O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Suju

dirdong.mylog.pl

Otuchy bym dzielnie walczyła o realizację marzeń. Owszem, wiele zawdzięczam przypadkowi, ale równie wiele jej.
Kiedy dawno temu zaczynałam swoją przygodę z Azją, a dokładnie z Koreą, mogę w sumie powiedzieć, że mamita zaczynała ją razem ze mną. Razem ze mną poznawała język, razem ze mną poznawała muzykę. Rozczula mnie fakt, iż z Shinhwa potrafi odróżnić jedynie Minwoo i Hyesunga, przy czym pamięta tylko imię tego pierwszego; z DBSK potrafi odróżnić Wongiego i Junsu, przy czym kojarzy Wongiego z imienia a Junsu z Delfina, czasem tez rozpoznaje Kociaka; z Suju rozpoznaje prawie wszystkich, a już wcale nie ma problemu z dopasowaniem imion do połowy XDD Muszę przyznać, że miło jest z nią usiąść i obejrzeć xmanów, love lettera lub inny koreański show. Miło jest z nią się popłakać ze śmiechu.
Właśnie ostatnio w czasie takiej jeden posiadówki mamusia zapytała się co teraz chciałabym zrobić w Korei, w końcu osiągnęłam wszystko co chciałam.
Spotkałam DBSK i mam ich autografy, spotkałam Super Junior i mamy wspólne foty, mam autograf lidera SS501 i SG wannabe. W sumie wszystko co chciałam osiągnąć tam.

...I think I'm a fool~... A fool~! ...

LO w okolicy (no, nie najgorszego, ale nie ma ponoć dobrej sławy wśród znajomych mych), a ja i kilka osób z podobnymi wynikami jak moje nie może sobie poradzić! Wyjaśnijcie mi jak to jest...

Ale.. co mi tam, jeszcze miesiąc i wakacje.
Ale... ojciec zaczyna w następną środę remont łazienki i odetną mnie na miesiąc od komputera...! T__T już się do tej myśli powoli przyzwyczaiłam, ale i tak będzie mi ciężko. Ja nie potrafię żyć bez komputera. To moje życie.
Ale jakoś dam radę bo w poniedziałki mam informatykę o 7:10 i robię film o SuJu więc jakoś przeżyję ^^'

Ale okropnym jest to, że ostatnio taki dziki szał mam na SUper Juniora i na te wszystkie "oficjalne" i "nieoficjalne" parringi w nim się tworzące. Co prawda fandoom i fanservice działają na pełnych obrotach jeśli chodzi o kwestię SJ, ale ja się w to tak wkręciłam, ze ja ich nawet w "Potopie" widzę. A to źle bo dziś zamiast "Kmicic" chciałam pani profesor na polskim powiedzieć "Hangeng" ^^' No ale to jest wina SJ bo mnie prowokują xD
I have an absolute YAOI mood right now
=KangTeuk= =YeRyeo= =HeeMin=

~by Kuroi - Onet.pl Blog

Sobie z TaeMin'em na ławce obok jacuzzi i tylko patrzę popijając piwo. Oni chyba nieco przesadzają z tym alkocholem, nawet nie zwracałem uwagi na Tae przyglądając się im, okazało się że sam jest w gorszym stanie niż oni wszyscy. Tutaj, trzeba pilnować się cały czas, ludzie głosują cały tydzień by w końcu zrujnować czyjeś marzenia, brutalny program, chociaz na tym ze z castingu zrobili realityshow z pewnością dużo zarobią.

[HaeMin]
Nie wiem, które to piwo, szumi mi trochę w głowie ale z pewnością nie jestem jeszcze pijany, rozmawia nam się.

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)
Kuroi(treść i ilustracje);
 

Super Junior Historia prawdziwa ! - Onet.pl Blog

Który uważnie obserwował okolice "placu zabaw" ... nim zdążyłam się obejrzeń poczułam mocne uderzenie...
- auuu wtf , were i am ? powiedziałam gdy się ocknęłam
- hiohiohio ... widzisz i masz ! mówiłyśmy ci być zostawiła ich w spokoju ! teraz ponosisz za to karę ..hiohiohio - burknął piskliwy , kobiecy głos...
gdy moje oczy odzyskały zdolność patrzenia , ujrzałam grupkę starszych pań trzymających zdjęcia SuJu ( fangirle...? nie to niemożliwe , że to te staruszki wysyłały mi pogróżki )
-ojjj biedny Hae ty głupia małpo pogniotłaś jego zdjęcie !-krzyknęła jedna na drugą .
Nagle podbiegł do mnie Hae ,podał mi rękę oraz przytulił ...ta chwila byłaby piękna i dłuższa gdyby nie to, że nagle zrobiło się ciemno i ja i Hae zostaliśmy rozdzieleni i usłyszałam jego troszkę babski chodź uroczy pisk, po czym straciłam przytomność.

SuJu Hwaiting! 화이팅 Blog o wszystkim i o niczym... - bloog.pl

Dzięki waszym licznym wejściom mój blog po wpisaniu w Google super junior blog zajmuje pozycję 9 na pierwszej stronie przeglądarki xD

 

Po wpisaniu k-pop blog miejsce 4 przeglądarki xD (jako że zawsze pisze to z myślnikiem wyskoczyła poprawka na kpop :P postanowiłam dodać do tagów także kpop)

 

Po wpisaniu Kyuhyun blog- miejsce 6 xD

 

Jestem w szoku, że mój kochany blog pokazuje się na pierwszej stronie Googli ^^ nie sądziłam że kiedykolwiek do tego dojdzie :P

 

 

 


 

SuJu Hwaiting!!!


HeeTeuk - Onet.pl Blog

Za sobą stoli z  tortem ....

Kiedy wszyscy stali już przy torcie LeeTeukowi pojawiła się łeska w oku- zaczeli śpiewać "100 lat" , HeeChul i LeeTeuk zaczeli płakać.. ;D jej... ^^ To jest takie słodkie.. ^^ (umieszcze w linkach , linka na ten filmik).

HeeChul cały czas powtarzał jeden tekst.. albo Sumimasen czy jakoś tak (przepraszam po japońsku) albo coś na krztałt Super "Superashi" czy jakoś tak xDDD... nie wiem ;D w każdym raze ten filmik mnie porusza ;D

 HeeTeuk awww... ;D Kocham ;D

A propo komentarzy.. -ja też zaczełam słuchać SuJu poprzez HeeChula.. - jest uroczy ;D

Zapraszam do mojego Yaoi.. ;D

www.suju-ancafe-love-story.blog.onet.pl  

pozdrawiam ;D

Bananayuumi
6 smaczna czekoladka:)

16 marca 2009

Suju m

***___Temple of the Broken Moon___***___BoA : holic - Do you love me?___***

Szufladki w mózgu, które na czas wakacji się zamknęły nagle powyskakiwały wszystkie na raz i znów jest po staremu, czyli źle, tu, w głowie, bo w życiu pewnie tylko trochę kiepsko i, i, i w ogóle... Zacznijmy od tego, że nie mogłam spać w nocy. Jak już zasnęłam, to się zerwałam po 5. Naoglądałam się rano Bułki i Suju, po raz kolejny stwierdzając, że Kibum w U jest OMG. No, tak po prostu OMG, bo nie wiem za bardzo, jak fangirlować Kibumowi, o ile w ogóle. On jest zuy. Takie małe, pozornie niewinnie wyglądające dziecko, a w rzeczywistości true zue i doskonale wie, że mi się kolana na jego widok w U uginają, ale poza klipem to już.Album z DVD, a ja jestem łasa na dodatki. Jak dotąd single były z DVDkami i... oficjalnie nienawidzę ludzi, którzy kupili limitkę Boomerang'a, bo jeśli Do You Know? nie będzie na albumie, to zginą śmiercią tragiczną. Nie kupię singla tylko dla b-side'a. Tsk. Nawet jeśli piosenka jest genialna, a wokalistkom ładnie w mini spódniczkach. Gdyby miały shorty, to co innego. Shorty to potęga. Na Yamapa, czy ja wszystko muszę sprowadzać do Bułki? ...Dobra, przemilczę to. Chcę już nowy singiel. I PV. OMG, CHCĘ. Bo cover image jest HOT. Dlaczego jak już polubię jakąś koreankę, to się kończy albo wydawaniem pieniędzy, albo obsesją, albo.