O czym chcesz poczytać na blogach?

Suchy las

Pamiętnik Sahiba - bloog.pl

Tylko jeden akumulatorek,więc już więcej zdjęć nad jez.Rusałka nie zrobiłem.Nastepnie - przez Golęcin,obok Uniwersytetu Przyrodniczego,doszedłem do PST na Słowiańskiej i autobusem 82 wróciłem do domu.

Wczoraj wybrałem się autobusem 46 do Podolan.Drogą Sucholeską dotarłem do przejazdu kolejowego.

Za nim już zaczyna się Suchy Las.Skręciłem potem w lewo i wzdłuż zakładu produkującego rolety dotarłem do Osiedla Poziomkowego.

Po przejściu obok ładnego placu zabaw i boiska sportowego.

Dotarłem do ronda.

Skąd skierowalem sie w stronę następnego osiedla.

Osiedla przy Cedrowej.

Potem chodziłem bocznymi uliczkami.

Harcerski Biwak z Językiem Chińskim

  Zgłoszenia
 • Komenda
 • Kontakt
 • Ciekawe Linki
 • Patronat Honorowy

 • Wójt Gminy Suchy Las

 • ORGANIZATORZY:

 • Partner strategiczny:

 • .

  beyond the door...

  Palce pociała, a potem Kenny rzuciła ogórkiem w Sieke, a potem strasznie sie rozpychała w namiocie
  namiot, właśnie namiot, pewien Gregor nam mówił, że nie przecieka :P okrutny kłamca
  Nie dość że Kenny sie ropychała w namiocie, to jeszcze budze się w nocy i co? i co? :P MOKRO ;D namiot zajebiście przeciekał, nie mogliśmy spać, to chciałam z Suchym zabić Kennego poduszką (sama zaczeła :P), ktoś zaczął śpiewać (?) of course Kenny :D, stwierdziłam: "ściągaj kaptur Kenny!" i ogólnie było wesoło...tylko, że było mokro :P ;D
  next day, również sie działo, zbakałam sie i tak sobie siedze w namiocie i stwierdziłam że COŚ należy wyciągnąć z kieszeni :P więc otwieram kieszeń, ale.Stwierdziła: "chodzcie tam, tam są moje dzieci" :D, ja chciałam wejśc do namiotu myśląc że to sklep :P ale mnie Paweł powstrzymał :D i weszlismy na jakiś teren prywatny, nie widząc wielkiej tabliczki "wstęp wzbroniony" :P ;D
  chłopacy sobie wkręcili że na niebie zaraz filim puszczął :P ok, ok dobrzeee, Longer wziął na barana Baśke, wyniósł do lasu i stwierdził: "zaczekaj tu chwile" i sobie poszedł, a Baśka nie wiedziała gdzie jest, razem z Baśką i Suchym oglądaliśmy sobie przez okno film i jeszcze sie darlismy, żeby okno otworzyli i zeby nam odsłonili, a potem sie zorientowaliśmy, że ktoś siedzi na werandzie niedaleko i sie ewakuowaliśmy :P ;D, także działo sie działo, także szaleństwo,.

  LEŚNY ZAKĄTEK - bloog.pl

   150ml oleju,
  • 225g napoju gazowanego,
  • 3 jajka,
  • 200g cukru muscovado x)

   

  • 280g pokrojonego w kostkę melona, który dodajemy po wymieszaniu ciasta.

   

  Mamy wszystko przygotowane, włączamy piekarnik na 180st. Mieszamy mokre składniki z suchymi do połączenia składników. Dodajemy melona i przekładamy ciasto do papilotek..

  30      

  O moim bloogu

  Leśny Zakątek to maleńka cząstka otaczającej nas przyrody. Las, grzyby leśne, jagody, zioła, kwiaty, ptaki. Leśny Zakątek to również pieczenie chleba na zakwasie, bułek, ciast i ciasteczek. Bo prze...

  więcej...

  Leśny Zakątek to maleńka cząstka otaczającej nas przyrody. Las, grzyby leśne, jagody, zioła, kwiaty, ptaki. Leśny Zakątek to również pieczenie chleba na zakwasie,.