O czym chcesz poczytać na blogach?

Stronghold 2

Blog perkusisty

2 2006-12-01 No i mamy dzisiaj pierwszy dzień grudnia. Czyli oznacza to że zostało już 23 dni do świąt nie licząc dzisiejszego dnia. Byłem dzisiaj w sklepiku zoologicznym kupić sobie akwarium bo wiecie co? Podoba mi się jak niktórzy mają rybki w domu. Ja też kiedyś miałem ale mi coś zaczęły zdychać. Pamiętam że.Tak sobie pomyślałem że opowiem jakie lubię gry komputerowe. Otóż tak lubię takie gry w których trzeba się skradać np. Thief, Hitman (no w tej aż tak zadużo nie trzeba) ale także lubię gry a raczej jedną grę strategiczną Stronghold Crusader normalnie gra zajebista. Warcrafta też lubię i wiele wiele innych. Zaraz sobie pogram w grę Thief: The Metal Age. Ta część tej gry jest zarąbista. Wczoraj sobie zainstalowałem pierwszą część Thief: The Dark Project i.

...Chlebolandia...

Sobie z goznem :D. Kisimy parówy LoL (tylko bez skojarzeń). Szablon jest bardzo nie aktualny ale co tam. Jak bede miał czasz to coś nowego zrobie :D. No to zawijam. Spadaka naraka LoL ;D. Pozdro... :*
skomentuj (4)
2005-06-25 12:06:39 >> ..::Zmiany i wreszcie wakacje::..

Helooo... :). Z pewnością zaułwarzyliście pewne zmiany na moim blogu :D. Zrobilem nowy szablon :P. Tym razem z gry Stronghold 2. Malutka przepraszam że zdradziłem Daiblo :(. Ale zostawiłem coś w ksiedze z tamtego szablonu ;). Ale nie mart sie nadal jestem maniakiem Diablo :D:*. Wczoraj było zakończenie roku szkolnego :D. Ale było mulenie. Cały czas.

Kraina Wyobraźni | "Mój prywatny, publiczny notatnik" – o animacji poklatkowej, klockach i nie tylko.

Ważną rolę dzielenia się wiedzą jest Paweł Wimmer, który także udziela się na innych polach jak na przykład nauka języka Esperanto. Drugim technologicznym bloggerem, którego blog często odwiedzam jest Jacek prowadzący bloga Web 2.0 z pozycji 50-latka.

Zachęcam do dzielenia się swoją wiedzą. Najlepsze poradniki pisze się podczas samodzielnego zgłębiania danej dziedziny. Nawet już kiedyś zachęcałem do tego.

Przejdźmy do tematu właściwego.

Oczy.
Możliwość taką dają nam dziś serwisy wideo takie jak bardzo znane YouTube, Dailymotion i podobne. Będąc na stronie głównej takiego serwisu wystarczy w jego wyszukiwarkę wpisać odpowiednie słowa kluczowe jak np. “Stronghold 3 gameplay” jeśli chcemy zobaczyć rozgrywkę z najnowszej gry z serii Twierdza. Warto znać angielski tytuł gry, ponieważ dzięki temu znajdziemy większą ilość nagrań, które pochodzić będą z całego świata.

Gralnia

1 Marc
Wrzesień 23, 2010 o 7:04 pm

Dla tych co znają angielski i rozpracowali wszystkie 50 zagadek polecam http://www.math.umass.edu/~diehl/mysteries.html – kolejna setka, tym razem za darmo

Indie jungle speed język konsola konsole kontroler kosmiczna eskadra light speed microsoft moves neuroshima oblężenie palindrom pandemic paradoks paradox playstation portal prawo dżungli recenzja red alert sklep sony starcraft strategia stronghold sztuka słowa time paradox trzewiczek twierdza wystawa wyszukiwarka xbox zapowiedź

Kochaj, aby żyć i żyj, aby kochać !!! - Onet.pl Blog

*Jest już jedna gwiazdeczka*

22 lipca 2006
ZAGINĘŁA!!!!!!!!Jeśli chcesz pomóc wejdź na http://stronghold.ovh.org/inne/asiapomoc.html

neSSy (13:31)
4 *Jest już kilka.

malybrat blog

 

 

  Falling Stronghold 2008-03-06 19:58:48


Do końca kwarantanny pozostało 17 dni. Nie powiem żeby mi się specjalnie śpieszyło do jej końca, niechcę też by te 17 dni trwały całą wieczność. Każe to się zastanowić czy jest sens.
O to żeby być świętym. Ale zaraz potem znowu zaczynam oszukiwać sam siebie.
Chociaż jeden pozytywny akcent: w ostatnim tygodniu sumiennie uczyłem się w domu przyjmując prawidłową hierarchię: najpierw obowiązki potem przyjemności. 2 razy w tym tygodni kładłem się nawet spać o 21 i sypiałem 9 godzin, niestety mimo to rano nie miałem siły nawet na jutrznię i musiałem dosypiać pół godzinki. Szkoda że takie stany długo się u mnie nie utrzymują(ok tygodnia)
.