O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Sufity

moje dzieci - Jadzia i Piotruś - Onet.pl Blog

Jak to Jadzia potem określiła: "Pan osłupiał". Nie wiedział chyba, jak z takimi maluchami rozmawiać, a może w ogóle nie był za bardzo rozmowny, więc Jadzia chciała wybrnąć z sytuacji i po chwili zrobiła stosowną minkę, mówiąc:
-Ha, ha, ja żartowałam, bo ze mnie jest taki żartowniś!
Pan się nie śmiał, ale chyba później to on to opowiedział wychowawczymi i tym rozśmieszył wszystkie panie.
Następnego dnia poszła pchełka po raz ostatni do grupy maluchów, czyli do grupy pierwszej. Po wakacjach czeka ją grupa druga, bez żadnych zwierzęcych czy roślinnych określeń typu: biedronki, zajączki, kotki, wiewiórki, pajączki (chi, chi, tak to niektóre dzieci trzeba by określać), kwiatuszki, słoneczka itp., tylko po prostu "grupa II". Czyż to nie brzmi dumnie?
apucia (09:31)
Proszę o komentarz

23 czerwca 2007
Chmurki na suficie

Blog Przczoła

, budowanie1
Link Dodaj komentarz »
Wkłady kominkowe

Ogrzewanie to temat rzeka. Jest tyle urządzeń grzewczych spośród których możemy wybierać że

 

04:12, budowanie1
Link Dodaj komentarz »
Podwieszane sufity

Płyty mineralne AMF mogą być nadrukowane zgodnie z Waszymi indywidualnymi instrukcjami.

Możliwe są wzory wielkoformatowe i fotografię, ale również pojedyncze płyty z logo, wskazówkami, grafiką albo tekstami. Płyty sufitowe z nadrukami dostępne są we wszystkich wzorach powierzchni płyt z wełny mineralnej i we wszystkich kombinacjach systemowych. Nowe wzornictwo AMF obejmuje gładki sufit z mikroperforacją. Regularna drobna perforacja podkreśla elegancki wygląd sufitu i nadaje mu bardzo ekskluzywny charakter. Polecamy także sufity podwieszane, sufity rastrowe, sufity mineralne, sufity armstrong, sufity rockfon,.

Myśli po drodze

Że one farbują się tylko u fryzjera. Żeby nie ryzykować. Można i tak, ale ile zabawy i wrażeń się przy okazji traci!

20:27, ilenka50
Link Komentarze (22) »
poniedziałek, 02 kwietnia 2012
O tych z góry

Wczesny ranek. Z sufitu dochodzi regularne stukanie. Łup, łup, łup. - Pani sąsiadko, proszę się nie gniewać, ale od jakiegoś czasu zastanawiamy się z mężem, co to za stukanie jest u pani z samego rana - lokatorka z mieszkania ze stukającym sufitem zagaiła lokatorkę, która najprawdopodobniej była przyczyną owego stukania. - Stukanie? Rano? U mnie? - wyraziła zdziwienie lokatorka znad sufitu. - Takie: łup, łup. I dość długo to trwa - ciągnęła ta spod sufitu. - Ja rano ćwiczę i robię brzuszki. Ale od brzuszków? - zastanawiała się lokatorka znad sufitu. - Może i brzuszki... - przyjęła to wyjaśnienie

...Są rzeczy, których sobie nawet nie wyobrażałeś...

Się i poszedłem do swojego dormitorium. Nagle coś trzasnęło i usłyszałem :
- Diminacjo - wypowiedział zaklęcie. Nie zdążyłem się obrócić. Wiec usłsyzałem tylko :
- NIE !- wykrzyczane przez Lily i keidy się już odwróciłem to ona upadała na ziemię i chyba te zaklęcie ją trafiło. Wiec złapałem ją na ręce zanim walnęła o podłogę. Straciła przytomność, w końcu to dosyc silne zaklęcie.
Podniosłem różdżkę, wycelowałem w skubańca i powiedziałem :
- Nigdy, nie waż się ruszać Evans !- diversary - no i żuciło chłopakiem, najpierw o ścianę, potem o sufit. Jego banda rozpierzchła sie pos woich dormitoriach a nim żucało po całym Wspólnym o ściany. Zaklecie te działa tak długo az ofiara straci przytomność, Lunio nas go nauczył dawno temu. Przydatne było na niego, jakby próbował kogoś zaatakowac. Teraz się przydało w praktyce. Oj bolesne. Usłyszałem jakieś krzyki i widziałem tylko zza fotela że Alice zbiega z dormitorium i cos mówi :
- Na głowe Merlina, co jej się stało ? Nic jej nie jest ? Co jej ten bydlak zrobił ? Potter, weź coś z tym zrób ! Zanieś ją do skrzydła szpitalnego, albo nei wiem. Albo nie albo lepiej nie zanoś, wiesz moze jakie jest.

Sufity podwieszane

Nałogowy Abstynent

abstynent® 2008-04-10
skomentuj (0)

Remont
mija kolejny dzień remontu... może dlatego nic tu się nie działo... zostało już niewiele... położyć ostatnie płytki na podłodze... zafugować... wygipsować podwieszany sufit i zmontować ostatnie kilka szafek... jak na kogoś, kto się tym nie zajmuje zawodowo, wyszło lepiej niż u niejednego fachowca... czas wracać do pracy bo zaprawa twardnieje... :)
abstynent® 2008-04-27
skomentuj (1)

brzdac-monia.blog.pl


bRz & Agata pojechaly do JURATY :D na rybke i gofra, bo mialy DOOOOOOOOOOOOOSYC wiatru, a tam nie wialo :D huhu[ aaaa wiecie czemu :>, nie ? Ojej bo tam byly BUDYNKI ;)]


NAMIOT


Too ogromne zamczysko, posiadajace cztery podwojne sciany, oraz podwieszany sufit. Zawiera sie wnim rowniez SAUNA SOLUSZYN.


ZIĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ

Notka by: bRz
brzdac-monia 2005-07-01 11:51:43
skomentuj (8)
Znowu ZOO, a coo ?
Bllaa bllaa blaaaa :P

.

"Miłość jest jak wiatr, czujesz ją ale jej nie widzisz" - Onet.pl Blog

Salon - kremowy,jedna ścianka ułożona jest z kamieni gipsowych)
-w każdym pokoju założyliśmy karnisze,
Jak widać wiele jest już za nami ale teraz czeka nas najbardziejkosztowna kuchnia. Bądź co bądź dumna jestem z męża gdyż wszystko cojest do tej pory zrobione zrobił sam, wszystkie płytki, panele,podwieszane sufity, półeczki gipsowe w ścianach...itd. Taka złotarączka z niego:) To jest naprawdę duży plus bo gdybyśmy chcieli zamówićdo tego fachowców to pewnie połowa z tego co jest do tej pory byłabynadal w planach. Tak po cichutku sobie marzę, żeby najpóźniej naprzelomie lipca i sierpnia przenieść się już.

z życia trzydziestolatka uwikłanego w życie rodzinne - bloog.pl

Nie pisałem ponieważ przez ponad pięć tygodni pracowałem na wyjeździe. Trzeba było zarobić parę groszy więc przeniosłem się na budowę w okolice Sobótki i wykańczałem wille. Jak wszedłem na budowę to w budynku były surowe ściany. W piec tygodni zrobiłem podwieszane sufity na piętrze pomalowałem pokoje położyłem panele. Zrobiłem całą łazienkę w kafle oraz zamontowałem tam wszystkie urządzenia sanitarne(wanna 150x150 z hydromasażem] Polożyłem kafle na tarasie. Na dole połozyłem kafle w kuchni oraz na całym salonie. Masa roboty. Ostatnie półtorej tygodnia.