O czym chcesz poczytać na blogach?

Studia podyplomowe

olahandford.wordpress.com

  w dniu Lipiec 22, 2009 @ 1:58 pm | Odpowiedz olahandford

  Dziękujemy za informacje.
  Wyglada na to, że coraz więcej istytucji wydłuza swoje studia podyplomowe o czwarty semestr i coraz więcej uwzględnia praktyki. Na pewno zmiana w dobrym kierunku!


 • w dniu Lipiec 26, 2009 @.

 • Jak przetrwać w korporacji?!

  Efektywnego sposobu prowadzenia projektu zintegrowanego z środowiskiem działania przedsiębiorstwa i skalowalnego do wielkości i złożoności projektu. Duży nacisk został położony na zrozumienie całego otoczenia związanego z prowadzenia wielu projektów dotyczy to zarządzania programem i portfelem projektów. Studia będą obejmować zagadnienia klasycznego (PMBOK) i zwinnego (SCRUM) zarządzania projektami, modelowania biznesowego (BPMN, DFD), procesów wytwarzania oprogramowania (w tym programowania ekstremalnego XP), wspomagania narzędziowego wytwarzania oprogramowania, zapewnienia jakości (ISTQB). Program studiów.

  Recenzja 004: JUnit in Action, Second Edition Confitura 2011 – wrażenia

  Marcin CHŁODNICKI blog

  Praktycy.

  Public relations to jeden z coraz bardziej popularnych kierunków studiów podyplomowych w Polsce. Z roku na rok zwiększa się także rynek usług PR oraz liczba osób zatrudnianych na stanowiskach odpowiedzialnych za działania PR w firmach sektora prywatnego, instytucjach publicznych i NGO.

  Studia organizowane przez WSAP zapewniają wysoki poziom nauczania, a także szansę na ciekawą pracę. Również jako Agencja Public Relations Stabilis PR rekomendujemy studia podyplomowe z Public Relations na WSAP w Kielcach. Szczegóły dotyczące zapisów i programu studiów na stronie uczelni wsap-kielce.edu.pl

  Moja Biała Rawska - Onet.pl Blog

  Tego samego roku ukończyłem ponadto studia podyplomowe z zarządzania zespołem w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończyłem również Akademię Rozwoju Regionalnego na Uniwersytecie Warszawskim w EUROREG, w tej jednostce akademickiej ukończyłem również studia podyplomowe pt. Akademia Ewaluacji.
  Od lutego 2008 roku piszę doktorat z socjologii polityki na SGGW (z wolnej stopy).
  Moją pracę zawodową rozpocząłem jeszcze na.

  woodyallenznadwisly

  niedziela, 24 września 2006
  nulla dies sine linea
  Cytata na dzis, a wlasciwie jutro: Homo doctus in se semper divitias habet.

  Tak wiec wprowadzajac powyzsza maksyme w czyn przemoglam dzis lenistwo i poszlam na studia. Klamie. Lenistwu, a wlasciwie chorobie (ladniej wyglada), uleglam z kretesem (mozna ulec z kretesem? Nieeee...chyba nie, mozna byc chyba pokonanym z kretesem. Mniejsza z tym. Wczoraj dzielnie wytrzymalam caly dzien wyklady z lopatologii stosowanej, po 3 godzinach snu poprzedniej nocy. Pod koniec jawnie spalam na.
  znowu wirus
  Cytata: Dla swiata jestes tylko jednym z wielu ludzi, ale dla niektorych ludzi jestes calym swiatem.
  Qrka, nie pamietam, kto to powiedzial.
  Znowu jestem chora. Jutro powinnam isc sie edukowac na kolejnych studiach podyplomowych. Z goraczka? To kolejne studia podyplomowe, ktore zaczynam goraczka. Moze to jakis znak, z serii: ty sobie lepiej daj spokoj kobieto, z ta nauka, bo i tak niczego sie nowego nie nauczysz, sie juz zaipregnowalas na doglebna wiedze, jedyne, co przyswajasz, to powierzchwone, nieistotne informacje, papke dziennikow, a za te ciezkie pieniadze, ktorymi.