O czym chcesz poczytać na blogach?

Supernatural soundtrack

A Long Time Ago...

Moje niesforne skojarzenia, prześladujące mnie na każdym kroku. Tak czy inaczej - jakże się cieszę teraz ze swojej zdolności do nadmiernego zadowolenia, kiedy inni nie widzą już powodów do śmiechu. Bo w sumie to prawie jak dar.


7 września 2008
4. Carry on, baby.
Właśnie obejrzałam finał II sezonu Supernatural. Po raz kolejny. O 11 w nocy. I gdyby tego było jeszcze mało, nie mogłam się powstrzymać i ryczałam przy śmierci Sammy'iego. Po raz kolejny. Czy to czyni mnie niestabilną emocjonalnie? I lepsze pytanie - czy nie jest to wyraźna oznaka szaleństwa?
Eh, dokładnie w takich momentach zdaję sobie sprawę, jak bardzo brakuje mi niektórych rzeczy..

Okiem w zupie, a drugim na ekranie tv) i wprawił mnie w coś w rodzaju... no właśnie, ciężko to nazwać. Obsesja to chyba dobre słowo. Do tej pory uważam, że Danny włożył w tę ścieżkę kawałek swojej duszy, po prostu czuć w niej coś więcej, niż tylko brzmienie jego niesamowitego głosu. Należy też wspomnieć, że ten animowany musical widziałam dziesiątki razy, soundtrack przesłuchałam setki i to w różnych językach, a w każde Święta oglądam go regularnie na TV4 z okropnym (choć nawet pociesznym: ROTF na dywanie dla "Ojej") polskim dubbingiem. Najmilej wspominanym przeze mnie wydarzeniem będzie chyba spotkanie w jakimś włoskim mieście podczas wycieczki klasowej grupki dziwnie ubranej młodzieży, stojącej na ulicy i.

Cause you feel so supernatural - Onet.pl Blog


Refresh
About Me
Characters
Season 1
 Season 2
 Season 3
Favorite
Soundtrack
Polecone Przez Onet
One Lovely Blog Award
Wspieram

Uwaga!

Szablony wykonuje sama. Kopiowanie ich, jest zabronione! Zdjęcie, które wykorzystuje pochodzą z wyszukiwarki Google.
~*~
W treści mogą pojawiać się wulgaryzmy jak i sceny erotyczne.
Nie biorę odpowiedzialności, za demoralizacje młodzieży!
~*~
Historia powstała na podstawie serialu ‘Supernatural’ jednakże w opowiadaniu występują również postacie, wykreowane wyłącznie przez autorkę bloga.
~*~
Rozdziały planuje dodawać w każdy piątek. W przypadku, gdy nie będzie to możliwe rozdział pojawi się w czwartek bądź sobotę, o czym również poinformuje.
~*~
Kontakt: gg. 36008541

~*~
Dokonałam w linkach aktualizacji..

TRUPOSZARNIA

Wprowadziła ciekawy efekt humorystyczny. Zakończenie było trochę zaskakujące – jedna dziewczyna poszła, pojawiła się druga. Ciekawe, co z tego wyniknie.

Bardzo spodobała mi się kreska tego anime i pastelowa, stonowana kolorystyka. Animacja również jest na wysokim poziomie. Ze stroną muzyczną już trochę gorzej, chociaż sam soundtrack jest bardzo klimatyczny (szczególnie piosenka, której słucha główny bohater), to opening straszy – zarówno obraz, jak i dźwięk sprawiają wrażenie, jakby miały służyć wywoływaniu ataków padaczki u widza... Ale ending już jest lepszy, podoba mi się ta folkowa nuta.

Reasumując: będę oglądać dalej, bo może z.

Cud, miód i orzeszki, bo i kreska ładna, i na animację nie poskąpiono grosza. Opening strasznie mi się podobał, ending rozśmieszył mnie zdjęciami” nieba, na których widać UFO, podkreślone grubą linią, żeby wszyscy zauważyli :P Oglądać będę, bo to bardzo pozytywne zaskoczenie.

 

Supernatural: The Animation


Wyjdzie dopiero w lutym. Ale naprawdę muszę się nad tą serią zastanowić. Animowani Dean i Sam wyglądają na trailerze... strasznie (co zresztą widać i na obrazku powyżej).

Paul The Seeker WebLog

Wówczas, gdy "There are things that should not be". Coś niecoś o tajemniczych Shadow Hunters możemy się dowiedzieć np. z napisów na pudełku (wersja ang.):
He started out writing a book on voodoo. Now he's fighting for his very soul. Gabriel Knight is the last in a long line of Shadow Hunters, those fated to fight the dark forces of the supernatural. Haunted by a centuries-old curse, he is tormented by terrifying nightmares. Now he must spend every waking moment scouring the side streets and back alleys of New Orleans for the key to the dark past. And when he sleeps - the nightmare begins.

(to ja znowu wtrące swe niezobowiązujące tłumaczenie:
Rozpoczął pisać książę o voodoo. Teraz.Grę w trzech wymiarach (3D). Ukazała się także wersja spolszczona tej części. Posiadam, lecz nie ukończyłem (jeszcze - ten przeklęty brak czasu na ważne rzeczy...).


Pora na porcję linków.

http://www.gamespot.com/users/star_fire_777/video_player?id=JSY7ljb-5bkIsjTb (intro do gry)
http://www.smc.sq7.org/gk1cd/ (ścieżka dźwiękowa - soundtrack, pliki *.ogg. Polecam szczególnie kawałek St. George's Book Shop)
http://www.the-underdogs.info/games/g/gabriel/files/gk1-comics.zip (GK1 comic book, czyli komiks, pozwalający wczuć się w historię gry. Przedstawiono wydarzenia dotyczące przodka Gabriela, Guntera Rittera. Niestety, jest niewyraźnie zeskanowany, ale lepszy zarys jak nic... Plik pdf,.