O czym chcesz poczytać na blogach?

Street view google

NewTechnology

BLOG ZOSTAŁ PRZENIESIONY NA ADRES: WWW.NEWTECHNOLOGY.BLOOG.PL

Z A P R A S Z A M ! ! ! ! ! ! ! !

Komentarzy: 0 Zdjęcia Stanów Zjednoczonych na Google Maps 2007-07-23 Prezentowane zdjęcia posiadają na tyle wysoką jakość, żeby przyjrzeć się nawet drobnym elementom.

Aby skorzystać z nowej funkcji wystarczy odwiedzić stronę http://maps.google.com i kliknijcie link Street View znajdujący się w prawym górnym rogu okna z mapą.
Źródło: wide.pl
ZOBACZ KONIECZNIE FILMIK YOUTUBE
http://www.youtube.com/watch?v=91wuBqlny50

Onet.pl Blog

 
Marycy's Passport Presents Glamorama

Kilka dni temu postanowiłam na mapie Google poszukać dom Jennifer. I wiecie co? Udało mi się! :))
CocoMouse(treść i ilustracje);
 

Najciekawsze strony internetowe

Podróżuj po świecie nie wychodząc z domu (wirtualnie).

Jest to dość popularne lecz nie wszyscy wiedzą o bardzo ciekawej opcji od Google. Mianowicie chodzi o opcję Street View. Pozwala to na "podróż" po świecie w sposób wirtualny. Street View umożliwia nam oglądanie terenu w taki sposób jak my oglądamy. Tzn. możemy wejść w każde miejsce jakie tylko chcemy, możemy się.

Monitorpolski's Blog

Ich zasięg z grubsza obejmuje całą Polskę.”

“Krytycznie ocenił też amerykańską politykę w Afganistanie. – Putin to typowy homo sovieticus, za granicą widzi same spiski przeciw Rosji – mówi publicysta i pisarz Dmitrij Bykow. – Taka paranoiczna wizja świata doskonale jednak przemawia do tej.

    Poprzez naturalny styl życia. Hodujmy kurczęta, sami łapmy ryby i konsumujmy płody własnej ziemi.”

    http://www.japantoday.com/category/kuchikomi/view/nightmarish-scenarios-of-the-coming-financial-collapse

Jednego rodzynka miedzy mlodymi dziewczynami. Wiecie kto , to? To dosc wysoko postawiony pracownik Bank of America , wczesniej pracujacy w roznych instytucjach Wall Street. Ten ” czarujacy” facet jest maklerem , zajmujacym sie inwestycjami na gieldzie. To on wlasnie jakis czas temu nabral emerytow na olbrzymie.Mnie stać – jeśli ktoś to przedrukuje, zrobi ulotki, może nie każdy potraktuje to jako oszołomstwo, zainteresuje się poruszanymi tematami – dzięki google łatwo dotrzeć do obszernych artykułów. Ja robię trochę, ty robisz trochę, a pamiętaj, że kapanie żłobi skałę. Tych kropel będzie tak dużo, że w.