O czym chcesz poczytać na blogach?

świadectwo kwalifikacji

Badania we Wrocławiu

Do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
Tagi: niepełnosprawność badania kierowców, prawo jazdy kat C, prawo jazdy od 17 lat, tablice do badania wzroku, Word wrocław, świadectwo kwalifikacji

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Maciej Karasiński o Edukacji - Onet.pl Blog

!!!
Uwaga :

Dzięki staraniom Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Przemyślu został złożony wniosek do Programu Operacyjnego Kapitał Ludzi. Wniosek zakłada przeszkolenie 80 nauczycieli w zakresie nauczania gry w szachy. Nauczyciele będą mogli nabyć kwalifikacje instruktora szachowego i zacząć uczyć gry w szachy. Wniosek pozytywnie oceniono i zakwalifikowano do realizacji.Jest to kontynuacja inicjatywy Podkarpacka Akademia Szachów.

MODA na szachy i naukę logicznego myślenia !!!!

Maciej Karasiński (23:15)
Jedynym ,,wykorzystanym" był naród. Że podzielili wpływy strasząc ,,szaraków" armatami czerwonej armii ... Tiszyna bo mać twoja....  Bohaterowie okrągłego stołu wyprężają pierś i myślą, że dalej im wierzymy.  Wielki bohater nadymany przez komunistów i część Solidarności , człowiek a nawet nie człowiek, kpi sobie z nas w żywe oczy albo daje świadectwo swej giga  niewiedzy? Raz do koła , raz do koła...
Maciej Karasiński (14:13)
Skomentuj mnie

Głos Bełchatowa - Onet.pl Blog

Do tekstu poświęconego propagandowej szmirze „plus” zarzucono nam w prostacki i wulgarny sposób, że bezpodstawnie atakujemy władze Bełchatowa i to na ogólnopolskim portalu – czyli na salonie24.pl, gdzie funkcjonuje jeden z naszych blogów. Nie będziemy rozwodzić się dłużej nad tym komentarzem, gdyż poziom zaprezentowany przez jego autorkę wystawia jej nienajlepsze świadectwo i niestety nie daje możliwości podjęcia rzeczowej dyskusji.


Rozpoczynając naszą działalność zdawaliśmy sobie doskonale sprawę z tego, że od pierwszych dni będziemy przez.

Pan prezydent o swoich kolegów dba i to bardzo czego dowodem jest mianowanie niedoszłego starosty Olszewskiego na prezesa podlegającego prezydentowi ADM –u. Ta ciepła posadka ma osłodzić gorycz porażki Edwardowi Olszewskiemu, a nam nasuwa się tylko jedno pytanie : czy naprawdę nie było nikogo posiadającego odpowiednie kwalifikacje do kierowania ADM –em ? Wszak pan Olszewski udowodnił dobitnie, że nie dość, że ma problemy z liczeniem, to i z czytaniem ze zrozumieniem przepisów prawa u niego nie najlepiej.


...:::po prostu my:::...

Za nią tęsknię. Spotkanie z nią to był jedynym argumentem za wyjazdem do sanatorium.
Pozdrawiam wszystkich Potteromaniaków, którym słowa "Do szopy hardodzioby do szopy wszyscy wraz" coś mówią.
Alicja


2004-06-22 15:59:57 skomentuj (0)


................
No i wakacje już prawie nadeszły jeszcze chwilka i świadectwo będzie bezpiecznie ukryte na dnie mojej szuflady razem z innymi rzeczami które z różnych wzgledów chowam przed innymi.
No i niedługo wreszcie wyjade na obóz... już nie moge sie doczekać, szkoda tylko że Lodzia nie może jednak z nami jechać.
Jutro Aga K świętuje swoje siedemnaste urodzinki ( co z tego że wypadały one dawno temu?? każdy ma prawo decydowac.
Wielka męczarnia, trener powoli zamienia sie w kata, nie mam nic przeciwko temu dopóki są tego jakieś wyniki, ale chwilowo ich brak.
za 36 godzin będę już miała wakacje, czas na który tak długo czekałam i z którym wiązałam tak piękne plany, ale wszystko wzięło w łeb i nic z tego nie będzie.
O mistrzostwach mogę już zapomnieć, już nigdy nie uda mi sie zrobić kwalifikacji, tym bardziej jeśli wciąż będa mi minimum podnosić.
Sprawa na której najbardziej mi zależy pozostaje nadal nie wyjaśniona i nie wiem już jak to będzie.
Kończe bo po co dołować siebie i innych??
pozdrawiam
anka


2004-06-23 22:44:21 skomentuj (0)
no i doczekałam.