O czym chcesz poczytać na blogach?

Sukienki na studniówke

My little pony

Nie wiem, co to kłamstwo
Nie wiem, nie wiem, nie wiem!

Ale już wiem, wiem co to miłość
Ale już wiem, co znaczy z Tobą noc
Ale już wiem, jak to smakuje
Teraz już wiem, o, o...

Gdy w domu mówią, że mam na to jeszcze czas
Przytakuję, oh yeah!
Ja mam to gdzieś od kiedy jesteś tylko mój
Tylko dla mnie, oh yeah!

To wszystko nieważne, jesteśmy dla siebie
Po co to ukrywać i udawać, ja
Nie wiem, co to prawda, nie wiem,.:) ...hihihi... Oczywiście ja jako doświadczony kierowca rajdowy nie doprowadziłam do żadnej stłuczki :) ale z tirem sie myźnełam ;p ale wszyscy żyją tylko jedna osoba chciała opuścić samochód ...hihihi... Oczywiscie dziaj odwiozłam moją Żone na studniówke wraz z jej osobą towarzyszącą :) ..baa.. jak ja bym mogła inaczej uczynić ;p A potem Kinga zasiadła za kierownice ów peugota 206 ojoj cieszyła sie jak małe dziecko :) Fajosko że jej sparwiłam radoche :) Potem jedzialm z mamuską i u niej.Wypiek :) Czego skutkiem jest to iż teraz nie mozemy się ruszac ..hihi.. nawet Andrzej najadl się za światy i mój barciszek, który by mógl caly czas jeść i jeść teraz równierz ruszać się nie może ;p

A tak poza tym to Kindziora mierzyła sukienki na studniówke .. i co ... i parawdo podobnie idzie w czerwieni :) ..baa.. bedzie damą w czerwieni ..hohoho.. :)

Ciekawe jaką ja damą bede ;p ..hihi..

skomentuj (5)
2004-01-22 10:14:08 >> ...DZIEŃ.

MyLalaland

Choć obawiałam się iż będzie to totalna klapa. Miło się rozczarowałam i zabawa naprawdę była przednia. Nogi bolały wiec to chyba wystarczajacy dowód na to iż tak było.  A teraz wracam do wertowania kartek Innego świata, 1000 zadań z matematyki. Więc trzymajcie się ciepło w te zimowe dni :DDD

 

P.s Spokojnie ja tylko znajde zdjęcie wstawie tu ma sukienke :)

youtu.be/FQLGhPHzxjc <- cały czas mi towarzyszy :)

 


Lubię wdychać Twój zapach :*

Komentarzy: 2CIEPŁY [!!] choć grudniowy ... 25 grudzień 2011  W przerwie miedzy barszczem czerwonym a karpiem, otwieraniem prezentów i składaniem sobie życzeń. Chce życzyć wam zdrowych , wesołych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Niech się spełnią wasze najskrytsze marzenia, a w waszym życiu niech zapanuje ład i porządek ! :) 


Ponieważ ostatnio się zapuściłam i was w ogóle nie odwiedzam a moja katywność ogranicza się tylko to wpisywaniu tu jakiś bzdur..

Niezapomniany czas... - Onet.pl Blog


22 stycznia 2007
Dzień Dziadka

  Dziś Dzień Dziadka...niestety już nie mogę nikomu złożyć życzeń...oni umarli...pozostały tylko wspomnienia...

 

"Choć zamknięte masz powieki, w naszych sercach będziesz żyć na wieki"

  

Uśmiech, który na zawsze.


11 stycznia 2007
Plan jutra....

  Ehhh....studniówka coraz bliżej a ja dalej nie mam sukienki...dlatego jutro zamiast do szkoły wyruszam na wielkie zakupy..... Muszę wkońcu jakoś wyglądać, bo czasu coraz mniej.... Co prawda nie wiem jeszcze jaka ma ona być, ale musi zrobic wrażenie na mnie, wtedy będzie OK....może uda mi się coś.


04 stycznia 2007
wielki szok......
  Już 4 stycznia a ja dalej nie mam sukienki na studniówke...aaaaaaaaaaaaa.....trzeba się wkońcu za czymś rozejrzeć, żeby jakoś ładnie wyglądać...chociaż raz   A prawda jest taka, że ja nie mam czasu chodzić teraz po sklepach, bo jestem zawalona robotą.....yyy!

Morze wspomnień...

Mimo wszystko..." Po prostu: Dziwnie
Godzina: 14:54:33

Dziwnie usiąść w słoneczny dzień po wichurze i nie cieszyć się jego pieknem. Wiatr daje odpocząć drzewom...
Chmury jak sunące po niebie góry.. różnokolorowa zieleń koło tyczek na pranie. Słońce zaglądające do okien, ciekawskie...dawno go nie było, bo wyjechało na urlop. Zastępstwo miał wziąć śnieg, ale powiedział, że zachorował na grypę. No to został wiatr... I tylko dzieciaki się denerwują, bo jak tu korzystać z.Mój pokój? Zwyczajny, niebieski. Trochę mały, ale wystarcza. Mieszkam z siostrą. po lewej stronie jej łóżko, po drugiej moje. nad łóżkami jakieś widokówki, kartki, rysunki... żeby było widać, że cztery ściany mają serce. na szafie zawieszona sukienka na studniówke. Jeszcze brakuje tylko butów. Jeszcze tylko cztery dni.
Siadam przy starej ławie, bo brak miejsca na dwa biurka. Opieram głowę o oparcie tapczanu i już mi się nic nie chce. Boiorę pierwszy zeszyt drugi, następny...
"Klaskanie" do.

Nie kradnijcie mi marzeń.. - Onet.pl Blog

To ciągły krąg..

 

raz dobrze raz źle.. i nie ma on końca.

 

Nic sie nie zmienił-nienawidze swojego ciała i swojego życia. Mam zagrożenie powstania wrzodów na wątrobie czy coś takiego bla bla bla ... kolejne wyniki krwi - jak zwykle czegos niedobór, cóż anemia :)

 

Mia nadal jest, ale odejdz. nie chce już mieć cholernych napadów po których czuje sie jak świnia jak szmata , jak ... no.

Robi z nią to czego nie mógł...

Nie liczył i nadal nie liczy sie z moimi uczuciami..typowy facet. trafiłam na takich juz wielu...

 

chciałabym w koncu napisac "Jestem szcześliwa" ...

 

Wyrzuciłam mój projekt sukienki na studniówke... straciłam wogóle na nią ochote.. po co mam sie starac? Dla kogo? ...

 

Znowu pewnie marudze, narzekam...

 

dobrze że są ksiażki, dobrze mi z nimi... dobrze jest chłonąc czyjeś tragedie, zazdrościć.

get away from here.

To atpie ;-))))

muszę sie pochwalić że mamy (tzn ja i Basik) 5 z matmy ;-)))) I tymi pieknymi ocenkami zakończyłysmy naszą edukacje ( przynajmniej z matmy) ;-)))

och... zapomniałabym napisać o naszych dzisiejszych poszukiwaniach sukienki dla mnie na studniówke. Jednym słowem: TRAGEDIA ~hahaha~
Dlaczego nie mozna isć na studniówke ubranym po ludzku?? a nie w jakis dziwnych sukienkach??? ja sie serio czuję jak sardynka w puszce.... a właściwie to sie wcale nie czuje ;-((( ta głupia sukienka psuje.