O czym chcesz poczytać na blogach?

Stypendium ministra

Brasławszczyzna - Onet.pl Blog

W Jeleniej Górze wykonała – Henryka Wieniawskiego Fantazję na tematy z opery „Fausta” Gounoda, w 2008 roku w kwietniu wykonała Koncert skrzypcowy A. Chaczaturiana, a w sierpniu, w Calgary wykonała I część Koncertu P. Czajkowskiego z Orkiestrą Symfoniczną Miasta Calgary. Obecnie jest stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia artystyczne oraz stypendystką Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci, a wcześniej otrzymała stypendia: w 2007 Zarządu Województwa Dolnośląskiego w zakresie twórczości artystycznej, w latach 2005/06 i 2006/07 stypendium „zdolny Śląsk”, a w roku 2004/05 stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wybitne osiągnięcia artystyczne oraz w roku 2005/06 za osiągnięcia w nauce. Osiągnięcia w 2008 roku: I miejsce w Elblągu, podczas Ogólnopolskich Przesłuchań Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki Szkół Muzycznych.

bloog.pl - Wyraź siebie

Jest jeszcze do zdobycia.Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,328710201,trackback

komentarze (2) | dodaj komentarz

Zrealizowano na zasadzie stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

środa, 09 lutego 2011 16:55

eber blog


MOJ OJCIEC JEST GLUPI 2003-01-14 12:03:06


Wyslal mi kase na konto podajac jako tytul operacji; "ZASILEK ALIMENTACYJNY".No zajebisty jest,bez kitu.Kiedys jak wysylal kase to wpisal: "uslugi erotyczne".No kurwa mac.Nie dosc,ze sierota to jeszcze dziwka ze mnie:) Jakby nie mogl napisac normalnie,nie wiem,stypendium Ministra Edukacji Narodowej albo cos w tym stylu.Ciekaw jestem co mysla sobie o mnie Ci ludzie z Mbanku.Pewnie,ze biedny chlopak jestem,co to nie ma rodzicow i musi sie prostytuowac.A co mysli babka w banku,w ktorym moj starszy zleca przelew.Przychodzi mezczyzna przed 50 i robi przelew,powiedzmy 500 pln, na konto jakiegos innego.(poza teoretycznie bezplatna nauka).A starym sie kurwa daje leki za zlotowke,przejazdy ulgowe i nie wolno ich wyjebywac na bruk,jesli nie placa czynszu.Ciekaw jestem czy gdybym zwlekal miesiac z zaplaceniem za chate to czy by Raczynski mnie trzymal...Jaasne.Emeryt dostaje emerytute.Rencista - rente.A co dostaje mlody,ambitny czlowiek? Stypendium.Brawo! U mnie na uczelni max stypendium to 250 pln.To duuuzo,nie ma co,zajebiscie duzo.Ile mozna za to kupic...No w tej chwili nic mi do glowy nie przychodzi.Mozna sobie spodnie kupic.O.I czapke.I tyle.
Druga sprawa,ktora mnie wkurwila to allegro.Oni sa pojebani.Zawiesili mi konto,bo zglosilem,ze jeden koles.

parkdziwowstarozytnych.ownlog.com

Ma to do siebie, że tu jest jeden wielki cziiiiilałłłłłłt xDDDD


heartbeats


Link 11.12.2009 :: 14:52 (6)

Jędrzej,
stanąłeś w drzwiach i powiedziałeś: jestem gotów, by to powiedzieć. kocham Cię.

wszedłem na stronę i przeczytałem coś, na co nie byłem gotów: nie dostałem stypendium ministra.


a wtedy Ty, Lady Si, rzekłaś

'wiesz co Ci powiem
na ministra zasluzyles
ale na milosc bardziej'

Link 17.12.2009 :: 06:49 (3)

ja już nic nie.

Krzysztof Nosal

Coś rzadko piszę ale jeszcze mała ilość gości(i ilość komentarzy którą wszyscy widzą) na tej stronie nie motywuje by regularnie pisać.

No więc oficjalnie jestem studentem. Studia, jak studia – nic specjalnego. Zajęć nie za dużo, starych znajomych na uczelni czasem aż za dużo, podobnie jak imprez. Stypendium ministra edukacji(ach te kierunki zamawiane ) pociąga za sobą całą masą ambitnych planów, które z kolei wpływają znacząco na większość mojego czasu wolnego.

1. Sylwestrowy wyjazd w rejon wspinaczkowy na południe od Rzymu. Byłoby to moje pierwsze dłuższe wspinanie na weście(za wyjątkiem jednego dnia wspinania.