O czym chcesz poczytać na blogach?

Zobacz również

Przejdź do wyników poniżej

Stronghold

Recenzje Gier

Recenzje gier strategicznych .Na tej stronie dowiecie się wielu różnych detali o których nie wiedzieliście.
RSS
czwartek, 08 lipca 2010

Twierdza: Krzyżowiec Extreme

Na początek:

Stronghold Crusader Extreme to udoskonalona wersja strategii Stronghold Crusader, przygotowana przez zespół Firefly Studios przy współpracy z firmą.

Blog kamil6b


Spacja przeniesie nas na oddalony widok z lotu ptaka, na którym dostrzeżemy słabości naszej obrony, wolne miejsca pod zabudowe, itp.

Gospodarka:
Podstawowymi surowcami będą: pieniądze, kamień, drewno. W porównanie do pierwszej części gry, część gospodarcza ma być znacząco rozbudowana.

Tym razem poborca podatkowy będzie musiał pofatygować się osobiście od drzwi do drzwi każdego z domów i zebrać podatki. Zmusi to graczy do stawianie domów blisko zamku, aby cały proces poboru podatków przebiegał sprawnie i bezproblemowo.

Dobry zamek to czysty zamek:
Brak higieny był jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w średniowieczu. W Stronghold 2 odpadki, które pozostaną nie sprzątnięte będą po chwili produkować trujące opary, które sprowadzą na Twoich poddanych choroby, a w najgorszym przypadku spowodują nawet ich śmierć.
Szczury będą rozności odpadki i kąsąć mieszkańców zamku, również roznosząc choroby. Oczywiście będziemy mogli temu przeciwdziałać, poprzez zatrudnianie sprzątaczy odpadków oraz sokolnika, którego sokół czynić będzie spustoszenie wśród populacji szczurów w naszym zamku.

Rozgrywka, tryby gry:
Nazwa zobowiązuje i ponownie stanadarodwy przebieg misji to budowa i rozbudowa naszego zamku. Od czasu do czasu wróg oczywiście przetestuje.

Rune Scape i Gta

Stats
NATURALTALENT = Max wszystkie Vehicle Skill Stats
OHDUDE = Dostajesz Hunter
FOURWHEELFUN = Dostajesz Quad
AMOMHRER = Dostajesz Tanker Truck
ITSALLBULL = Dostajesz Dozer
FLYINGTOSTUNT = Dostajesz Stunt Plane
MONSTERMASH = Dostajesz Monster Trucka

Komentarzy: 1 Kolorowe buty jak je mieć (Rune Scape) 2007-01-04 Stronghold of SecurityJeśli ktoś ma problemy z przejściem, zapraszam do artykułu.

Stronghold of Security
Został wprowadzony 4 lipca 2006 roku i ma na celu nauczać ludzi, jak zabezpieczać swoje konto. Na wstępie chciałbym napisać, że jest to zarówno dla membersów jak i GRACZY NIE PŁACĄCYCH!!. Wejście do Stronghold of Security znajduje się w Barbarian Village (na zachód od Varocku), po środku skałek. Przy wejściu stoi Litara, która prosi nas o odnalezienie swojego brata, który wpadł kiedyś podczas kopania do środka i od tamtego czasu nikt go nie widział. Zaraz po zejściu, obok drabiny, będą leżeć jego zwłoki (Death exproler). Gdy je przeszukasz, znajdziesz jego pamiętnik (Stronghold notes) (przydał by Ci się gdyby nie ten poradnik). Jeszcze.

Blog Karrmela | Gry Valve i nie tylko

W niż innych grach, dobrze prosperującą, samowystarczalną gospodarkę.

Gdyby gra oferowała tylko to co tu opisałem, na pewno zostałaby tylko kalką Settlersów, gdyby nie jedna innowacja- system dobra i zła. Mogliśmy pieścić naszych poddanych dużą ilością piwa, różnymi dekoracjami i niskimi podatkami(a nawet zmienić role i im płacić!). Jednak mogliśmy być też władcą złym, tyranem zmuszających ludzi do pracy terrorem i strachem. Przy tym musieliśmy także dbać oto, żeby wieśniacy nie uciekali z naszej wioski. Do tego gra miała taki średniowieczny klimacik przeplatany z elementami humoru.

Jako, że zagrywałem się w Settlersy to swój czas marnowałem także na Twierdzę. Mogę obwieścić, że Stronghold jest jedną z moich ulubionych strategii ekonomicznych(gdyż mimo wszystko, większy nacisk położony był na ekonomię, niż na walkę). Wielu moich znajomych podziela to zdanie.

Potem nadszedł całkiem niezły dodatek Krzyżowiec przenoszący akcję ze średniowiecznej Europy na Bliski Wschód i dodający trochę nowych elementów(szybka bitwa, arabskie jednostki, najemników itd.). Kilka lat potem wydano Twierdzę 2 i muszę powiedzieć, że mi się nawet podobała, mimo tego , że recenzenci obsmarowywali “dwójeczkę”, jeżdżąc po niej od góry do dołu. Potem jeszcze wydano całkowicie niepotrzebny i nieudany dodatek “Legendy” wprowadzające do gry… elementy fantastyczne. To się.

Stronghold 3

"I put a spell on you... Because you’re mine... You’re mine" - Onet.pl Blog

Którzy nie zdają, już nie ma. Jest ciszej. Można tylko siedzieć i się nudzić. Wczoraj w szkole przeczytałam dwie książki. W przeciągu trzech godzin lekcyjnych. Spałam do wpół do jedenastej. Znaczy się dzisiaj. Pograłam trochę w Stronghold Crusader i pobuszowałam w Internecie.
_______________

Napisałam tyle i się zacięłam. Więc kończę.
Lucjanna
Statystycznie...
było: 15287 ;
skomentowało: 332 .

Gry nowe i starsze na Rapidshare - Lukefiles.blog.pl

Brak hasla

skomentuj (2)

Twierdza - Krzyżowiec PL
2009-02-06 12:40:59

Stronghold: Crusader to sequel świetnej gry strategicznej Stronghold (w Polsce Twierdza), tym razem przenoszący nas do świata Bliskiego Wschodu w epoce wypraw krzyżowych (XI – XII wiek). Podobnie jak poprzednik, Stronghold: Crusader jest.


http://rapidshare.com/files/197992696/Commandos_2_-_Men_of_Courage_CD2.part3.rar
http://rapidshare.com/files/198376997/Commandos_2_-_Men_of_Courage_CD2.part4.rar

CD 3


http://rapidshare.com/files/198944366/Commandos_2_-_Men_of_Courage_CD3.part1.rar
http://rapidshare.com/files/199356778/Commandos_2_-_Men_of_Courage_CD3.part2.rar
.