O czym chcesz poczytać na blogach?

świat seriali

samo-zycie-polsat blog

Z Julią Sałgut

W dziale "Aktorzy w tv" czeka na was nowa tapeta z Julką Sałgut(Kasia).
Kto powinien znaleźć się na kolejnej tapecie? Zagłosujcie! Dzisiaj do wyboru: Marysia,Leszek,Laura,Adam.


Kliknij >>tu<< aby przenieść się do Galerii Gwiazd w tv.2006-01-01 20:55:14 skomentuj (0)


Beata Kawka- Bóg groził mi palcem!


Wie, jak to jest, gdy cały świat pryska nagle jak bańka mydlana. Los kazał jej walczyć z ciężką chorobą. Ale wyszła.To jak się ugania?

- No właśnie, ugania się i to jest podejrzane. Znasz geja, który ugania się za spódniczkami?Prawdziwy fan się nie myli

"No nieźle" - myślę sobie - "Telewizję zalała taka fala seriali, że ludziom wszystko zaczyna się mieszać". Niewtajemniczonym warto wyjaśnić, że Leszek Retman jest bohaterem serialu "Samo Życie" granym przez Bartłomieja Świderskiego. Retman jest lekarzem zakochanym w Marysi Majewskiej (Edyta Olszówka). Jednocześnie w.

Joanna Brodzik - Twoje źródło informacji (brodzik-net) - Onet.pl Blog

Cierpiała.
Całej prawdy o okolicznościach, w jakich jej matka zdecydowała się zostawić rodzinę i odejść z ukochanym, Małgosia dowie się z książki Basi. Choć wspomnienia zatytułowane "Życie nad rozlewiskiem" rzucą całkiem nowe światło na wiele wydarzeń z przeszłości, Małgosia wciąż nie będzie w stanie zrozumieć wielu decyzji mamy.
Małgosia Jantar z "Życia nad rozlewiskiem" (Joanna Brodzik), postanowi rozprawić się z demonami przeszłości. Odnajdzie.

 

więcej [tutaj]
Asia
[ zobacz ] / [ dodaj komentarz ]
Konkurs Świata Seriali "Jedź z nami nad rozlewisko"

Streszczenia odcinków

Przez znajomego Borysa Oksana. Borys zauważa wychodzącą od Ewy kobietę. Okazuje się, że Oksana była niegdyś jego narzeczoną. Gdy się rozstali, wyszła za Polaka i jest szczęśliwa. Po rozmowie z Borysem rezygnuje ze współpracy z Ewą tłumacząc, że musi poświęcić więcej czasu dorastającemu synowi, i obiecuje inny kontakt na Ukrainie. Borys jest zaniepokojony. Jemu Oksana o dziecku nie mówiła! Umawia się z nią w restauracji. Oksana oddaje mu pierścionek, a pytana o syna, zaniża jego wiek. Zadowoleni, że wszystko.

Emisja odcinka 2009-02-11 o godzinie 20:05

skomentuj (0)


10:56:33
2009-02-25

(1284) Co się wydarzy w Na Wspólnej?Dzisiaj mamy dla Was skan tego co wydarzy się w serialu Na Wspólnej. Zapraszamy do czytania.

Źródło: Świat Seriali

skomentuj (0)

M jak miłość i Robert Moskwa - Onet.pl Blog

Ukochanej, że przedstawi ją swoim rodzicom. Słowem, zadeklaruje, że myśli o niej poważnie.


                                                                      /źródło: Świat Seriali/
"Dirty dancing".
Główną bohaterką filmu "Kochaj i tańcz" jest Hania. Wkrótce zostanie lekarką i poślubi swojego narzeczonego Sławka. Ustabilizowane życie bohaterki burzy jednak powrót do kraju Jana Kettlera - światowej sławy tancerza, który przed laty zostawił matkę Hani, kiedy była z nim w ciąży i wyjechał robić zagraniczną karierę.
Film "Kochaj i tańcz" Maciej Dejczer według scenariusza Karoliny.

Wszystko o RBD - Onet.pl Blog

Dyrektorowi, że musiały zostać zrobione, gdy popsuły się prysznice. Zdjęcia trafiają do rąk Leona, który oskarża syna o chęć zrujnowania mu kariery. Roberta mówi Bustamantemu, że fotografie wykonała Pilar. Leon ostrzega Pilar, że jeśli zdjęcia ujrzą światło dzienne, to zemści się na jej ojcu.

odcinek. 187
Gaston obiecuje Mii, że dostarczy jej na urodziny "głowę" Miguela na srebrnej tacy. Diego oskarża Robertę o zrobienie mu zdjęć. Podejrzewa, że w ten.Nadchodzi długo oczekiwane przyjęcie urodzinowe Mii i Roberty. Imprezę otwiera walc w wykonaniu Mii i Franka oraz Roberty i Madariagi. Nagle Nico wypycha na scenę Miguela. Franko przekazuje córkę chłopakowi. Romantyczny taniec Mii i Miguela przerywa nagle pojawienie się na scenie Luz Viviany. Zraniona Mia ucieka. Miguel biegnie za nią.
-Ani najlepsza zabawa, ani nikt inny na sali nie sprawi, że będę czuł to, co czuję, kiedy jestem z tobą - wyznaje dziewczynie.


śWIAT SERIALI :)
W nowym wydaniu świat seriali jest plakat LUPITY I GIVANNIEGO.

ciepłe światełko... Magdomaniaczki - Onet.pl Blog

Magda M. Od A do Z na życzenie
Na życzenie fanów z facebooka "Świat Seriali" w 14 numerze (04.07-17.07.2011) opisał alfabet Magdy M. Co prawda znajdziemy tylko 11 literek, ale jak miło że można jeszcze przeczytać jakąś małą wzmiankę:) a fani serialu nie zawodzą o czym świadczy ta akcja:)
  

2005 Paweł Małaszyński
 Kawłek Magdy M. świetnie zmontowany~Nunca te olvidare
♥ Zakochani ♥
Magiczny taniec Magdy i Piotra
Magda M. na planie serialu
 Cover Piano - Chodź pomaluj mój świat
Mannam "Kocham Cię..." Koncert Piosenek MM.
Maniuś, zmruż oczy...
Suzuki Swift MM.
Popularna "piosenka z wanny"
Czołówka Magdy M.
Czołówka ślubna w stylu MM.