O czym chcesz poczytać na blogach?

Swędzenie

Domowe sposoby na wszystko ;) - bloog.pl

Roztwór do buteleczki ze zraszaczem i miej pod ręką. Używaj  za każdym razem , gdy wychodzisz na dwór. Ta mieszanka działa rewelacyjnie i skutecznie odstrasza komary. Ma też inną zaletę. Dzięki zawartości tylko naturalnych składników nie jest toksyczna dla skóry. Spray jest tylko i wyłącznie do użytku zewnętrznego. Uważaj, aby nie przedostał się do oczu. Jeśli tak się zdarzy, natychmiast przemyj je wodą. 

 

Czym smarować po ukąszeniu ?

 

1. Plasterki surowego ziemniaka

Przekrojony ziemniak, przyłożony w miejscu podrażnienia, skutecznie zneutralizuje reakcję skórną. Szybko przestaniesz odczuwać swędzenie, a bąbelek prędzej się zagoi. Aby mieć pewność, że ziemniak nie zsunie się z.

Egzema

ODŻYWIANIE, WITAMINY I MINERAŁY

Ponieważ wielu pacjentów z egzemą cierpi na do­legliwości o charakterze alergicznym, powinni zwracać szczególną uwagę na dietę. Poza unika­niem produktów uznawanych tradycyjnie za aler-genne - mleka krowiego, jajek, mąki pszennej oraz orzechów - chorzy ci powinni wystrzegać się je­dzenia zbyt dużej ilości czerwonego mięsa, ponie­waż zawiera kwasy tłuszczowe sprzyjające wystę­powaniu w organizmie reakcji alergicznej. Oleje z makreli, śledzia i łososia zawierają dużo kwasu eikozapentaenowego (EPA), redukującego, jak wykazano, stan zapalny i swędzenie skóry. Po­nieważ dla otrzymania potrzebnej dawki EPA nale­żałoby zjadać do kilograma świeżej ryby dziennie, wygodniej jest łykać codziennie łyżkę tranu albo 4 kapsułki po 1000 mg oleju rybnego. Dobrze może zrobić zażywanie dziennie 50 mg preparatu cynku; u wielu osób cierpiących na egze­mę występuje niedobór tego pierwiastka, a pomaga on metabolizować kwasy tłuszczowe. Lekarz może zalecić witaminę A, występującą także w tranie, mającą istotne znaczenie dla naprawy i odnowy skó­ry. Można zażywać do 25 000 j.m. dziennie. Aby uniknąć ryzyka przedawkowania, zwłaszcza wita­min rozpuszczalnych w tłuszczach, należy podczas kuracji konsultować się z lekarzem.

chwila dla mnie - Onet.pl Blog

Kobieta czerwieni się, ewentualnie powie skromne "upsi" i ochoczo przeprosi za ów dźwiękowy i zapachowy dyskomfort. A powinna była sobie koreczek wsadzić. Gorzej, jeśli na obiad uraczyła swój organizm jakimś odchudzającym warzywkiem. Wówczas koreczek mógłby opuścić miejsce pobytu z dźwiękiem tyleż mówiącym, co urodzinowy szampan. A urodziny przecież nie co dzień obchodzimy.

Z niektórymi napojami również bywa kłopot. Zakorkować ust się nie da, chyba że heppening jakiś się zorganizuje. Można sobie anonimusa na twarz chlasnąć, nikt się nie zorientuje, kiedy nastąpi tak zwany bek. Niestety, anonimus na twarzy w przedszkolu na przykład może wzbudzić podejrzenia.

Kłopot sprawia też swędzenie. Istotne jest tu oczywiście miejsce swędzenia. Jeśli znajduje się w okolicach pośladków, można się dyskretnie poczochrać. W spodniach jakoś ujdzie. W sukience już niekoniecznie. Natarczywe swędzenie pojawić się może, gdy mężczyzna na widok żony, kochanki, partnerki jeszcze natarczywiej pośladki miętoli. W okresie zimowym zmiętolone pośladki odziane w rajstopy reagują jak skóra pocierana chropawą myjką. Doświadczona kobieta wie, że należy wówczas mocno potrzeć miejsce, by swędzenie znikło. Jest to dość trudne, bo każda kobieta, prawie każda, reaguje dość spazmatycznie, kiedy partner czochra jej pupę przy świadkach. Jak węc potem domagać się ponownego czochrania? Trzeba zrobić to.

Mamosfera, czyli podróże przez nieznane

Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna
RSS
sobota, 13 sierpnia 2011
Co z tą alergią?

Maciek ma alergię. Tak mi się przynajmniej wydaje, ponieważ wykraczając nieco poza standardową dietę (ryż, ziemniaki, mięso, chleb razowy, gruszki i banany) zaczyna Go sypać. Sypać niemiłosiernie, co powoduje swędzenie, drapanie, swędzenie, drapanie, swędzenie, drapanie i tak w kółko macieju. Ja nieustannie próbuje: jabłka – sypie, arbuz – sypie, marchew – sypie.

W mojej przychodni są dwie Panie pediatry. Próbując zapisywać się stale do tej samej, w rezultacie zawsze dostajemy się do nich na zmianę. Jedna twierdzi, że należy być na diecie bezmlecznej, druga twierdzi, że to nie alergia pokarmowa, bo uczulają proszki, kosmetyki etc. Tyle, że wszystko jest niezmienne, i kiedy dieta jest standardowa lico mojego dziecięcia jest jak z reklamy kosmetyków dla niemowląt. Zacznę poszukiwania lekarza nr 3.

Pot zimny mnie oblewa na myśl o.

agent007 blog


- bu1 2005-09-22 19:52:07


bu

Gejms Błąd


skomentuj (1)


- bu2 2005-09-23 20:18:27


jebnę nie jebnę
ale się przebiegnę
czyli
bu-2

Gejms Błąd


skomentuj (1)


- bu3 2005-09-24 11:35:04


raz dwa trzy
dupy dajesz ty

buczenia ciąg dalszy

Gejms Błąd


skomentuj (8)


- bu4 2005-09-25 13:34:12


zrobił mi się tu bu blog czyli wspomnienia pędzącego bubu
;-p

...
na kogo wypadło na tego ... trysk

...
palnie tytoniu powoduje raka i swędzenie ptaka
za to gripex
łagodzi objawy grypy i swędzenie ...
hmm

...
nivea twierdzi że zmarszczki są jak bumerang
ciekawe co na to nasz Boomer
hihih

...
maleńki cytacik od sfałszowanej
"Przygarnij diabła szeroko rozwartymi udami"

...
a poza tym to oczywiście bu4

Gejms Błąd


skomentuj (5)


- 2005-09-28 13:24:00


niespodzianek czas

poniedziałek
Wieczorem koleżanki z pracy plus kolega (bo nie jestem już od kilku miesięcy rodzynkiem w pokoju) siłą i godnością osobistą wyciągnęli mnie do knajpy.

Ludzka Głupota


Autor: ksena92
Ludzie...
cały czas sie na niego patrze w szkole...
i doskonale go znam... ponad 4 lata bedzie./....
a kocham sie w nim juz ponad 2 lata...
jest super...
na dodatek codziennie mi sie sni, ze mnie przytula, caluje...
Oh, Oh ;***

Mati: Oh oh oh... To cudowne, już drukujemy plakaty i rozwieszamy po całym mieście. Niech wszyscy o tym wiedzą.

2006-04-18 11:26:45 skomentuj (3)


Prosze, pomóżcie
Autor: maya0

Mam pewien problem ale nie wiem co robić...Tylko głupie komentarze zostawcie dla siebie, do niczego mi się one nie przydadzą.
Od kilku dniu odzcuwam swędzenie w okolicach intymnych. Nie wiem dlaczego, przeciez dbam o higienę. No i nie mam chłopaka.

Chyba dzisiaj swędzenie ejst mniejsze...ale czy to cos groźnego?? czy znacie jakiś krem na to??
Kiedyś mialam taki krem ale nie pamietam jak się nazywa...wiem że firmy AA...

Mati: Hehe. Poważny problem.. Pewnie swędzi własnie dlatego, że nie masz chłopaka. Cytat z Dnia Świra:
"Wścieklizna macicy"

Myślę, że musisz się zaspokoić najlepiej czymś szorstkim

2006-04-18 11:32:07 skomentuj (17)


jak przyśpieszyć okres?? :D
Kategoria:Dojrzewanie

BŁAGAM POMÓŻCIE!!!! .. mam prawie 16lat. Spóznia mi.