O czym chcesz poczytać na blogach?

Supernatural sezon 7

ŻYCIE CUDEM JEST - Onet.pl Blog

Ja

Jeśli chcesz się czegoś więcej o mnie dowiedzieć to pisz! Także jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o moim hobby ;-)
Podaje mój nr. gg jakby ktoś chciał:) 7571117 ;-)
Wpisz się
Pierwsza seria najlepsza, druga zrypana, o trzeciej nie mówiąc a czwarta to już w żadnym przedziale że się nie mieści - no mniej więcej takie niektórych były wypowiedzi  coś w ten deseń   A ja uważam że wszystkie sezony są zajebiste, choć oczywiście w III stanowczo za mało Piotra ale jakoś trzeba się z tym uporać i jako tako pogodzić. IV sezon naprawdę jest zajebisty uważam że lepszy nie mógłby być jeśli chodzi o postawy bohaterów.

aśka (02:15)
2 komenty, nieźle

02 kwietnia 2007
Magda M - IV sezon :)) || Supernatural ;)

I just know there's no escape now. - Onet.pl Blog


Pomóż mi, Claire.

Zaczęłam krzyczeć.

_________________________

Publikuję, bo się nudzę. I jednocześnie mam dobry dzień i świetny humor. Zaprawdę powiadam Wam, niewiele potrzeba Alexie do szczęścia: wystarczy dobra ocena z maty, perspektywa weekendu i najnowszy odcinek piątego sezonu Supernatural. Ach, Supernatural... cóż za inspirujący serial. Jego wpływy na to opowiadanie są chyba aż zbyt widoczne.
Powyższy rozdział został napisany na przełomie czerwca i lipca, przeszedł kilka ważnych poprawek, a mimo to pewnie i tak nie udało mi się wyłapać wszystkich błędów. Zdaję sobie sprawę, że opis sytuacji dokonany przez.

Żydołacki punkt widzenia

Sprawdzanie, co zwierzaki robią (szczeniak dzisiaj stłukł miskę. _^_), pofatygowanie się do kuchni po coś do picia i – to naprawdę okazjonalnie, jak nie wiem, jak się nazywam – obejrzenie odcinka „Seksu w wielkim mieście”. W obecnym tempie oglądania skończę serial w przyszłym tygodniu (jestem w połowie ostatniego sezonu i mam przed sobą jeszcze dodatki i dwie kinówki). Fajnie, w sumie ponad 20 GB z głowy. Aga odetchnie z ulgą, nie może znieść faktu, ze to oglądam i (uwaga) podoba mi się to. Dobra, przyznam, kilka odcinków mnie powaliło swoją głupotą.

Plany na wakacje nadal się nie wykrystalizowały.

.

Się uczyć, ale co robić”

Cath

skomentuj (0)

Run run riru, czyli korzystanie z wakacji _^_ 2011-06-26 19:25:04

Nadrabiam anime!!! Skończyłam już pięć tytułów, dołożyłam dwie OAVki i teraz nadrabiam z uporem maniaka Supernatural The Animation. Uprzedzam - nie jest złe. Serio. Chociaż znając fanów, i tak by wybrzydzali. ^^ W planach - nim ruszę coś innego - mam skończenie Supernatural, Wolverine (TAK, jest takie anime, które jest średnie i cienkie, ale da się obejrzeć. Chcę je skończyć, by móc innym odradzać) i Toaru Majutsu no Index 2. Potem tylko.

Fan_LP

Prawie od początku (Ajax Amsterdam) i jestem pod wielkim wrażeniem jego gry. Holender po przygodzie a Ajaksie grał w Milanie (gdzie niestety wiodło mu się bardzo słabo), potem przeszedł do mojej ukochanej Barcelony (gdzie przez kilka sezonów był jednym z najlepszych piłkarzy), potem grał w Newcastle i PSV Eindhoven (obecnie). Niestety jego karierę skutecznie i regularnie :( niszczą kontuzje (a we wcześniejszych latach 'młodzieńczy entuzjazmy', czyli po.

»
Coś się kończy, ale tylko na trochę ;)

Wczoraj zdążyłem zobaczyć ostatni odcinek:

- drugiego sezonu Supernatural (yeah, Dean rulez z tym oddaniem duszy ;) Trzeci sezon został oficjalnie potwierdzony, więc nic tylko czekać :))

- pierwszego sezonu Jericho (niestety drugiego nie będzie, bo była niska oglądalność; bardzo mnie.

Wtorek ;)

Wtorek i czwartek to dwa dni w tygodniu, kiedy po pracy i krótkim odpoczynku w domu udaję się na siłownię. Chodzę już tam prawie 7 tygodni; niech nikt nie pomyśli sobie tylko, że jakiś mięśniak jestem; chodzę tam, bo to przyjemne - ćwicząc nie myśli się o problemach, trudnościach czy rzeczach koniecznych do zrobienia. Po prostu tylko ja i dane narzędzie.