O czym chcesz poczytać na blogach?

Stypendium naukowe

Truskawkowo - Onet.pl Blog

Czerwca 2009
Brak tytułu
Wszystko poszło po mojej myśli ! :)
Trzy piątki i jedna cztery i pół :)
Ostatni zjazd był naprawdę fajny :)
I mam nadzieję, że na stypendium naukowe się załapię ... oj chciałabym...

A teraz za tydzień następny ogromny egzamin. Mega dużo nauki.
A później egzamin z prawka, egzamin z niemieckiego i moje ukochane morze .... :)
Panna truskawka

welcome lazy day...

Się, odprawić, wydrukować bilet
- znaleźć mieszkanie (niespodziewanie pomoc zadeklarowała mi nowo-interentowo poznana "erazmuska", co leci parę dni przed nami, jestem jej za to ogromnie wdzięczna), a przynajmniej zarezerwować sobie nocleg na jakiś czas
- rozwikłać sprawę numeru konta do stypendium naukowego
- zlikwidować jedno z 3 kont, bo na co komu tyle
- zacząć myśleć o licencjacie? och, jestem ofiarą prokrastynacji.
Przynajmniej mam już plecak na laptopa (a wiedzieliście, że można sobie tego typu produkt zarejestrować u producenta?) i EKUZ (a wiedzieliście, że drukują te plastiki.

Memento mori

Uczelnie, jednak nie mogła pozwolić sobie na studiowanie tam z powodów finansowych. Kraków, Warszawa wynajęcie małego pokoju kosztuje tam krocie, nie mówiąc już o wyżywieniu i innych wydatkach wiem powiecie, że są stypendia rzeczywiście, ale wszystko pięknie wygląda tylko w teorii. Stypendium socjalne (dla biednych) dostaje się najwcześniej w grudniu (oczywiście za zalegle miesiące tez) a do tego czasu trzeba płacić czynsz i cos jeść a na taki, chociaż skromny początek Anita nie miała odłożonego nawet grosza. Natomiast stypendium naukowe przyznawali dopiero po 1 semestrze lub nawet roku nauki, wiec też trzeba było czekać… I jeszcze dochodziła do tego opieka nad młodszą siostrą, jej matki nie było stać na opiekunkę do dziecka… Tak, więc postanowiła będzie studiować w swoim mieście dziennie i pomoże mamie w opiece nad.

Blog Asystentki Zarządu...

19:01, asystentka_22
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 27 listopada 2005
Kolejne stypendium naukowe... I koniec weekendu :)))
Wczoraj zauważyłam na tablicy ogłoszeń, że od 15 listopada zaczęli wypłacać stypendia naukowe. Bardzo miło z ich strony. Nie ukrywam, że bardzo się cieszę. To już drugie stypendium naukowe w moim życiu (za I i II rok, teraz zaczęłam III)..