O czym chcesz poczytać na blogach?

Suez

m a r i a s h a r a p o v a - Onet.pl Blog


31 stycznia 2009
Serena Williams & Rafael Nadal - mistrzowie Australian Open

Amerykanka w finale pokonala Dinare Safine 6:0 6:3

a Hiszpan Rogera Federera w 5 setach:(:(:(:(:(!!!

 

 

;(;(;(;(;(;(;(;(:(

biedny roger.

 

M & K (13:45)
*Daj swój komentarz*

27 stycznia 2009
MARIA PRAWDOPODOBNIE ZAGRA W GDF SUEZ OPEN W PARYZU

Praca za granicą

Zmieniła się radykalnie w tym roku, gdy płace zaczęły bardzo szybko rosnąć. To powoduje, iż tracimy konkurencyjność w stosunku do innych krajów naszego regionu jako potencjalne miejsce lokowania bezpośrednich inwestycji zagranicznych. Tymczasem do niedawna właśnie niskie koszty pracy i łatwy dostęp do rynku pracy były naszymi atutami - uważa Michał Chyczewski, ekonomista Banku BPH.
Praca w Anglii Praca w Anglii
andrzej 2008-01-05 14:35:20
skomentuj (0)


Szykują wielką rekrutację
Międzynarodowy koncern energetyczny, Grupa Suez, chce w przyszłym roku roku zatrudnić aż 20 tys. pracowników z całej Europy. Kampanię rekrutacyjną kieruje równiez do Polaków, informuje "Gazeta Wyborcza".

Aż 85 proc. poszukiwanych pracowików stanowić będą inżynierowie i technicy, reszta to pracownicy wykonawczy. Suez zajmuje się wytwarzaniem i przesyłaniem energii elektrycznej, a także dostarczaniem wody, odprowadzaniem ścieków i utrzymaniem miejskiej zieleni. Zatrudnia 140 tys. pracowników i świadczy usługi w ponad 100 krajach na pięciu kontynentach. Jest jedną z najstarszych.

Blog paulaandpodroz

2008-01-16 to flaga Egiptu

Komentarzy: 0 2008-01-16 to flaga Egiptu Komentarzy: 0 2008-01-16

Dzis troszkę o Egipcie.Długość wybrzeża: 2450 km


Najwyższy punkt: Góra Świętej Katarzyny 2629 m n.p.m.


Najniższy punkt: Al-Kattara 134 m p.p.m.


Współczynnik urbanizacji: 44% (1996)


Ważne miasta: Aleksandria, Asuan, Asjut, Al-Mahalla al-Kubra, Giza, Port Said, Szubra al-Chajma, Suez, Fajum


Religie: muzułmanie (dominują sunnici) 94%, chrześcijanie.

Smocza jama

Co prawda, jako nieśmiały wobec kobiet małolat, mógł popaść - wzorem mieszkańców i mieszkanek wszystkich akademików - w nałóg masturbacji. Jednak jego niezaprzeczalna pozycja Białego Człowieka na Czarnym Lądzie dawała mu okazję i przywilej bzykania Czarnego dziewczęcia przed niejakim Kalim (teczki brak).

Należy również przypomnieć, że w omawianym okresie wodzowie plemion dawali gościowi na noc jedną z własnych żon - zapewne tę najstarszą i najbrzydszą. Wrócił więc Tarkowski Stanisław (nr na liście Wildsteina: IPN BU 710/363) do Suezu nie tylko politycznie wyszkolony przez Czarnych Braci na dobrego komucha (te wspólne kobietki!), ale i wyedukowany seksualnie - przez Czarne Babcie.

Niestety, prawdy do końca nie poznamy. Podejrzani bezczelnie poumierali. Do tajemnic archiwów komunistycznej bezpieki wrócimy jeszcze niejednokrotnie.
_____________________
* Numery z listy Wildsteina oryginalne!

2005-02-15 09:34:36 | skomentuj (2)


milczenie koni
Koń z klapkami na oczach, gdy już wejdzie w.

Tarasco Bar

Licencji Creative Commons z serwisu Flickr autorstwa jroyals.
Tagi: apricot brandy longdrink rum Summertime
18:59, superbarman , przepisy
Link Komentarze (3) »
sobota, 10 września 2011
Summertime: Singapore Sling
Płynąć chcę na wschód, za Suez, gdzie jest dobrem każde zło, gdzie przykazań brak dziesięciu i pić można aż po dno... Ten cytat z Kiplinga przypomina mi się zawsze, gdy myślę o byłych brytyjskich koloniach na dalekim wschodzie – a o czym myśleć, gdy na dworze ponowny atak lata, a w ręku Singapore Sling?

Dzisiejszy cocktail powstał na początku XX wieku, a jego autorem jest Ngiam Tong Boon, barman pracujący w Raffles Hotel w Singapurze. Współczesny oficjalny przepis IBA jest próbą odtworzenia smaku oryginału po.