O czym chcesz poczytać na blogach?

Survival of the dead

Recenzje gier komputerowych

Dead Space 2 to kontynuacja jednego z największych hitów 2008 roku. Jest to gra akcji TPP w klimacie science-fiction, cechująca się wieloma rozwiązaniami charakterystycznymi dla survival horrorów. Głównym zadaniem gracza jest walka z mutantami i przetrwanie. Produkcję opracowało studio Visceral Games, twórcy m.in. Dante’s Inferno.

O tyle na Sprawl jesteśmy świadkami tego, jak zaraza rozpoczyna swój śmiertelny bieg i w jak zastraszającym tempie się rozwija, pochłaniając kolejne obszary stacji.

W Dead Space 2 zmianom poddano m.in. postać samego Isaaca oraz strukturę świata gry, który składa się teraz ze znacznie większej liczby pomieszczeń otwartych. O ile w.

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
    121314151617
    18192021222324
    252627282930  

Sometimes dreaming


And I'll be better when I'm older
I'll be the greatest fan of your life

And rain falls angry on the tin roof
As we lie awake in my bed
And you're my survival, you're my living proof
My love is alive, and not dead

And tell me that we belong together
Dress it up with the trappings of love.
I'll be captivated, I'll hang from your lips
Instead of the gallows of.

KornFanHead ...Siła Tkwi W Muzyce! - Onet.pl Blog

Jonathana Davisa. John zagra wraz z muzykami towarzyszącymi w KORN-ie trase na przełomie listopada i grudnia. Zagra min. soundtracki QOTD oraz kawałki KORN-a które były rzadziej grane na koncertach. Czyli pojawiła się nadzieja na „Daddy”. Trasa będzie się nazywać "Jonathan Davis of KoRn (accoustic)",.
.................BLOGI..................

JUREK OWSIAK
SURVIVAL
PREStISSIMO
KINGA
SYLWIA
KAROTENA

Bo mamy tutaj dzieło nietuzinkowe, jakby nie odkryty rozdział SOAD. Mówiąc szczerze gdyby ktoś mniemający zupełnie pojęcia przesłuchał wszystkie płyty SOAD i „Elect The Dead” na nie podpisanych krążkach to z pewnością by uznał, że to płyta albo przed albo po Toxicity.

Brejku blog

IMO cały film opiera się na zagrywkach porno połączonych z momentami ostrego gore. Zastanawia mnie jednak czy ten film zasługuje na bycie legendą? Mną o wiele bardziej wstrząsnęło 8mm, niż ten film. Próżno tutaj szukać jakiejś legendy. 7/10 za to, że ciekawie się ogląda.

Skomentuj [0]

Survival of the dead (2009) 2012-03-12

Krwawe efekty, są a jakże. Odpowiednio krwawe i "brudne" oraz oczywiście z jajem. No i na sam koniec elementy komediowe. Powalają! Mimo że jest to humor dojrzalszy niż w Shaun of the dead, to i tak będziecie się bawić przednio. Film w sam raz na wieczór przy browarze z kumplami. IMO 9/10 tylko dlatego, że Shaun of.. był lepszy :) POLECAM!