O czym chcesz poczytać na blogach?

Stuhr

Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych chwil Twojego życia :) - Onet.pl Blog

lub spójrz tylko...
i idź dalej
Co mi w duszy gra...
Stanisław Soyka
Deus Meus
Trzecia Godzina Dnia
Mietek Szcześniak
Grzegorz Turnau
Joe Cocker
 Macy Gray
Chili My
Phil Collins
Ricky Martin
Tina Turner
Leonard Cohen
Tom Jones
 .... i wielu, wielu innych...
Na poprawę humoru :D
Maciej Stuhr - komórka
Maciej Stuhr - Mariusz Mix Kolanko
Maciej Stuhr - parodia.

TKK - Zapowiedzi

– wielkie widowisko czy dokument epoki?, „Śmierć prezydenta”, reż. Jerzy Kawalerowicz
17 kwietnia ‘09
Adaptacje literackie – ekranizacja czy bryk?,  „Sanatorium pod Klepsydrą”, reż. Wojciech Jerzy Has

oraz,  film polski pokazany poprzez pryzmat zawodów filmowych (reżysera,  aktora-kaskadera, kompozytora, scenografa, montażysty) składające się z  wykładu, spotkania z twórcą i projekcji filmu ilustrującego  spotkania i wykłady, a gośćmi Akademii, Jerzy Stuhr – reżyser,  Marek Sołek – kaskader, Zygmunt Konieczny – kompozytor, Ryszard Melliwa – scenograf, Ewa Smal – montażystka.  (terminy spotkań i wykładów wymienionych poniżej ustalane są na bieżąco)
– Reżyserzy – realiści i kreatorzy ,„Historie miłosne”, reż. Jerzy Stuhr
-  Czy istnieje aktorstwo filmowe?,„Wszystko na sprzedaż”, reż. Andrzej Wajda
– Muzyka filmowa – dzieło czy usługa?, „Jańcio Wodnik”, reż. Jan Jakub Kolski
– Scenografia filmowa, czyli.

Swim away fugu fish, swim away!

Ale ekipe ty załatwiasz, tylko nie same laski!
On: "dash wiare? nie mam haremu"
Ona: To wpadam i yo, miasto jest nasze. Możemy sie na osiedle bujnąć i załatwić zioło, palcie zioło... hehee...
On: masz hajs, hajs... a może do klubu wybitka?
Ona: yo, kto pyta ten pyta.
On: yo.

Da end

By me & Olo

To jest bez sensu :> błeheheee..... i takie rzeczy się płodzi na polskim :D cd. to będzie dzieło by Graczyk & Ja z chemii :> czekajcie....

skomentuj (16)2004-03-27 20:26:22 >> Omnis moriar jeśli nikt nic nie zrobi - poczwórne zaprzeczenie <<

Cokolwiek teraz przeczytacie, chcę, żebyście mieli na uwadze to, że jestem super. Okej? To czytajcie

Moja szkoła jest sztywna jak świąteczny obrus. Biała, nieskazitelna. A jednak ma załamania, wyżłobione trwałe rowki, pagórki, miejsca, w których kiedyś, dawno temu ktoś ten obrus pozaginał. Teraz próbuję go wyprostować, wyprasować - nie da się... zimnym żelazkiem się nie da. Trzeba je wprzódy do prądu podłączyć. Niech ktoś to zrobi! Ja nie umiem, nie dam rady sama. Zróbmy spięcie

bzzzt


Wpiątek Stuhr. Piątek jest dniem Stuhra. 26.03.04 Groteska finał FMFT młody autograf dał a ja newt.

Rozmowy przy kominku - Onet.pl Blog

Przenoszone pokoleniowo (neutralizujemy je wybaczeniem innym i sobie), choroby jelit – realizujemy stare wzory z którymi nierzadko się nie zgadzamy plus błędy żywieniowe (neutralizujemy byciem w zgodzie z samym sobą), choroby wątroby – zgorzknienie, zal (wybaczenie). I wiele innych. Można porównać swoje dolegliwości z meridianami i przyporządkowaniem organów do uczuć i emocji w medycynie chińskiej.

Wracając do wczorajszego wywiadu w tv. Oczy Pana Stuhra, przypominały mi moje sprzed kilkudziesięciu lat, kiedy to ciężko chorowałam i byłam wychudzonym, nękanym niewyobrażalnymi bólami szkieletem ważącym niewiele ponad 42 kilo.

Psychicznie, umęczona dolegliwościami byłam bliska poddania się. Tym dla którego musiałam wyzdrowieć był mój syn. To była moja motywacja – wychować go i wyjść z wizerunku ciągle chorej matki. Jakież to było trudne w czasach, gdy nie było internetu, a większość.

Listy do m online

Katarzyna Bujakiewicz

Larwa

Przez leci białogłowy wylewały łzy ciosem z Bridget Jones, zakochiwały się na zabój w Hugh Grancie a śmiały się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel pojawiał się pochowek. Otóż okres na obraz "Listy do M.", w którym pogubieni witalnie chojracy odkryją, ze owe, co ich zastało, to właśnie miłość! W jeden, wyjątkowy dzień w roku, piec niewiast natomiast pięciu mężczyzny przekabaci się, ze przed miłością i świętami nie daruje się odskoczyć. Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygant a Katarzyna Zielińska pokażą, jak lubić, w najbardziej romantycznym przeboju tego roku.

Szczegóły wpisu

Komentarze:
(0)
Tagi:
  • torrent
Autor(ka):

audiobook - Onet.pl Blog

Części przyjemnymi piosenkami. Drugie kryterium jest równie oczywiste. Autor musi mieć coś do przekazania i potrafi to zrobić. Chciałbym, aby dla dzieci napisał coś o muzyce Bogusław Kaczyński. Pamiętam, że kiedyś zrobił na mnie wrażenie tekst Waldemara Łysiaka - Flet z mandragory. Ciekaw jestem, jak by sobie poradził Waldemar Łysiak z tekstem dla młodszych dzieci. Chętnie widziałbym też audiobooka podobnego do tego, o którym pisałem wczoraj, z piosenkami śpiewanymi przez Dodę. Chyba wszyscy to widzą, że Doda jest wielką gwiazdą dla małych dzieci. Jutro posłucham audiobook'a Jerzego Stuhra. Przyznam, że wolę oglądać Jerzego Stuhra w filmie, albo na scenie. Ciekaw jestem, jak się sprawdzi w tekstach dla dzieci.
audiobook-fan (23:24)
Co masz do powiedzenia?

26 listopada 2009
Którzy aktorzy powinni.