O czym chcesz poczytać na blogach?

Strzelanki

gry strzelanki - bloog.pl

Z helikopterami to powinna takżre spodobać się wam gra typu helikopter w ogniu  . Helikopter w ogniu to klasyczna gra z serii gry strzelanki ,w której lecąc helikopterem strzelasz do  okreslonych obiektów . Helikopter w ogniu jest to strzelanka ,w której także strzelają do ciebie  .helikopter w ogniu to gra  warta uwagi ,bo gra się w nią bardzo fajnie . Do  bardzo fajnych strzelanek zdecydowanie zalicza się gra  kosmici gra .  W tej grze wcielasz się w kosmitę ,którego zadaniem jest niszczyć i strzelać do ludzi . oczywiście ludzie strzelaja do twojego statku kosmicznego . Kosmici gra to gra przeznaczona dla tych którzy najbardziej lubią klasyczne ostre strzelanki .  Moim zdaniem warto chociaż od czasu do czasu zagrac właśnie w takie ostre klasyczne strzelanki z kosmitami .Dla fanów gier strzelanek z helikopterami polecam także grę pt. latanie helikopterem gra . W tej grze ,jak zawsze,wcielasz sie w role pilota helikoptera bojowego ,a twoim zadaniem jest strzelanie do wszystkiego do czego da się strzelać  .Latanie helikopterem gra to jedna z fajniejszych strzelanek  i mimo tego ,że gra  jest bardzo prosta powinna się spodobać większości z wasPodziel się:
Tagi: latanie helikopterem, pilot helikoptera, gry, gra, gry strzelanki , kosmici, helikopter w ogniu

blog - bloog.pl

Gre zagra przekona się sam jak to jest . Gra warta polecenia ,bo mimo że jest darmowa to jest bardzo wciagajaca .Dla wielobicieli walk kung fu oraz walki ninja została przygotowana darmowa gra kung fu - ninja gra . jest to typowa darmowa gra walki w której główny bohater przemienia się w zwykłego chłopca w wojownika  operującego technika kung-fu , zadaniem gracza jest walka z olbrzymimi przeciwnikami , przedmiotami które na nas leca oraz z wojownikami ninja . Gra bardzo prosta ale dosc ciekawa i myślę ze warta polecenia . Trzeba bardzo lubic gry online waliki kung fu zeby polubic ta grę ,ale mimo wszyswtko ja polecam .

Moje ulubione i zarazem najlepsze gry strzelanki

niedziela, 08 sierpnia 2010 22:08
Na tym blogu koncentruje się tylko i wyłacznie na grach strzelankach . Gry strzelanki  jest to bardzo rozległa kategoria gdyż zawiera wiele rodzajów gier online   . W kategorii gry strzelanki można znaleźć wiele gier ,i tak np. mozna znaleźc strzelanie z łuku ,strzelanie z pitoletu lub strzelanie z armaty  ,a nawet strzelanie kulkami . jak widac rozrzut jest dośc.

Programy do ściągania

Gry strzelanki, strzelanki, gry

Ostatnio przeglądałem czasopisma komputerowe poświęcone grom i musze przyznać, że z ciekawością przejrzałem dokładnie wszystkie zamieszczone tam rankingi. Jako, że był to akurat numer noworoczny to właśnie natrafiłem w nim na wszelkie możliwe rankingi gier. Zdziwiony byłem mocno, kiedy z moją ulubioną grą piłkarską o miano najlepiej sprzedającej się rywalizowały jakieś strzelanki, których nigdy na oczy nie widziałem. Nigdy też nie grałem w gry strzelanki dlatego może właśnie nie przywiązywałem uwagi do ich istnienia. Rzeczywiście jednak muszę przyznać, że we wszelkich rankingach królowały dwa tytuły z tej kategorii tematycznej, jeden to nawet kojarzyłem jeszcze z czasów szkoły średniej ale wtedy to była chyba dopiero pierwsza część tej gry, choć jak pamiętam koledzy ją uwielbiali. Ja jednak zawsze wolałem wszelkie gry sportowe i to zarówno te, które wymagały udziału mojego jak i te w których mogłem na przykład zarządzać drużyną piłkarską. Oczywiście w rankingu gier sportowych najlepiej sprzedającą się była moja ulubiona, co tylko potwierdziło wiarygodność owego rankingu. Od razu poczułem, że wiem w co gram.

programy.mblog.pl - mBlog

Tego nowego roku doszło nam w kalendarzu nowe święto, a właściwie to powiem inaczej, święto istniało już od dawna, ale zawsze normalnie w nie funkcjonowaliśmy, chodziliśmy do pracy, robiliśmy zakupy i szczerze mówiąc miało to święto dla nas małe znaczenie. W tym roku jednak, decyzją miłościwie nam panujących posłów uzyskaliśmy ten przywilej, że szóstego dnia stycznia nie idziemy do pracy i nie wykonujemy obowiązków zawodowych, gdyż jesteśmy z nich zwolnieni. Ja powiem tak, dla mnie jest to świetna okazja na to, żeby spędzić ten dzień z moimi synami. A mam ich troje, więc wiem co mówię. Powiem tak, dla nas dodatkowy dzień wolny to czas na gry strzelanki, dzięki czemu bardzo się integrujemy. W tygodniu nie mam dla nich za dużo czasu, więc kiedy tylko mam dzień wolny odpalamy strzelanki i bawimy się wspólnie, przy czym nawet mama, czyli moja żona wtóruje nam z radością. Generalnie jednak wszelkie gry i zabawy sprawiają nam wiele radości, gdyż możemy poświęcić sobie nawzajem trochę czasu. Oczywiście wiemy też, że nie rywalizujemy między sobą tylko się razem bawimy wobec tego dzięki temu, że udaje nam się to rozgraniczyć możemy tak dobrze się bawić.
Strona główna

Gry na przeglądarkę | Tylko najlepsze gry przeglądarkowe

Cechy, które dają im przewagę nad resztą. Gra nie zajmuje dużo przestrzeni dyskowej, za to grafika stoi na bardzo wysokim poziomie. Wolf team to typowa strzelanka, gdzie odnajdziemy sporo trybów rozgrywki. Oczywiście są popularne Death match i capture the flag, ale również nieco bardziej nietypowe jak przejęcie bazy. Aeriagames, wkraczająca na Polski rynek gier, zyskała tym tytułem wielu miłośników z całego świata. Odwieczna walka wilkołaków z rasą ludzką staje się więc rzeczywistością. Stań do walki po stronie jednej z nich już dziś i staw czoło tysiącom innych graczy z całego świata.
http://www.youtube-nocookie.com/embed/cJqccxe5K8s?rel=0

Ten wpis został opublikowany w kategorii Strzelanki i oznaczony tagami akcja, strzelanka, wilkołaki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego.

Pokręcone życie pokręconej nastolatki - Onet.pl Blog

Różowe okulary. Czy pytam dlaczego akurat mnie tyle spotkało? Nie. Bo wiem, że ten Ktoś u góry daje mi codziennie siłę do pokonywania kolejnych krętych ścieżek życia. Wiem, że On mnie nie zostawi i, że wierzy we mnie najbardziej ze wszystkich.

Jednak wciąż we mnie jest coś z dziecka, ono do końca nie odeszło, bo moi rodzice dbali o to, abym miała wszystko co jest potrzebne do szczęścia kilkuletniej, a potem kilkunastoletniej dziewczynce - miałam dom pełen miłości i osoby, które kochały i kochają mnie jak nikt nigdy nie kochał, a to jest najpiękniejszy dar jaki może dać rodzina. Czasami wciąż zakładam różowe okulary. Czasami wciąż gram w "nogę" i dość często chodzę na strzelanki z chłopakami. Czasami wciąż chodzę z głową w chmurach. Czasami wciąż razem z Gosią zachowujemy się jak małe dziewczynki. Bo niby co się zmieniło? Mam tylko więcej sprawdzianów z życia na koncie i jestem wyższa i starasza, a tak to jakby czas się cofnął - w otoczeni Ci sami chłopcy, te same zajęcia, to samo osiedle i ta sama przyjaciółka, która nigdy mnie nie zawiodła.

Bo tak jak Oni mnie i ja Ich nie kochał chyba jeszcze nigdy nikt.
Obserwatorka (20:02)
7 Obserwatorów

i just need more time

66.
Zaczęłam się dzisiaj zastanawiać, w jakich czasach przyszło mi żyć.

(I znowu po północy, i znowu czas na filozoficzne rozmyślania)

Kiedyś na komunię dostawało się rower, zegarek, czasem jakiś złoty/stebrny łańcuszek. Pamiętam, że ja dostałam rower. Teraz popularnymi prezentami dla ośmiolatków (bo w tym wieku chyba ma się komunię?) są komputery, gry - przygodowe, wyścigi i strzelanki... zwłaszcza strzelanki, playstation, kierownice do wyścigówek, internet, iPhone. Przecież, jeśli dziecko w tak młodym wieku zacznie grać w to, gdzie się zabija ludzi, gdzie można zrobić save game, co będzie za, powiedzmy, dziesięć lat? Jeśli w tym czasie uwierzy, że naprawdę mamy po trzy życia i nic się nie stanie jak zastrzeli ojca, matkę i psa, i że zawsze można wczytać poprzedni zapis gry?

Oczywiście, ja też miałam zawsze styczność z komputerami, grami... Jednak czasem, może u tych słabszych jednostek?, problem z odróżnieniem rzeczywistości z fikcją może stać się poważny. Dla przykładu, ostatnio usłyszałam jak jakiś czternastolatek dźgnął matkę nożem, bo myślał,.