O czym chcesz poczytać na blogach?

Suzuki vitara

Cyganie wczoraj i dziś... - Onet.pl Blog

Bardzo je lubię. Dziewczyny jeszcze się stoją, my już gotowi do wyjścia. Czekamy na Sebastiana, który chyba właśnie puka do drzwi.
- Kon da?? (kto tam)
-Kada me, o Sebastian. Dzias? (To ja Sebastian. Idziecie?)

Sebastian przyjechał Suzuki Vitara bez dachu, ojciec mu kupił na wakacje, bo normalnie jeździ meśkiem S klase. Pakujemy się do dżipa i lecimy jeszcze do centrum a potem na imprezę..
Paulo (20:40)

darc blog

Ani motywacyjnych ani żadnych innych (no może poza miotła, którą wybitnemu top managmentowi wsadzę w dupę na odejście). No ale na razie szkoda gadać, ale szkoda też, że niestety poza swoim m3 nie stać mnie na nic więcej. Samochód? Hmmm .... suzuki grand vitara może być. Ale póki co nie mam okapu w kuchni, szafy żadnej, nie wspomnę już o drutach zakończonych żarówką, smętnie zwisających z sufitu. Taka tam wielka świetlna (oświetleniowa) improwizacja. Nie narzekać ! Nie będę. Ale.

JAMAJKA I INNE TAKIE

No I sie porobilo, wyladowalem w sadzie na rozprawie, ale o tym zaraz po kolei. Bo jakas kolejnosc musi byc, jakis ciag, jak wiatr czy jak kto woli cug w piecu. Wiec bylo tak ze jezdzilem sobie suzuki vitra, w ktorej radio po 2 godzinach nie dziala z przegzania, odpada uszczelka z lewej strony drzwi, poza tym okno domyka sie recznie, chociaz ma byc automatycznie, no i sobie jezdzilem. Az dojechalem do fabryki asfaltu na krotka pogawedeke z Grantem,.Cie babeczka jak Ciacho obsluguje na Jamajce i Ci jeszcze po polsku zapodaje, a to tylko dla tego ze miala 9 miesiecy jakis uniwerek u nas , ja pierdole, jak sie ma kumulowac to na, tona calosc. Wpadam brykom do chaty a tu mila zmiana planow, zamiast opizdzialej vitary z 10-cioletnim stazem wpada mi vitarka 3-letnia, poczulem sie prawie nieswojo obecnosci tak mlodej damy, ale co tam jak daja to biore, slozba nie druzba. No i pakuje klamoty na zad, a tu call pholne, i ze czy ja TO JA, no ja to ja przeciez, to kiedy.

A long time ago, but somehow in the future..

01:47komentarze:3

[Canon ixus v2]
Uoś sie wozi..

Asia go wozi :}

[..i jej kochane suzuki vitara aka side kick] ou je :D


Wpis dodany 26 grudnia 2005 o godzinie 20:22

komentarze:5

[canon ixus v2]