O czym chcesz poczytać na blogach?

Suicidal tendencies

Tell me who is bad

12.01.2003 późnym popołudniem zaplanowana jest integracyjna impreza góralska organizowana również przez firmę "Czorsztyn-Ski"
"Dyskoteka w niedzielę- 10 zł"

(ogłoszenia w internecie)


4. Czcij ojca swego i matkę swoją

"14-letni Tommy Sulivan, fan zespołu rockowego Suicidal Tendencies i Ozzie Osborn, w swej ?Księdze cieni", która była rodzajem jego osobistego pamiętnika, napisał:


"Do największych z demonów. Chciałbym dokonać z tobą wymiany: jeżeli dasz mi najpotężniejszą ze wszystkich mocy magicznych, zabiję wielu chrześcijan. Dokładnie dwadzieścia lat od dnia.

metalowa blog

Grała już w Polsce. Ostatni raz panowie pojawili się 1 czerwca 1999 r. na warszawskim Stadionie Gwardii z Mercyful Fate, Monster Magnet i Apocalypticą. Tym razem zespół przyjedzie jednak w nieco zmienionym składzie, bowiem, jak już wielokrotnie informowaliśmy Jasona Newsteda zamienił na basie Rob Trujillo, były basista Suicidal Tendencies oraz zespołu Ozzy'ego Osbourne'a.

skomentuj (5)

JA:D
2004-01-25 17:16:01

Zrobilam taka mala prezentacje o sobie po prawej stronie:)tylko po to zebyscie wiedzieli kim jestem itd... Mam.

tu i teraz | tylko przez chwilę

Bar był pusty, bo był czwartek i wszyscy ładowali baterie na kolejny dzień. Tak mi powiedział barman. Nie wiedziałem, co to znaczy, ale potem przestało mieć to znaczenie, bo zaczęliśmy rozmawiać na tematy różne, w tle leciało Misfits na przemian z Agnostic Front i jego ukochanym Suicidal Tendencies i piliśmy kolorowe drinki, które miały nazwy takie, jak White Riot, Hey Ho Let’s Go i tak dalej. Po kilknastu kolejkach, zapłaciłem 2 euro i na czworakach poszedłem na spacer nad rzekę. Tramwaje stały grzecznie zaparkowane, dzielnica była relatywnie pusta, uliczki były wciąż strome, a otwierany specjalnie.

deskorolka-my life

Zdecydowanie łagodniejszy image skaterów prezentowany był w konkurencyjnym magazynie "TRANSWORLD SKATEboarding" (założonym w 1983). Polskim odpowiednikiem tych produkcji jest [INFO magazyn], który prezentuje głównie polskich skaterów. Kultura skate prezentowana była m.in w rozlicznych wideoklipach muzycznych (NOFX, Suicidal,Tendencies, Unsane, Sonic Youth) i filmach (Dishdogz, Ultimate X). W Polsce ta subkultura jest mylnie kojarzona z subkulturą Hip-hop czy nurtem obecnie rozpowszechionym wśród nastolatków - Emo.