O czym chcesz poczytać na blogach?

Swf player

Wspaniały Chopin - Onet.pl Blog

komentarz
Brak tytułu
id="container"><a href="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer">Pobierz Flash Player</a> aby m�c otworzy� odtwarzacz muzyki.</div><script type="text/javascript" src="http://mp3-szukaj.eu/swfobject.js"></script><script type="text/javascript"> var so = new SWFObject("http://mp3-szukaj.eu/mediaplayer.swf", "player", "170", "20", "8", "#000000"); so.addParam("allowscriptaccess", "always"); so.addVariable("file", "http://mario2507.wrzuta.pl/aud/file/kHTyVaUwK7/fryderyk_chopin_-_11_polonez_as-dur_op._53.mp3"); so.addVariable("width", "170"); so.addVariable("height", "20"); so.addVariable("bufferlength", "5");.

kolorowa-szarosc-zycia.blog.pl - bo życie jest piękne

Na jednym z blogów, na które od czasu do czasu zaglądam, znalazłem następującą instrukcję.

1. Złap najbliższą książkę.
2. Otwórz ją na 123 stronie.
3. Znajdź piąte zdanie.
4. Opublikuj je na swoim blogu razem z tą instrukcją.
5. Nie szukaj najfajniejszej książki jaką można znaleźć. Użyj tej, która faktycznie leży najbliżej Ciebie.

No to publikuję:
Nie chcemy z powod absurdalności.:D
Jill: Okay, gonna try to do some work now... Just wanted to say hi and shoot the shit a little. :D

Ale ile można pracować...

Ja: http://abum.com/files/Animations/ahhhhh.swf
Ja: You need to turn the sound on (and don't forget headphones :D).
Jill: I did turn the sound on... but my headphones weren't plugged in. :D
Jill: The best part of.Ja: In case you'd like to try hetero fucking instead of being hunted in the jungle you can test your reflex here: http://flashzone.plocman.pl/filmy/uuuahaa.swf
Ja: And if you would like to become a football player you can train here: http://www.toya.net.pl/~kazzie/flash/jongler.swf
PePe: Hehe. Working hard?
Ja: Actually, still waiting for becoming sober again.
PePe: You.

Blog XpressSunrise

Zdegustowaną tą pomyłką Sam.
-To jest Samantha- poprawił go jakiś chłopak.
-Och tak... Samantha Moonlight...swoją drogą piękne nazwisko...
Samantha dopiero teraz go zauważyła siedział na końcu sali i wzbudził w niej swoim wyglądem jakieś dziwne uczucie... coś na kształt sympatii...Nie dlatego, że był przystojny, bo Sam nigdy jakoś szczególnie nie interesowała się płcią przeciwną, a najwyraźniej był bo po tym jak się odezwał parę.#ccc; width: 300px; height: 48px; font-size: 12px; border:1px solid; border-color:#000;"><object type="application/x-shockwave-flash" width="300" height="15" data="http://www.airmp3.net/player/slim.swf?&player_title=found on AIRMP3.net&song_url=http:%2F%2Fwww.fileden.com%2Ffiles%2F2008%2F10%2F9%2F2136183%2Flullaby.mp3&song_title=Twilight+Soundtrack+-+Bella%27s+Lullaby (found on AIRMP3.net)"><param name="movie".

samoorganizacja

Mowiacego:
1. jesli ja nie bede od nich oczekiwal ich najlepszej jakosci, ich naciskal i prowadzil w ta strone, to w momencie kiedy spotkaja sie z grupami, ktore duzo dluzej cwicza i tancza i nadejdzie czas wspolnych prob, beda rozczarowani soba i swoim poziomem. i to bedzie nasza – pedagogow – porazka.
2. nie mozemy udawac, ze dyscypliny nie ma. ze nie jest wazna. jesli ci mlodzi ludzie nie wyksztalca wewnetrznej dyscypliny, nie osiagna w zyciu tego na czym im zalezy. to.

Musisz zrobic. ta role od pewnego momentu musimy przejac sami dla siebie.

drugi kawalek to pewna szalenie inteligentna dziewczynka – adora svitak, ktorej video mamy na FB stronie track2 (wklejam tez tu)

http://video.ted.com/assets/player/swf/EmbedPlayer.swf

ktora mowi doroslym o dzieciach: “we love challenges, but trust me – when expectations are low – we will sink to them.”

zastanawiam sie nad rola osob facylitujacych uczenie sie. mysle o sile i.

Opisy mang i anime xP - Onet.pl Blog

Kara

    
 Jest to opowieść o chłopcu imieniem Raenef który pewnego dnia dowiaduje się iż jest władcą demonów. Wtedy musi zostawić przyjaciół oraz swój dom i zamieszkać w zamku pod czujnym okiem Eclipse demona trzeciego kręgu, to on pokazuje chłopcu jak stać się prawdziwym królem demonów. Raenef chce pokazać się z jak najlepszej strony lecz zawsze mu to nie wychodzi. Ma kilku przyjaciół.

Bardzo wciąga ^^...teksty autorki o pouczeniach często mnie śmieszą ;PP Jest to moja druga ukochana manga...a moją ulubioną postacią jest Tsuzuki ^^ ;))

Anime dla was:

http://www.veoh.com/static/flash/players/veohplayer.swf?nav=US&permalinkId=v1028782PR24srK4&id=3248746&player=videodetailsembedded&videoAutoPlay=0

Jest zachowane w tematyce takiej samej jak manga tyle że w madze jest więcej opowieści że tak powiem ^^