O czym chcesz poczytać na blogach?

Suchy szampon

yours blog

Zawsze były też szokujące niespodzianki. Piórnik z zawartością wskazującą, że do szkoły można nosić piękne przedmioty, dezodorant (Rexona), woda po goleniu (Sir albo Tabac), mydło Fa, szampon, płyn do kąpieli, a nawet takie wynalazki jak suchy szampon - proszek, który sypało się we włosy, wcierało ręcznikiem, potem się z tego otrzepywało i nie trzeba było myć głowy.

Z tą gumą do żucia, kiedy ją.

Kochane PEKIŃCZYKI

Go chcieli szczotkować i czesać. Należy szczególną uwagę zwrócić na włosy pod stawami łap, na brzuchu i łapach, w których to miejscach najłatwiej powstają sfilcowania. Można przed, podczas i po czesaniu stosować talk lub suchy szampon. Trzeba zwrócić uwagę na fałdy na pysku, gdyż w zagłębieniach zbiera się pot i brud. Należy przystrzygać nadmiar włosów rosnących pomiędzy opuszkami palców.
Charakter:
Są to psy uczuciowe,.

Leki na wszystkie choroby

Pigmenty, które łatwiej wnikają w strukturę włosa. Wzbogacone ponadto składnikami pielęgnacyjnymi, naprawiają ich uszkodzenia już w trakcie farbowania. Dlatego włosy nabierają połysku. Producenci kosmetyków do włosów opracowali specjalne formuły szamponów i odżywek, które dzięki zawartości silikonów, jedwabiu lub innych składników, które okrywając włos tworzą na nim cieniutką warstewkę. Takie oklejone włosy tworzą gładką powierzchnię, od której może się odbijać światło..

I odżywka nie wystarczą. Konieczne są wtedy kosmetyki do stylizacji. Są to w głównej mierze spraye nabłyszczające. Czasem właściwości nabłyszczające mają także lakiery czy balsamy wygładzające. Balsamy polecam szczególnie osobom o włosach suchych. Spraye lepiej sprawdzą się przy włosach cienkich i przetłuszczających się.

Psy - Pieski - West Highland White Terrier - Onet.pl Blog

Balsam by włos nieco obciąży i wygładzi / dla np. bearded collie / lub KW COAT GLOSS by włos napuszyć / np. pudel, bobtail / a przed wystawieniem psa użyjemy KW GROOMING PUDDER.

Wszystkie składniki szamponu są w pełni biodegradowalne.

SPOSÓB UŻYCIA:

   Biały Szampon KW rozcieńczyć z wodą w proporcji 1:3. Sierść.

Nim pieska i wyciskamy w ręcznika pozostałą w sierści wodę. Po czym bierzemy suszarkę szczotkę i suszymy WESTIE, zgodnie z kierunkiem włosa, aż do całkowitego wyschnięcia (może to trwać ok. 1 godziny, należy dokładnie sprawdzać czy piesek jest suchy - najlepiej badając stan wyschnięcia podszerstka).

Doraźnie możemy WESTIE czyścić na sucho do tego należy użyć KW Grooming Powder z SILICONEM.