O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Student

Co lubią studenci?

Wytworzona w ten sposób zażyłość między wami potrwa lata i zerwać ją może tylko inny, nowo otwarty punkt ksero.

Tagi: ksero kserówki Pani Stanisława pan od ksero
20:34, colubiastudenci
Link Komentarze (6) »
niedziela, 31 stycznia 2010
4. Narzekanie

Jeżeli jest jakikolwiek element, który łączy wszystkich studentów, to będzie to narzekanie. Tak, żacy lubią marudzić. Każdy jeden i nie ma w tej kwestii żadnego wyjątku.

Szacuje się, że gdyby powody studentów do narzekań spisać w jednej linii, to jej długość pozwoliłaby na trzykrotne okrążenie globu i podróż na księżyc. Nie wiadomo, ile jest w tym prawdy, ale faktem jest, że studenci narzekają na wszystko. Na sesję(patrz punkt 1. Sesja), na notatki(patrz punkt 2. Notatki), na profesora, na studia jako takie, na pana w ksero, na szatniarza, na sprzątaczkę, na papier toaletowy, na gazetkę uniwersytecką, na innych studentów, na ciecia itd.

Jak świat światem nikt nie widział.

Dorotta

Tato! Kupiłeś Siene to musisz z tym żyć...Student na miesiąc przed egzaminem zabiera się za naukę.
Nagle odzywa się głos:
- To ja twoja intuicja, odpręż się, idź na piwo, masz dużo czasu. Dwa tygodnie przed egzaminem student znów zaczyna się uczyć. Odzywa się ten sam głos:
- Człowieku, jest impreza, idź! Masz czas nauczysz się...
Dwa dni przed egzaminem student znów sięga po książki
Odzywa się intuicja:
- Daj spokój po co sie będziesz uczył, przecież to jest łatwe, jesteś zdolny. Wyluzuj się, wypij coś, zaruchaj. Bez nerwów!
Rano w dzień egzaminu student postanowił jednak coś poczytać.
Znów odzywa się intuicja:
- Co się przemęczasz ja ci pomogę, siądz sobie, zapal, zrób kawę...
Student wchodzi na egzamin i widzi lezące na stole profesora kartki z pytaniami.
Intuicja: Bierz pierwszą z lewej i czytaj...
Student: O kurwa!
A intuicja: O ja pierdolę!Na Uniwersytecie Jagiellońskim bylo czterech bardzo dobrych studentów, radzili sobie świetnie na wszystkich egzaminach i testach. Zbliżał się egzamin z chemii, miał być w poniedziałek o 8.00, wszystkim z ocen wychodziła 5. Byli tak pewni siebiezż przed egzaminem.

zyciestudenta.blog

Stypek - ma to na celu tylko tyle co biedny student będzie miał prawo wyboru czy chce mieszkać w akademiku, czy na stancji, a nie jest moim zdaniem dokońca dobry pomysł bo wtedy akademiki padną, a co wy nato ?? zapraszam do dyskusji:P.

skomentuj (1)

Życie na codzień 2004-02-21 19:14:11

Student to zapracowany człowiek jest, gdy kończy sie niedziela zabiera się ciężko do pracy :P, Niestety nie zawsz łatwo zabrać mu się do pracy , ale w okresie sesji jesteśmy niepokonani. No cóż jutro niedziela i niedługo trzeba będzie wrócić do szarej rzeczywistości.
Student nie tylko się bawi (choć marzy o tym ;-)) Niestety na Uniwerku nie jest łatwo a niedługo zacznie sie koszenie pierwszków więc im bliżej poniedziałku tym bliżej jest do konkretnej roboty .. ale o tym później .

skomentuj (2)

Małe wyjaśnienie :P 2004-02-21 23:22:22

Wiecie opinie sa rózne. Niektórym wydaje się ze ta strona jest tylko o imprezach w akademiku, ale nie tylko.
Blog ten poświęcony jest dla studentów i o życiu polskiego studenta. To wy go tworzyżycie wasze codzienne radości i smutki. W tym protalu mozecie czynnie brać udział pytać o.

Blog kobiety swobodnej - Onet.pl Blog

Ciemnością panie profesorze? Czy istnieje takie zjawisko jak ciemność?
- Tak - profesor odpowiada bez wahania - czymże jest noc jeśli nie ciemnością?
- Jest pan znowu w błędzie. Ciemność nie jest czymś, ciemność jest brakiem czegoś. Może pan mieć niewiele światła, normalne światło, jasne światło, migające światło, ale jeśli tego światła brak, nie ma wtedy nic i właśnie to nazywamy ciemnością, czyż nie? Właśnie takie znaczenie ma słowo ciemność. W rzeczywistości ciemność nie istnieje. Jeśli istniałaby, potrafiłby pan uczynić ją jeszcze ciemniejszą, czyż nie?
Profesor uśmiecha się nieznacznie patrząc na studenta. Zapowiada się dobry semestr.
- Co mi chcesz przez to powiedzieć młody człowieku?
- Zmierzam do tego panie profesorze, że założenia pańskiego rozumowania są fałszywe już od samego początku, zatem wyciągnięty wniosek jest również fałszywy.Tym razem na twarzy profesora pojawia się zdumienie:
- Fałszywe? W jaki sposób zamierzasz mi to wytłumaczyć?
- Założenia pańskich rozważań opierają się na dualizmie - wyjaśnia student - twierdzi pan, że jest życie i jest śmierć, że jest dobry Bóg i zły Bóg. Rozważa pan Boga jako kogoś skończonego, kogo możemy poddać pomiarom. Panie profesorze, nauka nie jest w.

Student ... i wszystko jasne

Na narty lub snowboard, który okazać się ma wielkim sukcesem. Warto rozejrzeć się za dobrymi ofertami już teraz przeszukując ciekawe propozycje w internecie, który jest wspaniałą kopalnią informacji. Szukając warto użyć takich haseł, jak: "snowboard Włochy", "narty Francja", czy "wyjazdy studenckie", ponieważ generują one największe ilości wyników dających nam jakieś potencjalne szanse na znalezienie dokładnie tego, czego szukamy. Zawsze dobrze jest solidnie się rozejrzeć po okolicy przed podjęciem istotnej decyzji, która może mieć przecież wielkie znaczenie w przyszłości. Każdy student oraz młody człowiek, który lubi aktywny wypoczynek może skorzystać z tej oferty, która z pewnością okaże się bardzo ciekawa dla każdego, kto ceni sobie przygody i skoki adrenaliny. Warto spróbować.

Jedzenie dla studenta

student | 28.07.2010 12:58

 


Biedny student zwykle je rzeczy, które normalnemu człowiekowi nie przejdą przez gardło. A przynajmniej taki panuje stereotyp żaka, który przymiera głodem w dzień i imprezuje w nocy.

Naucz się przewidywać

student | 22.07.2010 13:29

kaaha.blog

Składam tam papiery... i nawet mam ochote sie tam dostac.. i nie przeraza mnie wizja 45 przedmiotów:P przez cały okres studiow... /lol/ byle by sie dostac...

~~~~~~~~~~~~PS~~~~~~~~~~~~


Chyba jestem za socjalizmem.. tam chociaz edukacja była za darmo...

skomentuj (1)

Kilka dialogow olsztynskich studentów /obecnych i przyszłych/ 2004-06-10 20:02:11

Student 1 - Kurde czy ty nie rozumiesz, ze to są elektrony naładowane U-J-E-M-N-I-E
Kasiak - A widziales kiedys elektrony naładowane dodatnio ?????
Student 1 - A no rzeczywiscie....

Student 2 - Bo mamusiu ja bede jutro poniewaz musze wziąc jutro z rana podpis z dziekanatu...
Mama - w BOŻE CIAŁO!!!???
Student 2 (całkowicie zmieszany, bo mu chachment nie wyszedł) - No bo mamusiu tu jest tak dziwna szkoła kolokwium sa czasami nawet w niedzielę, Mamusu ja nic nie sciemniam /obuzony/
Kasiak - HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA

Kasiak - aaa pojade do dom na obiadzik mamusi
Student 3 - zamknij sie bo cos ci zaraz zrobię...
Kasiak - Schabiki...
Student 3 - Kurwa zamknij sie
Kasiak - I młode ziemniaczki z podsmazana cebulką...
Student 3.

burżuazja

Trawę i ukrywszy twarz w dłoniach gorzko zapłakał.
— Czemu on płacze? — spytała jaszczureczka przebiegając koło niego z podniesionym do góry ogonkiem.
— Tak, dlaczego? — powtórzył motyl, uganiający się za promieniem słońca.
— No, czemu? — szepnęła stokrotka do swej sąsiadki cichym, łagodnym głosem.
— Płacze z powodu czerwonej róży — objaśnił słowik.
— Z powodu czerwonej róży? — krzyknęli. — Jakież to śmieszne!
A mała jaszczureczka, z natury trochę cyniczna, w głos się nawet zaśmiała.
Słowik jednak zrozumiał powód troski studenta i, siedząc w swym gniazdku na dębie, w milczeniu rozważał tajemnicę miłości.
Nagle rozpiął do lotu ciemne skrzydełka i wzbił się w powietrze. Jak cień przemknął przez gaik i jak cień poszybował w stronę ogrodu.
W pośrodku zielonego gazonu rósł piękny krzew różany, a gdy słowik go ujrzał, przyfrunął ku niemu i usiadł na jednej z gałązek.
— Daj mi czerwoną różę — prosił — a zaśpiewam ci najpiękniejszą moją pieśń.
Ale krzew przecząco potrząsnął głową.
— Moje róże są białe — odparł — tak białe jak piana morska i bielsze niż śnieg na.

Student travel

Mr BIG blog - myśli o których warto opowiedzieć

Sklepach pojawiają się wielkie kosze z zeszytami, tormistrami, kredkami, jesiennymi ubraniami itp. W TV pojawiają się programy i seriale które zniknęły na "wakacje". A przecież te "wakacje" dotyczą tylko uczniów, no i może parlamentarzystów. Studenci mają dłuższe wakacje, a pozostała część społeczeństwa ma je wtedy, kiedy weźmie urlop. O co więc chodzi? Czy to jakiś chwyt marketingowy, podobny jak ze świętami? Czy chodzi o kasę, czy o coś więcej? Czy mamy wszyscy oniecznie brać urlopy w lipcu i sieprniu? Czy w tych dwóch miesiącach mam oglądać tylko Tvn24, Travel i Discovery, bo reszty się nie da oglądać... taki chłam? Mnie ten stan niepokoi, bo nie lubię jak ktoś wywiera na mnie presje. A tak tu się dzieje. Pgłaszam zatem wszem i wobec: nie znalazłem żadnej ustawy czy innego dokumentu mówiącego o tym, że.

youngwoman blog

Me on Wednesday by mail, not email. So the lady from the agency told me not to worry becouse they chose ME, they probably got that mail on Friday and for sure very soon i will receive a call. I am looking forward to it.

What more... hmmm... hope you had a nice travel. Remember to send me your adress so i can send you that letter from Turkey.

When i think that in 4 weekks i will be in France i cant belive that it is so soon. I'd like to go there few days befor like 25th or 26th so maybe we could meet. But I dont know.(1)


Już tłumaczę :))

A więc Turek u którego gościłam jest przyjacielem mojego kolegi, tez turka na literkę H, który przyjechał na wymianę zagraniczną do Polski, do mojej szkoły.

Spędziłam ze studentami z wymiany wspaniały rok, pełen zabaw, imprez i dobrego humoru.

Z panem H od dawna planowaliśmy wyjazd do Turcji na wakacje, ale nasze relacje (zawsze był tylko kolegą) popsuły się nieco...

Więc tak dla zartów jak z moją.