O czym chcesz poczytać na blogach?

Studio tatuażu

Imperium Stylu i jego tajemnice & Bransoletki z muliny ;)

Zdobądź przynajmniej 1 200 punktów.
Punkty pokazują jak bardzo zaawansowana jesteś w grze i jaka jest Twoja popularność. Potrzebujesz 1 200 punktów, żeby osiągnąć następny poziom. Punkty możesz zdobyć dzięki m.in.: Grom, wizytom w Salonie Piękności, Studio Tatuażu i Szpitalu.
2. Zachowaj strój ze spódnicą z kwiatem.
Wybierz się na Promenadę i odwiedź sklep ze spódnicami. Kup spódnicę z kwiatem w dowolnym kolorze, a następnie dobierz do niej pozostałe ubrania. Zachowaj ten strój w.

†Cinema Bizarre † - Onet.pl Blog

Się starałam. Otóż, poleciałam do Sheffield. Tam spotkałam Matta, który jechał do Brinsworth, gdzie zamierzałam się udać. Zamieszkałam z nim. On pracuje, by zarabiać pieniądze na operację swojego taty. Ale nie o tym teraz. Zaproponował mi, bym zaczęła praktyki w studiu tatuażu. Po ich tygodniu, przyjęli mnie do pracy. Pracuję od 5 dni i jest na prawdę świetnie. Zaczekam do następnego roku szkolnego i wtedy wezmę się ostro do nauki, by zdać maturę. Będzie trudno, wiem, ale możecie wierzyć, że uda mi się. - Powiedziałam. - Teraz.I pomyśleć, że specjalnie CeBeki przyjeżdżały, bym to ja wydziarała Dirkowi japońskiego smoka na ramieniu. Tyle tych szczegółów.
Dobrze, że dzisiaj wcześniej kończyłam zajęcia na uczelni. Tak, studiowałam. Nie wiem co mną pokierowało, ale postanowiłam pójść śladem Matta i zaczęłam studiować architekturę. Byłam już na 2. roku.
Pomimo, że była 23, nie czułam aż tak zmęczenia. Kociak.

Maciek Heczko | Skate & Snow Press

HC, ale myślę że każdy z was znalazłby tu coś dla siebie … Moi drodzy może grafika nie jest najważniejsza, ale uwierzcie mi w tym wypadku ma wielkie znaczenie… Projekt, który chcielibyśmy wam przedstawić bazuje na założonym w 1949r. Kalifornijskim studiu tatuażu Master Tattoo Studio.

W roku 2004 grupa artystów założyła TNS Industries Tattoo & Skateboard Co. skupiając dookoła siebie artystów sztuki tatuażu, malarz

uroda-moda.blogMyślisz o tatuażu? 2010-09-26 13:01:42

Dbanie o urodę to przede wszystkim podejmowanie korzystnych dla nas decyzji. Jeżeli.

Na naszym ciele bardzo długo, więc powinniśmy spokojnie wszystko przemyśleć. Jeżeli pojawią się jakieś problemy z wyborem to nic nie stoi nam na drodze, by wybrać się do studia i poprosić o pomoc tatuatora. Z pewnością pomoże dobrać coś specjalnie pod klienta. Studio tatuażu jest jednym z pierwszych kryteriów jakimi powinniśmy się kierować. Najlepiej wybierać takie studio, które ktoś nam rekomenduję, np. znajomy. Tym lepiej, jeśli znajomi mają już na skórze jakieś dzieła. Możemy im się wtedy przyjrzeć i ocenić czy warto.

makijaże - bloog.pl

Wykonanym przeze mnie.

French na tipsie z niebieskim kwiatuszkiem


Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,2877781,trackback

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz | Trackbacki (1)

pokaz makijażu artystycznego i tatuażu w clubie

niedziela, 06 stycznia 2008 22:12
Pierwszy wpis w Nowym Roku:)
Przedstawiam pokaz makijażu i tatuażu w Gliwickim klubie Promil:) Tatuaże henną wykonane zostały przez studio tatuażu ALABAMA Gliwice:) jak już wcześniej pisałam najlepsze studio na świecie ;)
Trackback: http://bloog.pl/id,2877781,trackback

komentarze (0) | zaloguj się, aby dodać komentarz | Trackbacki (1)

pokaz makijażu artystycznego i tatuażu w clubie

niedziela, 06 stycznia 2008 22:12