O czym chcesz poczytać na blogach?

Stronghold 3

"I put a spell on you... Because you’re mine... You’re mine" - Onet.pl Blog

Którzy nie zdają, już nie ma. Jest ciszej. Można tylko siedzieć i się nudzić. Wczoraj w szkole przeczytałam dwie książki. W przeciągu trzech godzin lekcyjnych. Spałam do wpół do jedenastej. Znaczy się dzisiaj. Pograłam trochę w Stronghold Crusader i pobuszowałam w Internecie.
_______________

Napisałam tyle i się zacięłam. Więc kończę.
Lucjanna
Statystycznie...
było: 15287 ;
skomentowało: 332 .

...Chlebolandia...2005-06-25 12:06:39 >> ..::Zmiany i wreszcie wakacje::..

Helooo... :). Z pewnością zaułwarzyliście pewne zmiany na moim blogu :D. Zrobilem nowy szablon :P. Tym razem z gry Stronghold 2. Malutka przepraszam że zdradziłem Daiblo :(. Ale zostawiłem coś w ksiedze z tamtego szablonu ;). Ale nie mart sie nadal jestem maniakiem Diablo :D:*. Wczoraj było zakończenie roku szkolnego :D. Ale było mulenie. Cały czas.
Bo sie musi wszstko ładnie zgadzać :D. Świadectwa pisane na kąpie sa przydkie według mnie. Wole jak ktoś pisze je odręcznie bo wtedy to wyszstko ładniej wygląda. To chyba było jedno z moich najlepszych świadectw w życiu :D. Jedna 3, siedem 4 i pięć 5 bez religii :D. Jedynie W-fu nie mam bo jestem zwolniony. Dobra już wam nie będę tu gadał o moim ślicznym świadectwie ah ah :D LoL. Pogoda sie bardzo poprawiła. I bardzo dobrze ale też troche lipa bo przed taki upał.

Kawiarka ZaFraapowana

Wieżach, powiewające sztandary, no i fantastyczny Portal Chwały na błękitnym niebie.

Jeśli pominąć Cornflakes, to są jeszcze dwa miasta, o których zasadniczo należałoby wspomnieć: barbarzyńska Twierdza (Stronghold) oraz bagienna Cytadela (Fortress). O Wrotach Żywiołów Fraa nie powie zbyt wiele, bo grała nimi kilka razy na krzyż. Kompletnie nie przypadło jej do gustu – było dodane jakby na siłę,.Kodeks Karny mówi wyraźnie:

Art. 278.
§ 1. Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez zgody osoby uprawnionej uzyskuje cudzy program komputerowy w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

No właśnie: „w celu.

maly-czlowieczek.blog

Są jedynymi powodami zamieszczenia poniższej opowiastki.

A było tak, że Mały Człowieczek właśnie buszował po najciekawszej części pewnej zamożnej, weneckiej matrony gdy do drzwi jej apartamentów, znajdujących się na 3 piętrze przepieknej, renesansowej w stylu kamienicy mieszczącej się nad Wielkim Kanałem, zapukał mąż. Matrona wnet zaprzestała wzywania imienia Boga swego nadaremno, wyskoczyła spod baldachimu poprawiając w przelocie fryzurę i w.


- Mrauuu... - odpowiedział wrzechświatPiszcie i kochajcie się i Wy. A nóż-widelec...

skomentuj (14)

Lord Vader (na specjalne zamówienie od Strongholda) 2007-04-26 23:48:21

Mały Człowieczek był wielce wzburzony. I zasmucony. I poruszony. I zadziwiony. Oraz doprawdy wielce zaniepokojony. Bo naprawdę, aż żal było patrzeć.
Oto spoglądał właśnie na.