O czym chcesz poczytać na blogach?

Suszarka do włosów

Dwojako

Zmieniły obraz świata a przynajmniej jego połowy. Męskiej połowy świata. Przytemperowały nasze pazury i kły. Przyciszyły nasze wrzeszczące gardła.

 

Źle się stało?

14:42, dwojako , Szeroki świat
Link Dodaj komentarz »
Męska wyobraźnia nie potrafi tego problemu pojąć.

Moja Kasia ma stany lękowe. Boi się... mojej suszarki do włosów. Za każdym razem, gdy ma suszyć włosy, zabiera się do tego, jak pies do jeża.Bierze tę suszarkę tak... nieufnie jakoś. Boi się, że ona (suszarka czyli) ma otwory /no jasne, że ma otwory, suszarka przecież, to ma otwory/. Źle jej /Kasi źle, nie suszarce/, że ta suszarka tak szybko się obraca (no ba, jasne przecież, że kupiłem najszybszą suszarkę w województwie...nic.

Modne fryzury i nie tylko

Fryzury, za pomocą urządzeń mechanicznych. Wydaje nam się, że nie są szkodliwe, bo na skutek ich mamy świetliste oraz miękkie włosy, nic bardziej błędnego jest to chwilowe.


Suszarki do włosów czy prostownica, przez swój żarliwy potok powietrza, wyniszczy barierę zabezpieczającą włosa, w efekcie cienkie włosy są wątłe i kłopotliwe do złożenia. Jest świetna informacja, wyjątkowo dla Was.

łysienie

Chronić włosy przed zniszczeniem, które czasem jest czyn­nikiem przyspieszającym ich wypadanie. Niektóre osoby, zwłaszcza kobiety, narażają swoje włosy na ogromne stresy - paradoksalnie właśnie po to, aby lepiej wyglądać. Suszarki do włosów, lakiery, far­by, gorące wałki, płyny do ondulacji - wszystko to może się przyczyniać do wysuszenia i łamliwości włosów, a także ich wypadania. Ludzie, którzy nie zmieniają koloru i wyglądu włosów, na.

Mieszków włosowych i poprawienie krążenia skóry owłosionej. Ma to na celu pobudzenie wzrostu nowych włosów. Można spróbować wmasowywania w skórę głowy olejku eterycznego z rozmarynu {Rosmarinus officinalis) albo płukania włosów naparem z szałwii (Salvia of­ficinalis).

zioła chińskie

Medycyna chińska zakłada, że włosy odżywiane.

Nerki. Tradycyjne środki tonizujące te narządy i sprzyjające odrastaniu włosów to m.in. rdest (Po-ligonum multiflorum), owoc kolcowoju (Lycium bar-barum), korzeń naparstnicy chińskiej (Rehmannia glutinosa), pochrzyn chiński (Dioscorea opposita) oraz dereń (Cornus officinalis).

13:40, adminero , metody naturalne w leczeniu łysienia
Link Dodaj komentarz »

Szkolny blog klasy 6c ...

Kiedy suszarka jest wyłączona. Bez komentarza. Do zapewnienia ochrony konieczne jest zainstalowanie w obwodzie elektrycznym urządzenia różnicoprądowego. Buhahaha

Na podstawie powyższego tekstu stwierdzam że suszarki do włosów są bardziej niebezpieczne od noży i nikt nie powinien ich używać nawet w ochronnym skafandrze .
[x]Temat:174
[x]Data:sobota, 24 czerwca 2006 17:13:23
[x]Komentarze : zobacz|skomentuj
.Wyjechać na zadupie w którym nawet nie ma sklepu
15.W roku szkolnym można się znęcać nad młodszymi
16.W wakacje możesz zgubić coś dla ciebie cennego
17.W roku szkolnym się nie nudzisz bo zawsze jest coś do roboty
18.W roku szkolnym Idze nie przychodzi tak dużo głupich pomysłów
19.W roku szkolnym można rozrabiać w szkole
20.W roku szkolnym jest LEPIEJ!!!

A teraz zrobimy wykład na temat niebezpiecznych przedmiotów
W tym odcinku :

SUSZARKA DO WŁOSÓW

Tak , tak moi drodzy - suszarka jest bardzo niebezpieczna. Zwłaszcza ta z gazety nazwy której nie podaje z przyczyn oczywistych. Gdy czytałam tekst na pudełju oraz instrukcję obsługi po prostu się.