O czym chcesz poczytać na blogach?

Subito.it

Klif on-line

con aria distaccata

un po' altezzosi

come se non lo si vedesse

camminando lentamente
sulle zampe
molto offese
e soprattutto

non un salto nè un
miagolio.

almeno non subito.

Monitorpolski's Blog

Bryza – bo taką mam zachciankę. Kupuję na wsi u mądrych ludzi, którzy najnowszych gatunków nie uprawiają! Rolnicy mają doskonałą wiedzę na temat GMO – warto postarać się o artykuły od zaufanych producentów.
Nawet na bazarkach sprzedawana już jest żywność z upraw ekologicznych.
Krzyżówka jabłka z jabłkiem – a “krzyżówka” jabłka z genem ludzkim … może zauważysz różnicę?

 • Teresa Weronska 28 Luty 2012 o 8:50 am

  Nazwa firmy producenta zywnosci GMO – Mansanto !

  Mozna przetlumaczyc te nazwe – zdowy czlowiek !

  Popatrzmy, ze nazwa jest juz oszustwem !

  • Totalsky No Problemsky 28 Luty 2012 o 11:12 am

   @Teresa
   wiesz, że na to wcześniej nie wpadłem!!; dzięki… faktycznie… zdrowy, czy wręcz “święty” (santo subito) człowiek; prawda jest kłamstwem, a miłość jest nienawiścią; czysty Orwell!… i.

Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

Dochodzenie państwowej komisji w sprawie masowego wykorzystywania seksualnego małoletnich w Irlandii. A Jan Paweł II tzw. „Wielki” był – co nie ulega najmniejszej wątpliwości – jako głowa kościoła watykańskiego, doskonale poinformowany o istnieniu owego haniebnego dokumentu. Nie uczynił jednak nic, by go anulować i poprzez to zapobiec tysiącom tragedii molestowanych seksualnie, gwałconych przez zboczeńców w sutannach dzieciaków. Nie kiwnął nawet swym upierścienionym palcem, aby nie dopuścić do kontynuacji koszmaru, dla wielu ofiar kończącego się samobójstwem. Za to lubił błogosławić najmłodszych, z dobrotliwym uśmiechem brać ich ręce i przytulać. Santo subito ! Ponoć tak bardzo kochał dzieci… Hipokryzja…!!!

P.S. Jan Paweł II czynił wszystko, by ukrywać przed opinią publiczną fakty pedofilii wśród księży i bynajmniej nie chodziło tu o tajemnicę spowiedzi. Znamiennym jest fakt, że nie jest znany ani jeden przypadek przyjęcia przez Jan Pawła II ofiar pedofilii księży, które o to zabiegały, zaś gdy prokurator okręgowy stanu Arizona Rick Romley domagał się, aby Watykan kazał wrócić do Stanów Zjednoczonych księżom, którzy zostali oskarżeni w Arizonie o wykorzystywanie dzieci, jego listy wróciły nieotwarte z adnotacją, że adresat odmówił przyjęcia ( informacja za dziennikarzem śledczym, Davidem Yallopem ).

fucked-up-brat

Sie powtarza. To bardzo wymowne jest.

17:18, fucked-up-brat , Spisane
Link Dodaj komentarz »
54

Jestem z pokolenia JP2

Ostatnie moje wpisy sie poswiecone Ojcu Swietemu. Jak wiekszosc mysli, ktore mialem w od zeszlego piatku. Czego to jest oznaka? Nie wiem. Chcialbym to wiedziec.

'Santo subito', takie slowa padly podczas ceremonii pogrzebowej. Znaczy to 'Swiety natychmiast'.

Kiedy przyjedzie taki moment, w ktorym wrocimy do stanu 'sprzed'. Tylko sprzed czego? Sprzed 16 pazdziernika 1978 czy moze sprzed 2 kwietnia 2005? A moze w ogole do tego stanu nie wrocimy. Moze zaczniemy nowa epoke? Epoke w ktorej glowna role odegraja ludzie 'Pokolonia JP2'. Za dwadziescia, trzydziesci, czterdziesci lat, kiedy to moje dzieci czy wnuki zapytaja sie mnie: 'Tato (Dziadku), a czy Ty tez nalezales do Pokolenia JP2?' Wtedy odpowiem: 'Tak dziecko, jestem z pokolenia JP2.' Mam w pamieci slowa Jana Pawła II 'Czas ucieka, wieczność czeka', a.