O czym chcesz poczytać na blogach?

Super express

super dodzia - Onet.pl Blog

Spalą niż usiądziecie z nami przy jednym stole, no chyba, że ... w sądzie, bo tak właśnie zakończymy tę sprawę!!!

 

Czy Super Express naprawdę wymazał majtki w Photoshopie? Całkiem niepotrzebnie - naszym zdaniem to zdjęcie jest fajne nawet z majtkami: 

  

Strona Internetowa Posła na Sejm RP Marka Cebuli

  • Galeria
Strona główna > praca w sejmie, prasa > Poseł Marek Cebula o NIK – SUPER EXPRESS

Poseł Marek Cebula o NIK – SUPER EXPRESS

Wrzesień 25, 2009 .

źródło:  Super Express

pawelgras blog - POSEŁ z Blogiem

Blog - Archiwum

luty 2004


Akcja Super Expressu

Na początku stycznia Super Express napisał o słowackiej posłance Annie Zaborskiej , która postanowiła przez miesiąc żyć za minimum socjalne.

.

S.P.O.R.T. - Onet.pl Blog

Przyznawała, zaakceptował Polski Komitet Olimpijski, który rokrocznie będzie przyznawał laureatowi nagrodę. Jaką - to się dopiero okaże, ale powinna ona w znaczący sposób pomóc mu w rozwoju sportowej kariery. Statuetkę ARKA ufunduje redakcja "Super Expressu". Z oficjalnym ogłoszeniem tej informacji czekaliśmy tylko dlatego, że bardzo pragnęliśmy, by w skład kapituły ARKA weszli ludzie najbliżsi Arkadiuszowi Gołasiowi. Teraz już wiemy, że pomysł aprobują. Pierwszy posążek ARKA zostanie wręczony jesienią 2006 r. – czytamy w Super Expressie. Piotr Nurowski, prezes PKOl, - Idea nagrody imienia Arka Gołasia ogromnie nam się spodobała. Rozumiemy, że figurkę Arka ufunduje "Super Express", my chcemy to wesprzeć finansową nagrodą, która będzie miała znaczący wpływ na.

Wszystko o Andersie Jacobsenie:) - Onet.pl Blog


09 lutego 2007
"On do rur nie wróci" - artykuł z Super Expressu

   Jeszcze na początku ubiegłego roku skoki narciarskie były tylko jego hobby. Żeby je sfinansować, pracował jako hydraulik, biorąc 20.