O czym chcesz poczytać na blogach?

światła do jazdy dziennej

SZANUJ tych co SZANUJĄ CIEBIE - Onet.pl Blog

Niż obracać się w towarzystwie dresiarzy i bananowych dzieci w wiejskich dyskotekach. Problem "wyszumienia" zostaje nierozwiązany i bardzo dobrze, bo im więcej przemyśleń, tym węcej zmian.

Z tego jednak miejsca, odwołuję się po raz nie wiem który do rozmowy Kuby.Dni dziwne rzeczy się ze mną działy. Bóle głowy, zmęczenie, nerwowość. Ale skoro pierwszy tydzień września poświęciłem na prawo jazdy, drugi na przeżywanie sukcesu, to trzeci trzeba już opatrzyć kryptonimem "matura." I tak do maja.
Dostałem parę dni temu wezwanie do.
Nie najgorzej było. Popełniłem kilka kosmetycznych błędów - jeżdżenie po liniach, za bardzo dusilem sprzęgło i zapomniałem o światłach mijania. W miarę. Do WORD-u dotarłem na godzinę przed egzaminem.

3. Czekanie...
Że wszystko zależy ode mnie. Co z tego, że ktośtam przed teoretycznym zrobił testy 2 razy i zdał. Ja młóciłem je przez tydzień po godzinie dziennie. Co z tego, że ktośtam na totalnym luzie poszedł na praktyczny, ja się koncentrowałem kilka godzin. To ja wybieram dla siebie sposób.

toniezabawa.blog

Naokoło, a nie tylko tam gdzie powinien. Ale łóżko wygodne, pościel czysta - czego więcej chcieć. Od rana do pierwszej zrobiłem zaplanowane banki na Śląsku i pomknąłem do Krakowa. Zabrałem z auta córki fotelik i zaraz.Rano odwiozłem Karola do żłobka.
Starałem się jak najdłużej być z nim. Jazda w krakowskim korku z wnukiem jest świetną okazją do porozmawiania. Już pisałem o tym, że rozmawiając z.
Warki. Nie muszę chyba dodawać, że pięćdziesięciopięciokilometrową drogę pokonałem w dwie godziny. Korki, objazdy, co chcecie.
Tkwię w centum firmowego spotkania integracyjnego. Już przebrałem się po paintbal'u i.Też komentarzy pod tą informacją. Wniosek z tego czytania: nie potrzeba nam polityków ani opowiadających politykę dziennikarzy byśmy byli skłóceni albo podzieleni. Ciekawość, czy ci którzy tak skaczą sobie do oczu robią to.Najbliższe skrzyżowania. To na którym skręcam w lewo wracając z fabryki dostało pas do skręcania w lewo i światła do skręcania w lewo. Znów się zżymam. Światła do skręcania są krótkie, nie mierzyłem, ale myślę,.

/obcoświat/


8. Skrytykować bezlitośnie.
9. Wyprosić go ze swojego życia.
10. Upokorzyć.

To teraz masz kurwa szansę.
Do dzieła.
Życzę sobie od Was tylko i wyłącznie słowa samej prawdy. Żadnego pocieszania.
Jeśli macie mi cokolwiek do zarzucenia,.Wsteczne.
I dla Challi pozdrowienia.
I jeszcze dla wszystkich, których znam, dla całego Krakowa, oraz LO nr 8, a zwłaszcza klasy IIIi dziennikarskiej. I dla gimnazjalisty w srebrnym dresie (w usemce???).
I dla Jaśka.
Przez które przewalał się tłum, przewalający się na przystanek tramwajowy. Następnie przejechaliśmy obok tego przystanku z prędkością światła, potem zablokowaliśmy ten tramwaj, mylnie skręcając w lewo, zaś jeszcze później uciekaliśmy przed nim, gdyż perfidnie nas gonił.Ochoty na głębsze od wspomnianych interakcje emocjonalne z moją skromną osobą. Mamunia powiedziała, że to, iż mam siedemnaście lat i prawo jazdy nie upoważnia mnie do takiej niezależności, jaką próbuję na nich wymusić. Odparłem, że ani prawo jazdy ani wiek nie stanowią o mojej.

...


Ale zaczne od początku.
Sonija wczoraj u mnie nocowała, więc troszke późno poszłyśmy spać.
No i rano pobódka o 7 no i do stajni.
Zanim zniosłam sprzęta to już przyjechała pani Dagmara.
Poszłam po konika na padok i wziełam go do boxu, a wraz za.Do przodu ^^
Treening czwartkowy mogę zaliczyć do udanych..
Mam mało fot bo już było gdzieś o 6-7 to już nie było dobrego światła…
Fotki…Moja noga po przegalopowaniu Koralika ^^Dzicz.
Ostatnio na nic nie mam czasu totalnie..
Nawet książki poczytać..
Normalnie czytałam gdzieś z 1-1,5 książki dziennie a teraz czytam po ćwierć, albo pół jak dobrze pójdzie..
Masakra…
Jak jeszcze troche tak pożyje to wykorkuje.. Jak weszłam do kunia na padok i podniosłam 1 noge do góry, jak bym chciała wsiąść, ale mi się nie udawało..
Ale wracając do jazdy, mam foty i filmiki, ale nie bd ich wstawiać, bo te moje pochylanie się jest okrutne..
Albo, w sumie, fotki mogę wstawić..
.

DDA blog

Ten misterny rytuał. Zaraz potem znowu wpadła w rytm.
Fajnie jest tak stworzyć sobie nawyki. Np. włączać światła i zapinać pasy w samochodzie nie myśląc o tym, zamykać drzwi na klucz. To jest w porządku. Problem.Się od życia zwierząt?
My tworzymy nawyki, a one nas.

Mam możliwość wyjechania na Karaiby, do pracy na criuserach w recepcji lub jako kelner (wolę recepcję mimo mniejszych napiwków). Po pół roku wracam z.To, na co mam ochotę.
Mam cele w życiu, te dzielę na dziesięciolecia, plany roczne, miesięczne, tygodniowe, dzienne. Jeśli wiem, że jakieś nudne i żmudne działanie zaprocentuje w przyszłości robię je chętniej. Nie.Przykład: dwuosobowa rodzina ma dwa samochody: Malucha i Poloneza, jest tylko jeden kierowca. Maluch służy do jazdy codziennej, Polonezem jeżdżą do kościoła, ale na wakacje nad morze jadą Maluchem, bo Poloneza szkoda. Nikogo tu nie.