O czym chcesz poczytać na blogach?

Subaru impreza wrx sti

subaru impreza

Kierowcę.
W roku 1999 moc silnika modelu Turbo zwiększono o 7 KM do 218 KM. Przyspieszenie od 0-100 km/h zmniejszyło się z 6,6 s do 6,4 sekundy. W końcu Impreza zyskała poprawione hamulce STi z czterotłoczkowymi szczękami z przodu i większymi tarczami. Dodano nowy zderzak łącznie z nowym tylnym spojlerem Prodrive, jaśniejsze reflektory oraz reflektory przeciwmgłowe..historia specyfikacji japońskiej 2006-10-31 Wszystko rozpoczęło się w 1992 roku kiedy to rozpoczęto produkcję Subaru Imprezy WRX. Silnik miał moc 240 KM, w 1994 roku zwiększoną do 260 KM i do 280 KM w 1996. Trzeba jednak zaznaczyć, że pomiary dokonowane były przy użyciu 100 oktanowego paliwa.Desce rozdzielczej. Cena tego modelu dochodziła do 30 000 funtów. Wyprodukowano 444 sztuk tego auta.

Historia specyfikacji europejskiej
Jak już wyżej wspomniałem, pierwsza Impreza na rynek europejski została wypuszczona w 1994 roku i była to odchudzona wersja modelu WRX pod nazwą Turbo. W latach 1994-97 posiadacze tego modelu mieli do dyspozycji dwulitrowy silnik o mocy 208 KM. Oprócz mniejszej mocy od japońskiej Imprezy WRX, Impreza Turbo.

Makaron na uszy

- Skąd wiesz? 

- Chcę Subaru Imprezę WRX STI.

- Ok., masz rację. Pa.

mastertuning

Powiedzieć do końca o Civicu, którego niewprawne oko łatwo pomyli z odmianą Type-S. Niemiecki ścigacz bije po oczach jaskrawym niebieskim odcieniem lakieru, który podobnie jak w Subaru ma kojarzyć się z wyczynowymi aspiracjami auta.Zatrem któro lepsze OPEL ASTRA OPC cz HONDA CIVIC TYPE-R???????Osądzżcie sami!!!!!

Komentarzy: 0 Subaru Impreza WRX STI 2008-01-16

Nowa impreza nie zaskakuje wyglądem  ponieważ jest po lekkim desingu i liftingu.

"Takich trzech jak nas dwóch to nie ma ani jednego" :) - Onet.pl Blog

Lubi ich widzieć na sprintach. Oprócz tego najbardziej interesują ją rowery, samochody, muzyka, filmy no i pisanie własnej książki :) Fanka Obcego.
Marzą jej się dwa auta: Subaru Impreza WRX STi + Subaru Outback :) rower: CUBE reaction XT :) psy z linii hodowlanej KELIM z Kanady oraz norweskiej NAY-LA-CHEE (do MIDów :) ), oraz jeden, towarzyski Wilczak Czechosłowacki... i mały domek.