O czym chcesz poczytać na blogach?

Sufit podwieszany

Czeka cię budowa domu lub remont mieszkania? | Kompendium Budowlane jest nowym miejscem w sieci, stworzonym z myślą o każdym, kto buduje, wykańcza i remontuje (zarówno z pomocą fachowców, jak i samodzielnie) lub też ma te działania w planach. Kompendium,

Odbijać i pochłaniać dźwięk.

Redukcja dźwięków uderzeniowych, odbywa się przede wszystkim przez odpowiednie przygotowanie stropu. Popularną i skuteczną metodą, jest zastosowanie wielowarstwowej podłogi pływającej w pomieszczeniu, z którego dochodzą niepożądane dźwięki lub sufitu podwieszanego w pomieszczeniu poniżej.

Musisz wiedzieć, że skuteczne przegrody akustyczne, czyli takie, które będą cię chronić przed oddziaływaniem dźwięków powietrznych i materiałowych, to tak naprawdę zestawienie odpowiednio dobranych materiałów izolacyjnych i tłumiących,.

Pingback: Izolacja akustyczna pomieszczeń… czyli jak żyć w zgodzie z sąsiadami cz.2 Podłoga pływająca| Czeka cię budowa domu lub remont mieszkania?

 • Pingback: Izolacja akustyczna pomieszczeń… czyli jak żyć w zgodzie z sąsiadami cz.3 Sufit podwieszany | Czeka cię budowa domu lub remont mieszkania?

 • Pingback: Izolacja akustyczna pomieszczeń… czyli jak żyć w zgodzie z sąsiadami cz.3 Sufit podwieszany | Fachowa Budowa

 • Pingback: Izolacja akustyczna pomieszczeń….

 • MIET-BUD

  Kartonowych z elementami pustaków szklanych, również podświetlanych,
  • tapetowanie,
  • kafelkowanie,
  • instalacje elektryczne
  Kom. 607-126-452
  email- kot545@interia.pl

  Cennik Usług
  1 Montaż płyt gipsowych na klej 15zł. m2
  2 Montaż sufitów podwieszanych na stelażu 25zł. m2
  3 Montaż ścianek działowych z płyt kartonowo-gipsowych z ociepleniem 40zł. m2
  4 Docieplanie poddasza (wełna+folia)+płyta kg na stelaż 32zł. m2
  5 Wykonanie pułki z płyty G/K 80zł. mb
  6 Gładzie gipsowe bez materiału (dwukrotne położenie).

  ABC Remonty Oleba Warszawa Piaseczno

  Możesz skorzystać z naszych usług w zakresie suchej zabdowy , ścian działowych z karton gipsu, suchych tynków, zabudowy z płyt gipsowych w postaci półek podwieszanych sufitów. Wykonujemy złożone konstrukcje z płyt gipsowych, oraz proste zlecenia Poddasza ocieplenia zabudowy z karton gipsu ściany działowe


   
 • Modullar's Blog

  Skoro mowa o szkle- jeden z najważniejszych elementów zwiększających optycznie kubaturę to lustra. Proste, wklejone między płytki, o możliwie dużej płaszczyźnie. Czasem można pozwolić sobie na lustro zajmujące całą ścianę.

  Urządzenia ceramiczne powinny być geometryczne, stawiane na podwieszanych szafkach. Duża, pełna zabudowa zajmuje sporo miejsca. Jeżeli walczymy o każdy użytkowy centymetr- możemy wykorzystać przestrzeń nad geberitem i zamontować tam szafki bądź półki.

  Dobrze, jeśli prysznic możemy zostawić otwarty lub półotwarty. Wydzielmy go jedynie taflą.

  Przejrzysta i mieć jak najmniej ramek oraz podziałów.

  Ważny jest wygodny system chowania rzeczy- najlepiej wszystkie kosmetyki mieć schowane, małym przestrzeniom bardzo nie służy bałagan- powinny być sterylnie uporządkowane.

  No i oświetlenie- maksymalnie proste, najlepiej schowane w suficie podwieszanym halogeny. Żarówki powinny mieć wysoką moc, aby łazienka była jasna.