O czym chcesz poczytać na blogach?

Suknie wieczorowe

Suknie dla Dzieci – Suknie slubne – Suknie Wieczor

Przeskoczenie do uwag

Suknie Slubne i Wieczorowe. Sukienki dla Dzieci.
Wykonujemy piekne suknie slubne szyte na miare. Zamowienia mozna dokonac przez internet w naszym sklepie online. W asortymencie znajda Panie Suknie Wieczorowe, Suknie Slubne i sukienki dla dzieci. Kady model sukni jest unikalny i niepowtarzalny. Suknie wykonujemy z wysokiej klasy wytrzymalego materialu. WS Fashion to marka coraz bardziej rozpoznawalna i ceniona przez panny mlode i wszystkie kobiety w calej polsce. Zapraszamy na zakupy.

vestafox - Onet.pl Blog

Może nam służyć Studio Mody Ślubnej Evita, które dysponuje kadrą wykwalifikowanych stylistów i fachową obsługą. Jest to sieć sklepów z kilkunastoletnim doświadczeniem, która ma do dyspozycji bardzo szeroki asortyment nie tylko sukni ślubnych i garniturów. W salonie możemy zobaczyć również suknie wieczorowe, sukienki, buty ślubne. Salon Evita w swoim asortymencie posiada również ze starannością wykonaną biżuterię dobraną do sprzedawanych kolekcji. Przy.

Suknie i sukienki

Dla projektantów i krawców. Często wygłądają jak prawdziwe dzieła sztuki dzięki zastosowaniu wyszukanych dodatków i technik zdobniczych. Dla tych sukien od zawsze w naszej kulturze zarezerwowany był kolor biały, ale ostatnio obserwuje się odejście od tego koloru i często Panny Młode wybierają suknie w kolorze ecru, kremu, beżu, złota, różu, błękitu lub suknie łączone kolorystycznie z czerwienią, amarantem, turkusem a nawet czernią. Do sukni ślubnej na głowę Panny Młodej bardzo często zakładany jest dekoracyjny welon który dodatkowo podkreśla wyjątkowy charakter tego ubioru.

SUKNIA WIECZOROWA - jest to suknia jak sama nazwa wskazuje przeznaczona na uroczyste wieczory, przyjęcia, wesela itp. Suknie wieczorowe szyte są z bardzo wyszukanych, bogatych i błyszczących tkanin i dodatków. Krawcy i projektanci prześcigają się w zastosowaniu coraz wymyślniejszych konstrukcji kroju i technikach zdobniczych dla tych sukien. Suknie wieczorowe mienią się obecnie wszystkimi kolorami tęczy, ale klasycznym.

Nie ma większej radości dla głupiego, niż znaleźć głupszego od siebie... - Onet.pl Blog

Do domu ;d Ale nie wszyscy! ;p Niektórzy [np. ja] musieli zostać na pożegnaniu klas 3 gim ;d i to wszystko odbyło się w goku ;) Najpierw próba generalna ;) Na której nie wszystko poszło okej ;D A potem występ, który wyszedł ŚWIETNIE! ;) Wszystkim się bardzo podobało ;) Ja wręczałam oskary w sukni wieczorowej ;) A raczej w sukniach... bo po każdym oskarze musiałam leciec za kulisy i się przebrać ;d Ojj... ciężkie zadanie miałam ;p refleks mam ;d no, a po przedstawieniu wszyscy poszli do domu ;) Szłam z Sonią i gadałam całą drogę o wszystkim i o niczym ;d Potem spotkałam.

Czytaj...


2004-07-19 16:34:43 skomentuj (3)
.:Pokaz mody:.
Postanowiłam zorganizować na moim blogu pokaz sukni ślubnych i wieczorowych. OK zaczne od sukni ślubnych.


W następnej notce będą suknie wieczorowe, pozdrawiam wszystkich pa pa.

2004-07-20 18:10:43 skomentuj (4)