O czym chcesz poczytać na blogach?

Sufity podwieszane

Livin' another way - Onet.pl Blog

Wszystko; biurka, papiery, skrzynki elektryczne. Pierwsze bezpieczniki wysiadają, światło gaśnie, dach przelewa już na całej długości, wszyscy gaszą co mogą i zostaje zarządzona ewakuacja do piwnicy, ale okazuje się, że tu nie jest wiele lepiej, po kilku minutach z sufitu również leje się strumieniem, a że sufity podwieszane, to zaczynają spadać na głowy. AM stwierdził, że musi obejść stację kosmiczną i sprawdzić zasilania, zapytałam więc czy mogę mu potowarzyszyć. Nie miał przeciwwskazań więc zabrałam moje niezwykle gustowne nakrycie głowy i wybraliśmy się na eksplorację nieznanych obszarów stacji..

sexoholik – podrywacze | polishkicz | sexocholik | poliszkicz

O czym co noc regularnie o 3 informował na klatówie wszystkich sąsiadów. Nie narzucała im się także sąsiadka z naprzeciwka, która całą niemal dostępną w domu powierzchnię wykorzystywała na amatorską hodowlę buraków pastewnych, zamieniając szafki, pawlacze, stoły, kredensy, szuflady, krzesła, sufity podwieszane i wszystkie inne możliwe miejsca w wielkopowierzchniowe domowe gospodarstwo rolne. Oboje nie mając jakichkolwiek obiekcji lubili pokazywać się razem na osiedlu – ba – ku podniesieniu ciśnienia rozzłoszczonym moher beretom trzymali się zaręce a nawet całowali idąc po dzielni – tym.

zapiski-z-mojego-zycia.blog

Przesypiam całe dnie.Został mi jeden egzamin,ale za to z prawa karnego.Brrrrr-pani prowadząca wykłady ma z 90 lat i totalnie ni wim o co jej chodzi,a tym bardziej nie wiem z czego ma być egzamin.:) Masakra.Wprzyszłym tygodniu w końcu przychodzi gość na wycene mojego pokoju-tzn.ile będzie mnie kosztował sufit podwieszany.Część materiałów już mam,ale kasy idzie tyle,że masakrunia.Lecę do książęk.Fuj brrr.Za dwa tygodnie jadę na weekend w góry odpocząć na maksa.:)

skomentuj (5)

:-) 2007-02-15 21:34:05

Walentynki.

Blog pisany wieczorami - bloog.pl

Na wysokim poziomie, położony w prestiżowej okolicy, pośród zabytkowych budynkach, odnowionych i drzew wzdłuż terenu. W Sali dwóch dużych szaf.Przy cichej ulicy, mimo bliskości centrum. Luksusowa kąpiel i rachunkowość podatkowa, indyjski marmur na ścianach, armatura Grohe, Roca Flaminia, sufit podwieszany z halogenu. Potrónym Sklep dostępny przez drzwi prowadzące na balkon 9m.Wraz z pełną infrastrukturą: sklepy, banki, restauracje, szkoły, basen kryty iodkryte, teatr, serwis. 16,5 m sypialnia z widokiem na kasztanowca korony.Również bardzo dobre połączenie, w pobliżu stacji metra jest.

ROB FOTO ! - bloog.pl

 

 

 

 

 

 Podziel się:
Tagi: Warszawa, Usługi Remontowe i wykończeniowe, Sufity podwieszane, Szpachlowanie, gipsowanie ścian, Glazurnik, kafelkowanie, flizowanie, Malowanie ścian, Elektryk, Hydraulik, Projektowanie wnętrz
Trackback: http://bloog.pl/id,329849220,trackback