O czym chcesz poczytać na blogach?

Stuart malutki

przemysław pilarski podejrzany blog

Bigos.)

peep 2005-03-29 16:18:09


Miała być długa notka, ale będzie krótka, bo coś się wcisło i skisło

"Skurwysyny koty!", wykrzyknął nagle mój ojciec podczas wspólnego wielkanocnego oglądania filmu "Stuart Malutki".

To wiele mówi. To wszystko o moich świętach.

peep 2005-03-30 10:48:49

Dzienniki autobusowe

- Co to jest?
- Kurzajka.
- A kto ci to zrobił?
- Nikt. Sama się zrobiła.

Jeśli nie masz po co żyć - żyj na złość innym :P - Onet.pl Blog

Mogły być roztańczone, roześmiane, w dużym gronie... Były romantyczne, roześmiane ;] i kameralne... Tylko ja, On, wino (swojskie ;]), włoska czekolada, olejek do masażu, Stuart Malutki 3, Worms Armagedon i Winamp ;] Cudownie było! Najpierw trochę szaleństw, potem rozmowa o poważniejszych i mniej ważnych sprawach. Przez mi:) cały czas myślę o Paryżu :P Powiedziałam G. to stwierdził, że na razie nie mam się co szykować :( Jak się.

Blog Ola240

Komentarzy: 0 2007-04-04 Stuart malutki to moja ukochana mysz  z filmów.            
   .

Swiat malej nieznanej Piosenkarki.... - Onet.pl Blog

Odprowadzic do domu…:D no… to w sumie tyle… poszlam spac jakos o 2.30 wstalam o 11. pooglądałam TV, o 15 poszlam do kościoła i o 17.30 poszlam się przejść i w polowie drogi zlapal mnie deszcz, a ja no to fajnie …. :D no, teraz oglądałam Stuarta malutkiego … teraz leci Dirty Dancing, ale już to oglądałam 100razy! :) no to w sumie na tyle…jutro do szkoly :/ mam nadzieje ze nikt nie będzie pytac, bo mi dzisiaj glowa pekala i nie umialam się jednak nauczyc, mogę se pytac w srode ale nie jutro! No to.

"Idź zawsze do przodu nie oglądaj się wstecz...;*" CoconutCake - Onet.pl Blog

Zacząć dodawać jakieś fotki.Będą one okropnej jakośći,bo kamerka też nie jest 8 cudem świata,ale chociaż coś będzie.Nie wiem od jakich fotek zacząć,bo ma wam tyle do pokazania....Może coś w stylu Ach te ozdoby...Nie wiem zbaczymy jeszcze,a ja mykam na Stuarta Malutkiego.Wiem tyle razy już oglądałam,ale...on jest taki fajny! No,a jutro może jakieś dodatki,ponieważ....a co tam jutro napiszę dlaczego jutro napisałm.Papap!

Postet by:X.Sharp.X

samo-zycie-polsat blog

Odtrąconej przez koci klan. Tam właśnie śpiewała najsłynniejszy chyba hit musicalowy "Memory" (znany z wykonania B. Streisand). Kilka lat temu rozpoczęła pracę w dubbingu. Daje jej to ogromną satysfakcję i radość. Użyczyła swojego głosu m.in. w filmie "Stuart Malutki 2" papudze złodziejce - Margalo. W filmie "Zapłata", podkładała głos za Umę Thurman. Gra również w serialach "Samo życie", "Kryminalni" i "Magda M.".

Życiowe motto

Umiesz liczyć,licz na siebie.

Internet to.