O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Styl

DOR GROUP Warszawa apartament Wilanów, mieszkania Bemowo, Ochota

W ostatnich (powiedzmy) dwudziestu latach przeżył prawdziwą rewolucję, dlatego postanowiliśmy przyjrzeć mu się bliżej i zastanowić – wraz z Wami nad tym, co i w jaki sposób wpłynęło na zmiany – bo bez dwóch zdań możemy stwierdzić, że te, na przestrzeni czasu zaszły.

Nie będziemy skupiać się na trendach międzynarodowych – zróżnicowane warunki ekonomiczno – polityczne, ustroje i inne okoliczności są z całą pewnością determinantem tego, co działo się z dala od nas i u nas.

Ale do rzeczy – czasy, kiedy wybór stylu, w jakim urządziliśmy mieszkanie podyktowany był wyłącznie tym, co udało nam się dostać, to pewna era. Era, w której każde mieszkanie było podobne – takie same płytki na ścianach, takie same dywany na podłogach i takie same – nieśmiertelne – meblościanki na wysoki połysk. To czas, kiedy nie było mowy o podziwianiu mieszkania przyjaciół – nie było bowiem czego podziwiać. Wszyscy mieliśmy dostęp do tych samych dóbr, tej samej jakości i tego samego designu. Choć dla osób, które w tamtych czasach nie żyły, może się to wydawać.

bonsaj

Komentarzy: 0 2008-01-23


Podstawowe style bonsai

Styl Sekijōjū (drzewko ma skale)


Styl Sekijōjū - przedstawia drzewo, którego korzenie urosły na pojedynczej skale lub na dużym głazie. Główny korzeń/korzenie wraz z „koroną” korzenną leżą na skale. Są tak ukształtowane jak pozwala skała, na której drzewko rośnie. Ten styl pokazuje jak podczas wzrostu korzenie rozrastają się, by osiągnąć podłoża. Ziemia jest.

Wszystko O Grach I Filmach - Onet.pl Blog

Się interesować atakami na treningowe hale mistrzów sztuk walkiw całych Chinach, i rozpoczął dochodzenie w tej sprawie. W ofiarachznaleziono mistrzów Kung Fu, których Lei znał osobiście. Skoncentrowałsię na tym dochodzeniu, ale ataki niespodziewanie zanikły i sprawastanęła w miejscu.

Lei dostał raport o podobnym ataku, ale wszkółkach w Japonii. Zaczął podejrzewać kto mógł być z tym powiązany.Ten ktoś będzie obecny na Piątym Turnieju o Tytuł Króla Żelaznej Pięści.Narodowość: Irlandia Styl walki: sztuki zabijania oparte na Aikido i Bono wiek: 24 lat

Profil:
Jej przeszłość jest owiana tajemnicą, Nina kontynuuje życie jako kontraktowy morderca.

Mimo że dowiedziała się że Steve Fox jest jej biologicznym synem, nie zmieniła swojego nastawienia do niego.

PóĄniejpo tym jak syndykat został schwytany przez Lei Wulong'a, Nina nie miałapowodu aby zabić Steve. Skoncentrowała się natomiast na poznaniu swojejprzeszłości. Nina wierzyła że Anna pomoże jej w odzyskaniu pamięci.

Podczasspotkania z Anną obie.

glitery w stylu Azusy - Onet.pl Blog

Poleć zgłoś i podaruj prezent, obniza nam się i tak jak na screenie. 
Znajdują się one wówczas przy samej linii .profilemain. Aby je przsunąć należy użuć tego stylu:

<style>.profilemain .plinks {position:relative; left:10px;}</style>

Opcja left przesuwa nam to od lewej strony w prawo o tyle ile damy px.
Najlepiej zostawić te 10px tak jak jest w stylu .

Styl gotycki

╬Fantasty╬ - Onet.pl Blog


16 lipca 2008
Gothic Girls
Hejka :D
Jak wam mijają wakacje?
Zmiana dzisiaj gotyckie panny:D
 
 
 

  
 
 

i nie tylko.Moimi ulubionymi
grami są gry z serii God Of
War i Lara Croft Tomb Raider i Heavenly Sword
Moim ulubionymi zespołami
są Within Temptation i Evanescence grają
symfonicznego rocka a ten drugi to taki ciemny styl. Gothic metal.
Moimi ulubionymi filmami
są Władca Pierścieni,300,
Labirynt Fauna,Opowieści Z Narnii,The Mist,Gwiezdne Wojny I,II,III,Silent Hill,Lara Croft I,II,Jestem Legendą,Posłańcy,Oko,Spider-Man,Underworld,Sierociniec.

Tajemnica mej duszy:)

Walencja) - młoda hiszpańska artystka, tworząca głównie ilustracje. Urodziła się w Walencji, ale pierwsze 14 lat swojego życia spędziła w Galicii. Jest absolwentką hiszpańskiego Uniwersytetu Sztuk Pięknych (Universidad de Bellas Artes). Styl jej prac jest bardzo gotycki. W jej twórczości najczęściej spotykane są upiorne kobiety w długich sukniach (wampiry). Wydano kilka albumów z jej pracami, wiele plakatów, a także kalendarze na rok 2006 i 2007 zawierające jej obrazy. Pierwszy album Favole.