel... - odezwała się Taylor, a głos jej się załamał. Usiadła na krześle i zaczęła cicho szlochać.
  Brunetka przez chwilę przyglądała się Tay. Nadal nie mogła uwierzyć, że to ona. Tak bardzo różniła się od swego poprzedniego oblicza, które zapadło jej w pamięci. Usiadła więc obok dziewczyny i delikatnie pogłaskała ją po włosach. Swift podniosła zapłakaną twarz i wierzchem dłoni.

|| The best source about Justin Timberlake | - Onet.pl Blog

9 comments

22 April 2010
Justin na planie klipu | Justin gra w golfa

Premiera klipu już 28 kwietnia!

W sieci pojawiło się nagranie Justina i Esmee z planu klipu. TUTAJ nagrnie. Premiera klipu Justina i Esmee odbędzie się 28 kwietnia!

 

Justin 17 kwietnia na polu golfowym w Toluca Lake

    

 

 

Grosio (06:07)
22 comments

17 April 2010
Justin na koncercie Taylor Swift!

Blog marta26035

Pięciu napastników w Los Angeles !!! W niedziele Avril i jej chłopak Brody Janner imprezowali w jednym z klubów w pewnym mamenci podeszło do nich pięciu napastników i rozpoczeła się bitwa !!! Brody  dostał miendzy innymi w głowę butelką a Avril pobita w twarz !!! Bella Thoren ( RUDY DIABEŁ) przymila się do Seleny o co tu chodzi !? Bella ma podobno zastąpić Demi, Miley i Selenę i nagrać płytę!! Co ciekawsze wasza nowa idolka wybrała się na plan serialu w którym gra Selena gdzie młoda dama dowiedziała się jak będzie wyglądała jej praca. Już za tydzień Taylor Swift zostanie najpopularniejszą piosenkarką na całym świecie cz to nie ekscytujące !? Justin Bieber i inne gwiazdy są daleko w tyle za naszą gwiazdunią.  To zupełnie nieoczekiwany zwrot akcji  ale Tylor naprawde na to zasługuje !!!!!

Komentarzy: 0 Gwiazdy i ich problemy 2012-03-19 ostatno dowiedzieliśmy się że.

By spotkać Jego Miłość... - Ogólne - bloog.pl

Każda kwota- za te większe będzie można kupić materiały budowlane by odbudować domy, za mniejsze- choćby odzież, żywność lub wodę.

 

Jak można pomóć?

 

- W Polsce:

*za pośrednictwem Ambasady Japonii:
Przelewu można dokonać z rachunku bankowego lub na poczcie. Bezpośrednie wpłaty w gotówce przyjmowane są także w Dziale Konsularnym Ambasady (Ul. Szwoleżerów 8 w Warszawie) oraz w Wydziale informacji i Kultury (Al. Ujazdowskie 51 w Warszawie). Otrzymane wpłaty zostaną zebrane i przekazane Japońskiemu Czerwonemu Krzyżowi.


Nazwa odbiorcy (account name): Ambasada Japonii – Pomoc
Adres odbiorcy (account owner's address): ul. Szwoleżerów 8, 00-464 Warszawa
Numer konta (account number): 22 2210 0009 0000 0000 0010 3956
Nazwa banku (bank name): Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ (Polska) S.A.
Kod SWIFT (Bank SWIFT code): BOTKPLPW
W tytule przelewu należy wpisać imię,.

Darmowe Gry Dla Dziewczyn Stardoll Winx Dora Barbie i Inne!

 • Skocz do archiwum
 • Skocz do wyszukiwarki

Darmowe Gry Dla Dziewczyn Stardoll Winx Dora Barbie i Inne!

Wpisy

 • poniedziałek, 12 września 2011
  • Gra Makijażowe - Taylor Swift MakeOver - Gry Dla Dziewczyn

   Nowa gra makijażowa dla dziewcząt. Postaraj się zrobić jak najładniejszy makijaż piosenkarce Taylor Swift. Do wyboru masz całą gamę rozmaitych przyborów dzięki którym możesz zmienić praktycznie każdy element jej wyglądu. Klikaj na różne ikonki i wybierz opcję która ci najbardziej odpowiada. Możesz zmienić jej fryzurę, kolor oczu, cienie, szminkę i co tylko zechcesz. Miłej zabawy!
   Graj teraz w Gra Makijażowe