O czym chcesz poczytać na blogach?

Super mario

Mario Games - Wszystko o Mario i grach.

Że całkiem fajna jest bo szukamy tapet na ekranie które różnia się trochę od siebie więc jak ktoś lubi szukać Wallpaperów na necie lub Mario Wallpaper, to ta gierka będzie akurat dla niego. Polecam szczególnie dla każdego wielbiciela gier Mario Softendo!

Super Mario Download

Tagi: super mario
13:31, mario-games-mario-forever
Link Dodaj komentarz »
Super Mario funny Games!

Kolejne świetne gry o Mario na stronie Softendo Mario Games

01 czerwca.

NintendoPassion

Grę. Tak. Tak było.

Czas Ameryki

Nadszedł czas na mnie. Miałem niespełna szesnaście lat, gdy sam mogłem skosztować tego raju-kraju grami, mlekiem i miodem płynącym. Pod względem gier i nowinek mogłem się tylko wybrać do lokalnego  Toys’R Us. Pamiętam te magiczne wystawy sklepowe. Konsole za szybami. Dokładne opisy. Duże reklamy. Sega vs. Nintendo. Sonic vs. Mario. To wszystko było takie inne od tej polskiej szarzyzny początków lat 90-tych. Zaczęwszy się uczyć, a w weekendy pracować. W między czasie premierę miało Super Nintendo. Na to poszła moja pierwsza wypłata. Grałem. Oj grałem ostro. We wszystko co się da. Zeldy, Metroidy i Mortal Kombaty. Tego nie mogłem sobie wyśnić w moich najskrytszych marzeniach.

A potem to już było z górki. Kupiłem nawet śmiertelnego wroga Nintendo, Segę Genesis (Mega Drive w EU) Segę CD i 32X. Dzięki pracy zacząłem zbierać, kombinować, kupować i.

Gry Mario Bros | Gry online Super Mario

gryben10

Mario innych gatunków obejmują różne gry Game & Watch, Mario Pinball Land, pinball na Game Boy Advance, różne gry edukacyjne oraz puzzle dr Mario (z dr Mario się po raz pierwszy opublikowane w 1990 r. )W tych grach, dr Mario rzuca witamin, które gracz musi wyrównać, aby zniszczyć wirusy, które wypełnić pola gry 1996 Super Mario RPG:.. Legend of the Seven Stars na Super Nintendo Entertainment System jest pierwszy Mario gra role-playing,  mają po sześć gier, w tym trzy z serii Mario papieru (Paper Mario na Nintendo 64, Paper Mario: The Thousand-Year Door na Nintendo GameCube, a Super Paper Mario na Wii ) i trzy w Mario & Luigi serii (Mario & Luigi: Superstar Saga na konsolę Game Boy Advance oraz Mario.

Sonic - Blog o jeżu Boltstryke - Onet.pl Blog

I nowe ff'y (Boltstryke; 24.01.2011)
To szok ponad 20000 blogowiczów przejrzało strone!... (Boltstryke; 15.09.2010)
FF-46 Tragiczny Koniec. Żegnaj Bohaterze... (Boltstryke; 30.05.2010)
FF-45 Klęska Extreme Xaider'a (Boltstryke; 23.05.2010)
FF-44 Nareście... Oto Super Boltstryke! (Boltstryke; 15.05.2010)
FF-43 Bójcie się Dark Xaider nie poddaje sie!!! (Boltstryke; 08.05.2010)
FF-42 Xaider vs Boltstryke (Boltstryke; 25.04.2010)
FF-41 Lithium i jego przepowiednia (Boltstryke; 04.04.2010)
FF-40 Boltstryke wyleczony

End - Tails and Cosmo
 • Sonic Adventure 2 Battle ~ In The End
 • Kryptonite - Shadow the hedgehog
 • Never Turn Back
 • Sonic's Quest for power
 • Sonic's Quest for power 2
 • SpriteTT#6:Sonic
 • Sonic & Shadow TH Collab
 • Sonic Tribute
 • Sonic Switch
 • Sonic in the city episode 1
 • Sonic In the city episode 2
 • Sonic in the city episode 3
 • Sonic in the city episode 4
 • Sonic in the city episode 5
 • Sonic in the city episode 6
 • Sonic in the city episode 7
 • Sonic Twist MX
 • Sonic Sitcom
 • Sonic wonderful world
 • How to draw Sonic
 •  Super Mario Bros Z intro
 •  Super Mario Bros Z ep.1
 •  Super Mario.

 • Gry Motorowe

  Autor(ka):
  darmowegryonline
  Czas publikacji:
  czwartek, 20 października 2011 22:23

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Street Biker Gra Motorowa - Gry Motorowe”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Street Biker Gra Motorowa - Gry Motorowe”
 • Jazda Motorem Spongebob Super Bike - Gry Motorowe

  Autor(ka):
  darmowegryonline
  Czas publikacji:
  czwartek, 20 października 2011 22:23

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Jazda Po Plaży Beach Rider - Gry Motorowe”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Jazda Po Plaży Beach Rider - Gry Motorowe”
 • Super Mario Drive Gra Jazda Motorem - Gry Motorowe

 • DODA CZY ODEJMIE?

  super mario lekarstwem na kryzys?

  W najśmielszych snach nie przypuszczałbym żeby w mediach kiedykolwiek padnie takie zdanie:

  “To gabinet ekspertów, bez żadnego polityka, lecz mający poparcie niemal wszystkich największych ugrupowań w parlamencie”

  Przeglądając mocarne życiorysy osób wchodzących w skład nowego gabinetu, faktycznie można jednak dojść do takiego wniosku. Ministerialne teki otrzymali m.in. znający NATO, ONZ, G8, UE, USA (i wiele innych skrótów) Giulio Terzi di Sant’Agata (MSZ), urzędniczka z prawie 40 letnim stażem pracy Anna Maria Cancellieri (MSW) czy prezes Narodowej Rady Badań Naukowych Francesco Profumo.

  Do tego dochodzi jeszcze sam Mario Monti, który już ochrzczony został mianem “Super” Mario. Naprawdę można odnieść wrażenie, że Włochy wkraczają w nowy rozdział. Trwające 52 minuty expose Montiego zdaje się to potwierdzać: będzie rygor finansowy, sprawiedliwość itp.

  Sytuacja jest więc naprawdę frapująca – o ile polityków można oskarżać o nieudolność i brak wiedzy, gabinet.

  pilkanoznablog

  Pojawił się w barze The Tudor w Peel Hall, nieopodal Manchesteru. Podszedł do baru i przeznaczył 1000 funtów – na drinki dla wszystkich! To jednak nic, gdyż Balotelli nie tylko sam nic nie pił, ale nie pił z jakiego powodu! Razem z dziewczyną Raffaelą Fico … o północy pojawił się w kościele w Chorlton na pasterce. Gdy przyszedł czas kolekty, wierni byli zdumieni. Mario położył na tacy 200 funtów (ponad 1000 złotych).

  Wszyscy się go czepiąją a to przecież taki dobry chłopak:)

  Sebastian Antonów

  Posted on Grudzień 27, 2011, in Ciekawostki and tagged Balotelli, City, Manchester, Manchester City, Mario, Mario Balotelli, Raffaela Fico, Super Mario. Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

  Pojawił się w barze The Tudor w Peel Hall, nieopodal Manchesteru. Podszedł do baru i przeznaczył 1000 funtów – na drinki dla wszystkich! To jednak nic, gdyż Balotelli nie tylko sam nic nie pił, ale nie pił z jakiego powodu! Razem z dziewczyną Raffaelą Fico … o północy pojawił się w kościele w Chorlton na pasterce. Gdy przyszedł czas kolekty, wierni byli zdumieni. Mario położył na tacy 200 funtów (ponad 1000 złotych).

  Wszyscy się go czepiąją a to przecież taki dobry chłopak:)

  Sebastian Antonów

  Super mario bros

  Vargessa - bloog.pl

  Najlepiej z dziecięcych ról w serialu Pełna chata, spotkało ostatnio to samo, co Paris Hilton - nie wpuszczono ich na przyjęcie. I to nie byle jakie, ale na cześć Mario Testino, fotografa światowej sławy, z udziałem wielu osobistości świata mody i pod patronatem francuskiej edycji Vogue’a. Siostrom odmówiono wstępu dlatego, że nie.Buta - 9.
  Nick - Chicky.

  Linki zewnętrzne
  AmandaBynes.com - Strona oficjalna (w budowie)
  Amanda-Bynes.fr - Oficjalna strona francuskojęzyczna
  Amanda Bynes na stronie Warner Bros
  AmandaBynes.allstarz.org
  Oficjalna strona serialu Szał na Amandę:

  Fotki:
  Z super filmu  Ona to On:
  I'm not cute! - Onet.pl Blog

  Roli Terminatora
  Reżyser jest już znany, scenariusz juz dawno napisany, a data premiery wyznaczona na marzec 2008 roku. Wciąż nie wiadomo jednak, kto zagra główną rolę w kolejnej części superpopularnego "Terminatora". 
  Arnold Schwarzenegger odrzucił propozycję zagrania w filmie.
  - Nie ma problemu, z chęcią zastąpię Arniego - deklaruje trzykrotny mistrz świata.Hybryd Theory i umieściła go na swojej stronie internetowej, na którą codziennie zagląda kilkaste tysięcy amerykańskich nastolatków. Dzięki reklamie, do Mika zgłosiła się firma płytowa Warner Bros, która zaprosiła Hybryd Theory do więcia udziału w koncercie w prestiżowym "The Whisky Bar" w Los Angeles. W publiczności zasiedli łowcy telentów wytwórni, którzy po wysłuchaniu koncertu.Aktorstwo, ale nienawidził swoich nauczycieli. "Oni zawsze próbuja tobą tak pokierować, byś grał jak w musicalach na West-Endzie, to mnie nigdy nie interesowało" - mówił Lee. Nie chciał być marionetką, dlatego rzucił studia i zaczął bywać w studiach radiowych. Tam znalazł go Duncan.

  Niestety nic więcej nie udało mi się o nim znlaeźć. Teraz o US5

  US5
   
  .

  kultura - SZTUKA pro kontra

  Polska ma się podpisywać pod tym bezprawiem?

    Globalny kapitał jest już nadmiernie chroniony, czego dowodem jest historia amerykańskiego banku Lehman Bros., czy wielkich europejskich banków zaangażowanych w śmieciowe obligacje i inne "instrumenty" finansowe. W sytuacji załamania się tego spekulacyjnego i oszukańczego rynku przychodzą im z pomocą.

  Pani Gronkiewicz-Waltz ma większe apetyty, że jeszcze chce projekt Szwajcara Christiana Kereza budować, jeszcze widzi szanse na wyjście z impasu, ale -  jak znam życie Warszawy - to już chyba kres marzeń.

       Oczywiście nie ma powodu do świętowania, chociaż projekt Kereza, nie jest lepszy niż  od dawna krytykowane dzieło stołecznych.

  Wystawowej. Bez satysfakcji odbieram ostatnie wydarzenia. Złe, pretensjonalne i tandetne wystawy (np."Polonia, Polonia"), a nie bazarowe awantury pogrążają Państwową Galerię Zachęta i jej Superstar" . Dziś mogę się tylko pod tymi słowami podpisać. Wtedy bezpośrednio po tych awanturach, w trakcie dzieła; Obieranie Ziemniaków przez Julitę Wójcik, jej Superstar.

  Super mario online

  xFEEL.NETH.PLx Strefa fana zespołu Feel! - Onet.pl Blog

  I ani mi w głowie żadne romanse i fanki [śmiech].

  Ale teraz będziesz miał dla niej mniej czasu…

  Jestdo tego przyzwyczajona. Od 2001 roku, kiedy z poprzednim zespołemotrzymaliśmy Superjedynkę, ciągle gram jakieś koncerty, gdzieśwyjeżdżam, coś załatwiam. Taki już los muzyka… Ona cały czas przy mniejest i mnie wspiera. Nie zmieniło się to też dwa lata temu, gdy naświat przyszedł.Inaczej słuchają, jeśli ja im opowiem o czym jest ta piosenka. Potem zwracają uwagę na różne rzeczy. Bo nie każdy rozumie o co nam konkretnie chodzi w danym utworze: że Kupicha ma takie skróty myślowe, że o Jezus Maria. Ale w tym momencie ludzie to podchwytują i jest im łatwiej utożsamiać się z zespołem FEEL i odbierać to, co ja im chcę dać. Te emocje, uczucia. Ja wiem, że to się może wydawać śmieszne, ale ja naprawdę.
   

  Strona główna
  Zespół Feel
  Moje Grafiki
  Blog/Online
  Galeria zdjęć
  Subskrypcja
  Foreigner?
  Lineczki

  Marsz Różowej Wstążki 2009 | Marsz Różowej Wstążki organizowany przez Avon Polska i Stowarzyszenie Amazonki Warszawa Centrum. W tym roku odbędzie się 10 października w Warszawie. Zbiórka o godzinie 12 u zbiegu ulic: Chmielna – Nowy Świat. Impreza Fi

  Jedna odpowiedź na „Czytać każdy może [i powinien;)]

  1. marutka

   Super pomysł! Taki prosty, a ile zmieni… Popieram i.

  ewa on Pamiętacie?diana on Zdjęcia!online on Info
  On Czytać każdy może [i powi…
  Zawsze kiedy chcesz pokaż swój... SZALONY UŚMIECH! - Onet.pl Blog

   Joe Monster
  • Śmieszne
  • SADURSKI
  • HUMOR.MOCNY
  • Jeja
  • BEKA
  • Ale jaja
  • Bramka sms darmowe smsz
  Telewizja online
   Ciało !
  • Ptaszek śpiewa
  • Kurczk tańczy
  • Baw się z pieskiem
  • Ładna piosenka pieska
  • Koniki
  • Dłubać czy niedłubać w nosie?
  • Super Zenek
  • Karate KIT
  • PECHOWY mario
  • Zły nauczyciel !
  • Śpiewająca krowa
  • Omiń Kulki bo jak nie to...

  Super mario flash

  Kontownia

   Blog Auroniksa
  • Pachisuro Blog o japońskich grach
 • Archiwa

 • Flash (Twitter)

  • @PanPonurasky Musimy więc odwiedzić Wall Street i.

  Pyta o japonskie gry, naskoczyc na niego z takim tekstem? I to, zeby byla jeszcze konstruktywna krytyka. Koles jest ordynarnym dupkiem ktory spedzil ostatnie kilka lat meczac sie z wydaniem osmio-bitowego klonu Super Paper Mario. To trzeba miec czelnosc, zeby takie rzeczy wygadywac…

  komentarz - autor: Django | Marzec 14, 2012

 • (:(:(:(:Czekam, bo Kocham Cię:):):):) - bloog.pl

  (bez szalenstw, zeby ci to nie zaszkodziło)

  Zebyś nigdy nie próbowała zmienic siebie, bo kochamy cie za to ze jesteś taka jaka jestes

   I spełnienia wszystkich maren i tego czego dusza zapragnie....

  TO JEST TWOJ CZAS.....  Podziel się:
  Trackback: http://bloog.pl/id,1329235,trackback

  Głosuj na bloog

  zobacz wyniki

  Ulubione blogi

  • ostry-mc.bloog.pl
  • http://www.blog4u.pl/flash/baneronet2.gif

  Ulubione strony

  • Super opisiki na g...

  Wyszukaj

  Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

  design girl

  Na stronie  Londyńskiego Muzeum Designu, w dziale web wizards,  tym którzy go nieznają  polecam gorąco. Jego autor Yugo Nakamura był jednym z pierwszych dizajnerów używających technologii Flash. W swych pracach stara się przełożyć prostotę i piękno sztuki japońskiej na język internetu. 

  22:52,
   
   Charles i Ray  Eames, LCM Plywood Metal-Legged Chair, 1946-1947
   
   
   
  Georg Nelson, Marshmallow Sofa, 1956
   
   
  Cher ami
  Decocentric
  Decor 8
  Design addict
  Design find
  Design for mankind
  Design milk
  Design sponge
  Design super stuff
  Design watcher

  Admin

  sobota, 10 maja 2008

  Timik.pl jak każdy wie jest super ale nie aż taki nowoczesny co nie...?

  Jeżeli chcesz wejść na timika niemieckiego nacisnij Tutaj... 

  jeżeli chcesz wejść na timika.

  Ciekawych konkursach organizowanych przez użytkowników Tutaj :) Aktualnie trwają konkursy związane z wkręcaniem znajomych, poszukiwaniem tajemniczego „Mario”, konkursy rysunkowe i konkurs na motto. Wspieramy inicjatywę i fundujemy dodatkowe nagrody w postaci kont rozszerzonych i pokoi prywatnych. O.Zakończona

  Zakończyliśmy aktualizację systemu na serwerach 1 i 3. Nie powinny już występować problemy po instalacji najnowszej wersji Flash. Więcej na blogu Tutaj

  2008-04-20 Teatry i przedstawienia

  Na Timiku powstało dużo Teatrów Prywatnych i z uwagi na.Dłuuuuużej

  W odpowiedzi na pytania osób które założyły pokoje prywatne i upłynął miesiąc od aktywacji mamy dobrą wiadomość. Nie musicie martwić się już o swoje pokoje. Chcecie mieć je na dłużej? Mówimy OK :) W związku z tym że czas upływa szybko i miesiąc to okres dosyć krótki.

  Super mario download

  PoMoCoLaNd bY Ka$ka - bloog.pl

  Hey;*
  Tu Ka$ka;P
  Piszę dziś drugą w tym tygodniu nocie (aby nie wylecieć z Pomocolandu)
  Dzisiaj super instra na... skaczący obrazek:D Taki fajny efekcik jest... A zresztą sami zobaczycie:
  Otwieramy jakiś obraz na Photofilter:) Ja wybrałam sobie taki:
   
  Słodki york, nie?
  No dobra teraz wybieramy z.

  Pisze "Enter your text"  wpisujemy text który ma być w napisie :)
  3) Gdy już napiszemy ten text klikamy na "Generate"
  4) I gotowe
  5) Jeśli chcesz zapisać obarzek kliknij na "Click here to download your animation"
  THE END !!!
  Pozdro !!
   

  Nocia by Pawli$  Podziel się:
  Trackback:.

  Konkursy i nagrody

  • czytaj przyznane nagrody...
  • dodaj nagrodę dla blooga...

  Podobne bloogi

  • mcw
  • rodorek
  • izabella-herbu-trzaska
  • maria
  • plotki-gwiazdy

  Glitter Blog zaprasza =) - bloog.pl

  (2) | dodaj komentarz

  Nowy wpis...

  sobota, 02 września 2006 12:56

  Hejka! Mam nowe ksywy! Są naprawdę super! Spodobały mi się! Te nowe ksywy są super! Nie mogę się doczekać żeby na mnie wołali.

  Jeszcze raz.
  Widziałem człowieka smutny bo czekał nie doceniał tego co ma .


  Szansę znów dostałem
  Ty ją ciągle masz

  Więc nie martw się
  Uśmiechnij się
  Nie jest tak źle problemy są lecz zdrowie masz by rozwiązać je
  Więc nie martw się
  Uśmiechnij się
  Nie jest tak źle
  Nie tylko Ty dotykasz dna by znów odbić się

  Ulubione blogi

  • gabrysia.bloog.pl
  • jadziunia129.bloog.pl
  • xemox.bloog.pl
  • trzy-szynszyle.bloog.pl
  • hunt.bloog.pl
  • trzy-papuzki.bloog.pl
  • doti666.bloog.pl
  • stoneofluna-impulses.bloog.pl

  Ulubione strony

  • PERFUMY!
  • PERFUMY! męskodams...
  • ROTFL zawsze na wk...
  • ROTTEN - czasem na...
  • TECHNO download
  • TECHNO na bestmp3.pl

  Zamoofionka

  • Zamoofionka dla ma...