O czym chcesz poczytać na blogach?

Suju m

dirdong.mylog.plZ moich świątecznych przemyśleń....
Pytanie: dlaczego ja zawsze muszę cierpieć??? Nie lubię rodzynek, a są w każdym świątecznym cieście. Na prośbę, aby nie dodawać rodzynek zawsze słyszę - oj tam najwyżej wyplujesz no, albo będziesz dłubać. I uważam to za niesprawiedliwość!!!!! Dlaczego ja muszę dłubać, niech inni wtykają!!! Można upiec ciasto bez rodzynek. Postawić na stół obok talerzyka z rodzynkami. Kto chce ciasto z rodzynkami niech sobie wtyka je do środka.....
No co źle mówię???

komentarze [3]

Say: M style....
Mną. Razem ze mną poznawała język, razem ze mną poznawała muzykę. Rozczula mnie fakt, iż z Shinhwa potrafi odróżnić jedynie Minwoo i Hyesunga, przy czym pamięta tylko imię tego pierwszego; z DBSK potrafi odróżnić Wongiego i Junsu, przy czym kojarzy Wongiego z imienia a Junsu z Delfina, czasem tez rozpoznaje Kociaka; z Suju rozpoznaje prawie wszystkich, a już wcale nie ma problemu z dopasowaniem imion do połowy XDD Muszę przyznać, że miło jest z nią usiąść i obejrzeć xmanów, love lettera lub inny koreański show. Miło jest z nią się popłakać ze śmiechu.
Właśnie ostatnio w czasie takiej jeden posiadówki mamusia zapytała.

Ao no Exorcist - Fallen Angels - Onet.pl Blog

"o mnie" więc wypadałoby słów kilka o sobie napisać ...
Pseudonim: Usagi/Erza/Shima (ludzie znają mnie pod różnymi nickami >.> no bywa ... ) Wiek: 15 lat
Zainteresowania: Anime , manga , cosplay - jestem cosplayerką już od jakiegoś czasu i należę do grupy TRS!, kpop - ulubione zespoły :SHINee , B1A4 , 2NE1 , SuJu i wiele innych., a także kocham rysować i śpiewać ^^ Deviantart: Shierass.deviantart.
com

Napisz do mnie

Wizerunku  były szpiczaste uszy i trójkątne kiełki,które pokazał uśmiechając się przyjaźnie do zielonookiej. Tuż obok niego stała fioletowo-włosa dziewczyna o krzaczastych brwiach i postawny brunet z blond pasemkiem. Mimo iż jego dość nieprzyjazny wygląd ,który potęgowały jeszcze liczne kolczyki w uszach i lekki zarost, mógłby zrazić każdą widzącą go po raz pierwszy osobę, Tenshi podświadomie czuła, że jest to miła i dobra osoba. Za nim, o ławkę opierał się dość wysoki, brązowooki chłopak, o krótkich,różowych.

Super Junior Historia prawdziwa ! - Onet.pl Blog

- hiohiohio ... widzisz i masz ! mówiłyśmy ci być zostawiła ich w spokoju ! teraz ponosisz za to karę ..hiohiohio - burknął piskliwy , kobiecy głos...
gdy moje oczy odzyskały zdolność patrzenia , ujrzałam grupkę starszych pań trzymających zdjęcia SuJu ( fangirle...? nie to niemożliwe , że to te staruszki wysyłały mi pogróżki )
-ojjj biedny Hae ty głupia małpo pogniotłaś jego zdjęcie !-krzyknęła jedna na drugą .
Nagle podbiegł do mnie Hae ,podał mi rękę.Mnie i wyszedł .
-Aishhh !szkoda , że musiałam spłwić go "dla zasady " przynajmniej mogę w spokoju obejrzeć "Modę na Sukces " ajć ..to dziś, dziś pewnie Bruk zdradzi kto jest matką jej dziecka ! - byłłam taka podniecona , gdy nagle usłyszałam pukanie do drzwi.

 Szczerze? Bałam się otworzyć, bo to mógł być każdy jednak pomyślałam, że to Kiciul wrócił, bo czegoś zapomniał. Szybkim ruchem otworzyłam drzwi. Zamurowało mnie .. to był Rain *.* Chłopak o najbardziej zajebistym ciele na świecie! Stałam tak chwile nic nie mówiąc po czym okazało się, że Rain jest kurierem i po prostu przyniósł mi paczkę..

~by Kuroi - Onet.pl Blog[TaeMin]
Trzy tygodnie w Tokyo, stolicy Japoni, nigdy jeszcze nie wyjeżdżałem poza granice Koreii, tutaj jest świetnie, jedyny minus tego wszystkiego jest taki że w  nocy będzie jasno przez światła miasta, w końcu mieszkamy w centrum.

[HanGen]
Rozpakowywuję się...podoba mi się tu, imprezy, sklepy, ludzie, będzie ciekawie. Mam dwa cele, pierwszy jest oczywiście dostaniem się do zespołu a drugi to.Oni chyba nieco przesadzają z tym alkocholem, nawet nie zwracałem uwagi na Tae przyglądając się im, okazało się że sam jest w gorszym stanie niż oni wszyscy. Tutaj, trzeba pilnować się cały czas, ludzie głosują cały tydzień by w końcu zrujnować czyjeś marzenia, brutalny program, chociaz na tym ze z castingu zrobili realityshow z pewnością dużo zarobią.

[HaeMin]
Nie wiem, które to piwo, szumi mi trochę w.
Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Kuroi(treść i ilustracje);