O czym chcesz poczytać na blogach?

Suspense

Martwa natura

Bauman
Slavoj Žižek


Było
2012
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień


*
Historia 12-19 wiek.

*
Link
//01.01.2007 :: 22:28// Twój Udział: 0 %

" :)"


Suspense 22:25:51


 no i w lazience mysle sobie mysle i.

le vent l'emportera

KIMŚ, to warto chociaż być PRZY tym KIMŚ. Warto walczyć o swoje szczęście, bo nigdy nie wiadomo jakie niespodzianki przyniesie nam los... A mi los zgotował właśnie bardzo przykrą niespodziankę. Na wiosnę zawsze budzi się we mnie nadzieja i chęć do życia, więc wierzę, że jednak jakoś to będzie ;)
komentarze [4]

painkiller >> niedziela, 9 marca 2008 20:33:31
Smutanie już mi powoli przechodzi, na całe szczęście, bo inaczej nikt by ze mną nie wytrzymał. Wróciłam do mojej metalowej braci i znowu chodzę na Rock Piątki. Przedwczoraj było po prostu świetnie, tak bardzo brakowało mi tej atmosfery i tych ludzi! Grały nasze Wołomińskie gwiazdy, czyli Suspense i Asspirine. Była "Pała" i "Ucieczka"^^ Eh, jak dla mnie mogliby grać co miesiąc. Mmmm, a te riffy, teksty i wokale... (rozpłynęła się). Kark boli mnie do tej pory. A w następną sobotę w Warszawie jest Disorder Night, czyli impreza dla fanów j-rocka. (Link obok - nie da się nie zauważyć). Może znajdę sobie jakiegoś bishonena? ;D W każdym razie mam zamiar świetnie się bawić!
komentarze [6]

Respire. Seuls, seuls, seuls, seuls >> niedziela, 2 marca 2008 01:07:30
W czwartek nasza pani profesor kazała mi zostać samej po wykładzie. Od razu wiedziałam o co jej może chodzić... Zapytała, co się ze mną ostatnio dzieje. Na początku byłam.

krasawica blog

Stan nie sprzyja kontemplowaniu chwili.

krasawica 2006-04-03 12:22:57
skomentuj (0)


zmiekczenie
nie da rady obejrzec zadnego filmu. Pogodzilam sie z tym, ze dlugo w kinie nie bylam i prawdopodobnie nie dojde tam jeszcze przez jakis czas.
Ostatnio wystarczyla mi epoka lodowcowa ogladana na wyrywki, z przerwami na lapanie Z. Koraliki na snieznym kurchaniku dla Malego Czlowieka, Duzy Czlowiek placze, gdy okazuje sie, ze Mammut uratowal mu Malego Czlowieka, ktory wlasnie nauczyl sie chodzic.
A potem film na BBC o pielegniarce z synem, chora na raka, co bedzie z synem. Wale glowa o sciane, zostaja mi tylko ksiazki dla dzieci, i to te gdzie suspense nie podnosi za bardzo cisnienia.

krasawica 2006-04-04 13:29:50
skomentuj (0)
Halo?
W. wylacza radio, gdy zaczyna sie audycja red. Tekieli: new age dla chrzescijan. A ja mam ochote zapytac, czy katolikowi nie szkodzi zielona herbate a potem elegancki mostek.

krasawica 2006-04-04 13:34:46
skomentuj (1)
pol etatu
stowka w jedna strone stowka w druga strone piec godzin co do minut i 5 minut na dwa wyjscia na siku, rozedrganie emocjonalne Z. czyli moje ekstremalne pol etatu. Ale sa i zalety, stale zarobki z opcja dorobienia, jak wracam to zajmuje sie tylko Z. z wyjatkiem obiadu, prania, sprzatania.

travis - blog filmowy

Udany sposób łączy elementy komedii romantycznej oraz obyczajowego komediodramatu. Brooks dystansuje się do pretensjonalnych i ckliwych produkcji tego gatunku już na samym początku: główny bohater wkrótce się rozwodzi, a wszystkie jego związki zakończyły się niepowodzeniem. Uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą zostaje utożsamione z doświadczeniami nieprzyjemnymi – porzuceniem i rozczarowaniem.

Zobacz cały tekst


skomentuj (0)

travis 2008-05-10 10:39:35Iron(ic) (Iron Man)


Iron Man zadebiutował w 1963 roku w komiksowej serii „Tales of Suspense”. Wydawnictwo Marvel zaprezentowało światu superbohatera walczącego zarówno z komunizmem, jak i własnymi przypadłościami. Pod supernowoczesną metalową zbroją krył się miliarder-wynalazca Tony Stark, wzorowany podobno na Howardzie Hughesie. I chociaż komiks udziałem Iron Mana doczekał się kilku filmowych, głównie animowanych wersji, dopiero produkcję Jona Favreau można nazwać pełnowartościową ekranizacją.

Tony Stark odziedziczył po ojcu ogromny majątek i dochodową firmę. Jest największym na świecie producentem broni, głównym zaopatrzeniowcem armii Stanów Zjednoczonych. Playboy korzysta z życia, nie stroniąc od alkoholu oraz.