O czym chcesz poczytać na blogach?

Swat 4

Jednostkispecjalne's Blog

Przydatny w trudnych sytuacjach, zwłaszcza gdy podjerzany nie chce otworzyć drzwi

Pistolet maszynowy Mp5- szybkostrzelny, lekki. Broń idealna

M4A1-CQBR - broń używana w ciasnych pomieszczeniach

Karabin szturmowy G36C

27 Maj 2009 - Posted by jednostkispecjalne | SAS, SWAT

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Sekrety mej duszy

O tych osobach, które nie były na obozach, będą mieli z tym największą trudność. Mam jednak nadzieję że wszystko będzie dobrze.
I tym optymistycznym akcentem zakończę moją notkę. Trzymajcie sie cieplutko i optymistycznie.

Pozdrawiam Was

Paweł
Wydumałem... 2003-09-07 12:49:09
skomentuj (1)


Dark Elf - Mrocznie...No cóż, wczoraj po raz kolejny przekonałem się o, jak to powiedziała pewna znajoma, nieobliczalności zachowań ludzkich. A czego owa nieobliczalność dotyczy, a tego o czym pisałem w notce poprzedniej, mianowicie swatania dwójki moich znajomych. Zdaje się że zapał jednej ze stron nagle jakoś jakby zanikł czy może poszedł gdzieś sobie, a jego miejsce zastąpił okropny pesymizm. Moje usilne próby przegonienia owego pesymizmu i rozbudzenia na jego miejscu optymizmu spęzły na niczym i stanęło na tym, iż owe pesymistyczne.

EST - Elfia Szkoła Tajemnic - Onet.pl Blog

Że elfka pochodziła z dobrego rodu. Wtedy mogła się odezwać bez strachu przed konsekwencjami. No i oczywiście królowa oraz członkinie rodu królewskiego (wykluczając mnie rzecz jasna, bo gdzieżby tam, żeby ktoś mnie lubił) była darzona szacunkiem i posłuchem. Reszta kobiet naprawdę się nie liczyła. Poza tym zwyczaj swatania i przyobiecywania dziewczyn danej osobie. Czy to wszystko nie przypomina największego z możliwych rodzajów zacofania? Zamyślona nie zwracałam uwagi na drogę i po chwili zorientowałam się, że zdążyłam przejść całą drogę do sali runów w bardzo szybkim tempie i przez to będę musiała znaleźć jakieś.

Zmyślać. – Z ciemności odpowiedziało mi chóralne jęknięcie. - Dobranoc!

-Ale…

-DOBRANOC! – Ryknęłam na cały głos, nie próbując nawet domyślać się, która z dziewczyn chciała coś powiedzieć. W odpowiedzi dosłyszałam oburzone fuknięcie i trzask drzwi. W pokoju zrobiło się cicho i domyśliłam się, że wszystkie przeniosły się do sypialni obok. Korzystając ze świętego spokoju, który był towarem deficytowym, odpłynęłam w słodki niebyt.

Paulik (19:48)

Blog Recenzje gier AndrzejD

Trzeba pokonać). Natomiast w przedostawaniu się do odległych punktów pomagają autobusy.
SWAT 4: The Stetchkov Syndicate 2006-03-03
Autorzy ze studia Irrational Games wzbogacili opcje wydawania rozkazów podkomendnym, m.in. dzięki dodaniu funkcji Lidera w trybie kooperacji, która daje tylko jednej, wybranej osobie możliwość wydania rozkazów i dowodzenia całym zespołem. Addon zawiera też system śledzenia wyników graczy oraz globalny system rankingowy dla trybu multiplayer. Rozszerzono również asortyment broni i gadżetów, jakie mogą wykorzystywać zarówno policjanci z oddziałów SWAT, jak i przestępcy, o m.in. nowe snajperki czy wyrzutnię granatów gazowych.

Dziwne to. Bo dziwny jest ten świat


Link Dodaj komentarz »
czwartek, 12 maja 2011
Heroina w kanapie. Dziwne? Dla niektórych nie.

"Australijscy celnicy znaleźli 42 kg heroiny w transporcie mebli, który dotarł do portu w Sydney. Policja aresztowała dwóch Malezyjczyków, którym w czwartek postawiono zarzuty sprowadzenia narkotyków. Wartość heroiny oceniono na 52 mln amerykańskich dolarów.
Policja poinformowała że celnicy, którzy sprawdzali kontener dostarczony statkiem z.

Roku, kiedy Rashad Mohammed Saeed Ismael otrzymał pewnie najważniejszy telefon w swoim życiu. Jemeński szejk miał wtedy niewiele ponad 20 lat i był już jednym z najważniejszych działaczy al-Kaidy w Kabulu. Osobą, która do niego zadzwoniła był sam Osama ben Laden, który szukał sobie właśnie piątej żony. Na swojego swata wybrał Rasheda.
Zadanie, które stanęło przed Jemeńczykiem, nie było proste. Osama ben Laden miał bowiem całą listę wymagań, które musiała spełniać ewentualna wybranka. "Pobożna, obowiązkowa, młoda (najlepiej między 16 a 18 rokiem życia), ułożona, z dobrej rodziny, a przede wszystkim cierpliwa. Będzie.

,,...like destinies that crossed each other... - Onet.pl Blog

Mysz przebiegła na drugą stronę ulicy i weszła do budynku,przez małą szparę...

  


nirvana (11:20)
10 komentarzy

16 października 2008
Rozdział 42- Brat Kathriny

Absurdalne-przydzielać im wspólne zadania.

-Och Alastorze,powiedz czy twoim zdaniem gdyby Syriusz nie cierpiał Dorcas,martwiłby się tak jej zniknięciem?

-Bawisz się w swata?Nie za stary jesteś?-Mody pociągnął żywo ze swojej piersiówki krztusząc się ze śmiechu.

-Może nie w swata,ale mam konkretne plany co do tej dwójki,a teraz na zdrowie-dyrektor uniósł kieliszek ognistej whisky

Only For Girl - wszystko o urodzie i nie tylko!!! - Onet.pl Blog

Unikaj plotek i drażliwych tematów.
    Nie krytykuj prezentów.
    Zachowaj życzliwość do całego świata.

śmieci
Statystycznie ( to znaczy licząc z niemowlętami) wytwarzamy rocznie ponad 300 kg śmieci na głowę, a razem 11-12 mln ton odpadków. 40% odpadów pochodzi z aglomeracji katowickiej, warszawskiej, wrocławskiej, szczecińskiej i łódzkiej. Pozostałe 60% z całej reszty Polski. 30% śmieci stanowią opakowania. Co prawda rośnie ilość śmieci wykorzystywanych przez recykling (czyli przetwarzanie) surowców wtórnych i kompostowanie materiału ograniczonego, ale.Wyczuwane podświadomie substancje zapachowe, docierające bezpośrednio do mózgu. Cokolwiek by to było, raczej się nie zmieni. Jeśli tak reagujesz na chłopaka, lepiej daj sobie z nim spokój. Twoje ciało wie, co robi.

Kiedyś istniała instytucja swatów, wyspecjalizowanych osób, które zawodowo kojarzyły pary małżeńskie. Później uznano to za nienowoczesne, młodzi ludzie ami się poznawali, sami zakochiwali i sami decydowali o tym, czy będą razem. Tymczasem swat wraca. Coraz więcej osób, którym z różnych względów trudno jest nawiązać ciekawą znajomość w.