O czym chcesz poczytać na blogach?

Strefa czasowa

oszukany blog

Kraju, za oceanem. a kazdy dzien to kolejne tematy na tego bloga, bo tak irytujaco-zabawno-pojebanych ludzi, zjawisk i spolecznosci to ja dawno nie widzialem. mimo tego, ze to nie pierwszy moj raz w dolarowej ojczyznie.

jednakze chwilowo nie mam za bardzo ani czasu, ani mozliwosci opisywania wszystkiego tak, jakbym chcial, poniewaz moj dostep do netu jest silnie ograniczony. odleglosciowo i czasowo. do domu wroce w niedziele, jeszcze tylko lekko ponad tydzien. i wtedy zabiore sie za opisywanie tego wszystkiego, co do tej pory.Urządzenia. wyjeżdżasz sobie z Polski o 15, a w hAmeryce jeteś o 18 tego samego dnia. pomimo 10-cio godzinnej podróży. prawda, że urocze?
droga powrotna nie jest już tak czarującą, bo tym razem do tych godzin przesiedzianych w samolocie należy dodać 7h ze strefy czasowej, co razem czyni 17. heh 17h w dupe, to już prawie cały dzień w plecy.

a następstwem tych wszystkich stref czasowych, południków zerowych, czasu Greenwich, górowania słońca nad zwrotnikami itp. jest moje niewyspanie. i rozpieprzenie.

Moje Podroze

Hongkong 
Ustrój: specjalny region administracyjny Chin 
Stolica: Victoria 
Język: chiński (kantoński), angielski 
Waluta: 1 dolar Hongkongu

Strefa czasowa: GMT +8.00

Psychologia - Psychologia i Forex

Nie musisz zwracać uwagi na gramatykę czy też błędy ortograficzne. Krótkie i zwięzłe notatki dotyczące tego co się dzieje. Oczywiście powinieneś notować, czas, datę, wielkość pozycji, cenę otwarcia, wstrzymanie strat (ang. Stop Loss, fx. S/L), cenę zamknięcia. Ale również – co jest bardziej ważne – zapisuj swoje myśli,  uczucia i uwagi.

, jimmy_cdn , Psychologia
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 19 maja 2009
8. Mniej - oznacza stanowczo więcej

Z reguły najlepszy czas na trading to:

1. pierwsze dwie godziny po otwarciu danej strefy czasowej.

2..

Kiedy życie staje na głowie - Onet.pl Blog

Podaję cyferki. 8 grudnia 2008 roku nasze maleństwo miało 8 tygodni i 2 dni, 18 mm długości, a jego serduszko biło 167 razy na minutę. Pewnym zbiegiem okoliczności zarówno ja jak i Azazella mamy ten sam termin porodu, czyli 18 lipca 2009. Myślę, że do tego czasu wytworzą się między nami specyficzne, wirtualne więzi, bo sytuacja jest dość niezwykła.
Dorotka (01:40)
Kimberly napisała na zdjęciu USG: HI MOM AND DAD!!!, co rozbroiło mnie do reszty. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że bardzo dobrze rozumiem angielski i dość swobodnie sama się wypowiadam, więc wizyta u lekarza, z mężem tłumaczem u boku na w razie czego, nie jest stresująca. Teraz pozostało pakowanie i za tydzień ruszamy do Polski. Już nie mogę się doczekać śledzików i polskiego chleba z pasztetem!
Dorotka (20:58)

~ DżOOlka's BLOG ~

Tam stój i czekaj. Ja przyjdę zaraz.

No i stałam i wyparywałam ją. Chodziłam w kółko po Dużym Skrzyżowaniu, niekiedy musząc wcale nie krótko czekać na światłach, które, jak zaczarowane, nie chciały zzielenieć.

Po dłóższym czasie, oczom mym ukazała się OWCA. I zamiast jakieś cześć cos, to ona: No, ale jak ty szłaś, że ja cie nie widziałam?!

I tak sobie łaziłyśmy. Jak się jak zwykle zachwycałam, "jaki to Wrocław jest piękny"...
A w.U niego i dziwię się, że wrócił już z południowego lunchu.
   Odpalam Gadu-Gadu. Włącza mi się kolega z pytaniem ty już nie spisz? Ja, że nie, że jest dziewiąta rano.

   W tej samej strefie czasowej rozmawia się o pogodzie. W innej - o godzinie.dzoolka 2009-06-14 18:52:31
skomentuj (0)


"przenicowany paczek"
Jutro egzamin z przedmiotu.